دانلود پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟

هر کسب‌وکاری برای آنکه تجارت خود را رونق دهد، به استراتژی‌هایی نیاز دارد تا بتواند محصول خود را به مشتری بفروشد. مریم قریشی در پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟ بهترین روش‌های بازاریابی را به شما آموزش می‌دهد. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره پادکست چگونه قیمت گذاری کنیم؟

قیمت گذاری برای محصولات یک کسب‌وکار امری دشوار و پیچیده است و نیازمند آن است که این مهارت را به خوبی بلد باشید. مهارت‌هایی همچون شناخت و تسلط بر روی بازار و مشتریان، روحیه ریسک پذیری و تحقیق و بررسی همه جانبه محیط. به همین خاطر اگر می‌خواهید مهم‌ترین نکات در این زمینه را یاد بگیرید و آن را در شغل‌تان استفاده کنید، پادکست چگونه قیمت گذاری کنیم به شما در این مسیر کمک می‌کند.

همانطور که می‌دانید که مدیر بخش قیمت گذاری یک سازمان، باید تمامی اصول کار را بداند. اینکه نحوه تقسیم‌بندی محصول چگونه است و مشتریان تا چه اندازه توانایی پرداخت دارند؛ حتی باید از فراز و نشیب‌های بازار با خبر باشند و بتوانند یک استراتژی مناسب بچینند.

پس اگر می‌خواهید در زمینه بازاریابی و فروش حرفه‌ای‌تر شوید، این فایل صوتی می‌تواند به مدیریت بهتر کسب‌وکارتان کمک شایانی بکند.

پادکست چگونه قیمت گذاری کنیم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر کسب‌وکاری برای خود دارید و یا مدیر بخش بازاریابی و فروش هستید، این پادکست به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از پادکست چگونه قیمت گذاری کنیم می‌شنویم:

استراتژی‌های قیمت گذاری روانشناختی رویکردی است برای جمع کردم واکنش هیجانی مشتری به جای واکنش منطقی‌اش. برای مثال یک شرکت برای صد هزار تومان، قیمت محصولش را نود و نه هزار تومان تعیین می‌کند. وقتی قیمت کمتر از صد هزار تومان باشد، باعث می‌شود مشتری احساس کند که محصول زیاد هم گران نیست. این یکی از روش‌های قیمت‌گذاری روانشناختی است.

برای اکثر مصرف کنندگان قیمت عامل تعیین کننده برای خرید یا نخریدن یک محصول بسیار بااهمیت است. این مشتریان موارد دیگری را که خرید محصول را برمی‌انگیزد، تجزیه و تحلیل نمی‌کند؛ حتی اگر بازار برای مصرف کننده ناشناخته باشد، باز هم از قیمت برای عامل خرید استفاده می‌کنند.

 ۱۶ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
چگونه قیمت گذاری کنیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟

برای دانلود پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
ali ghafouri
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
متاسفانه راضی نبودم
پویا خان محمدی
۱۳۹۹/۹/۲۶
هیچ روشی برای قیمت گذاری نمیگه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)