کتاب‌های نشر روزگار

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط نشر روزگار

خواهر من قاتل زنجیره‌ای

alt
کتاب «خواهر من قاتل زنجیره‌ای» به شرح ماجرای آیولا می‌پردازد که عادت به کشتن دوست پسران خود دارد. کورد که خواهر او است، وی را در این مسیر همراهی می‌کند تا زمانی که عشق زندگی‌اش از او شماره‌ی آیولا را می‌خواهد. حال که پای عشق زندگی او در میان است، باز هم می‌تواند به خواهرش کمک کند؟ رمان «خواهر من قاتل زنجیره‌ای» تاکنون جوایز متعددی کسب کرده و مطمئن باشید مطالعه‌ی آن تجربه‌ی متفاوتی خواهد بود.
۱۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

پسران نیکل

alt
کتاب «پسران نیکل» که از سوی نشریه تایم به عنوان بهترین رمان دهه انتخاب شده، داستانی تکان دهنده از بدرفتاری با سیاه‌پوستان و نژادپرستی آمریکایی‌ها را به تصویر می‌کشد که نشان دهنده‌ی قدرت مواجه و ایستادگی انسان در برابر سختی‌ها و مشکلات است. رمان خواندنی «پسران نیکل» جایزه‌ی پولینز 2020 را برای نویسنده‌اش به ارمغان آورد. این داستان را مدت‌ها فراموش نخواهید کرد.
۹۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

ستاره بخش

alt
کتاب «ستاره بخش» درباره‌ی زنان است و موضوعاتی مانند عشق و دوستی دارد. داستان بر اساس روایتی واقعی‌ است و در سال 2019 کاندیدای برترین داستان تاریخی به انتخاب اعضای سایت گودریدز شد. جوجو مویز در کتاب «ستاره بخش» داستان زنانی را به تصویر می‌کشد که خواهان تغییر کلیشه‌ها هستند.
۱۲۵۰۰ تومان
دریافت کتاب