کتاب‌های رادیو مثبت

دانلود قانونی کتاب‌های رادیو مثبت از کتابراه

سرسختی
وقتی دارید تسلیم می‌شید،
چطور باید ادامه بدید؟

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی کار عمیق

کتاب صوتی کار عمیق
مهم‌ترین مهارت یک انسان در دنیای پرهیاهو و سرسام‌آور امروزی چیست؟ کال نیوپورت «کار عمیق» را پاسخ این پرسش می‌داند و در این کتاب، به ما کمک می‌کند تا با به‌کاربستن راه‌وروشی ساده و کاربردی، متمرکز بودن را یاد بگیریم و به موفقیت دست پیدا کنیم.
۶۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی روانشناسی پول

کتاب صوتی روانشناسی پول
همه‌چیز به ذهن ما بستگی دارد و اینکه چگونه درباره‌ی پول، پس‌انداز و سرمایه‌گذاری فکر می‌کنیم. در پرفروش‌ترین کتاب آمازون در حوزه‌ی مدیریت امور مالی، با باورهایی آشنا می‌شویم که به‌شیوه‌ای ناخودآگاه رفتار اقتصادی ما را شکل می‌دهند، و پاسخ این پرسش را درمی‌یابیم که چرا بعضی افراد همیشه از تصمیم‌های مالی خود سود می‌برند و برخی دیگر همواره ضرر می‌کنند.
۹۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی همه بازاریاب‌ها دروغگو هستند

کتاب صوتی همه بازاریاب‌ها دروغگو هستند
شاید برایتان پیش آمده باشد که همه‌ی پروژه‌های بازاریابی‌ که برای فروش محصول مورد نظرتان در نظر گرفتید، با شکست مواجه شده‌اند. به نظرتان دلیل این موضوع چیست؟ ست گودین به شما می‌گوید چیزی که در کارهایتان جا انداخته‌اید، توانایی داستان‌گویی است. از نظر او این مهارت نوین امروزه عنصری حیاتی برای موفقیت یک کسب‌وکار یا برند است. تنها کافی است از آن روش‌های قدیمی که تاکنون برای جذب مشتری با آن آشنا بوده‌اید دست بکشید و شیوه جدید و موثرتری را که ست گودین به شما یاد می‌دهد پیش بگیرید.
۴۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ

کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ
اگر فکر می‌کنید برای وقتتان ارزش قائل نیستید و به توانایی‌هایتان ایمان ندارید، وقت آن رسیده است که اعتمادبه‌نفستان را بیشتر کنید و وجه بهتری از خود را در جامعه ترسیم نمایید. عزت نفس بالا به قدری اهمیت دارد که با کمک آن می‌توانید شادی، موفقیت، رضایت و هر آنچه را که به دنبال آن هستید، به دست آورید. اگر به دنبال تغییر شیوه زندگی‌تان هستید، کتاب جادوی فکر بزرگ را گوش کنید و تمام تغییراتی را که در ذهن دارید در روند زندگی‌تان پیاده‌سازی کنید.
۴۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی کاری را که شروع کرده‌ای تمام کن

کتاب صوتی کاری را که شروع کرده‌ای تمام کن
به نظر شما چه اتفاقی رخ می‌دهد که ما نمی‌توانیم آنچه را که آغاز کرده‌ایم به پایان برسانیم؟ نویسنده این کتاب با ارائه راه‌حل‌های کاربردی ارزشمندی به شما کمک می‌کند تا بهره‌وری خود در زندگی را بالا ببرید و حواس‌پرتی‌ها، وسوسه‌ها، تنبلی و بهانه‌ آوردن را برای همیشه متوقف کنید. اگر احساس می‌کنید اهمال‌‌کاری زندگی شما را دچار اختلال کرده، این کتاب که از پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز و آمازون است را گوش کنید.
۴۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه

کتاب صوتی مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه
اگر می‌خواهید به موفقیت برسید و زندگی خود کنترل کنید و کیفیت آن را افزایش دهید، مطمئن باشید برایان تریسی بهترین کسی است که می‌تواند به شما کمک کند. این نویسنده در کتاب صوتی «مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه» راهکارها و روش‌های درست فکر کردن و مدیریت بهتر زندگی را به شما می‌آموزد و مسیر موفقیت را نشان‌تان می‌دهد.
۲۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی