معرفی و دانلود پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟

عکس جلد پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟
قیمت:
۴۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید پادکست
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟

هر کسب‌وکاری برای آنکه تجارت خود را رونق دهد، به استراتژی‌هایی نیاز دارد تا بتواند محصول خود را به مشتری بفروشد. مریم قریشی در پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟ بهترین روش‌های بازاریابی را به شما آموزش می‌دهد. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره پادکست چگونه قیمت گذاری کنیم؟

قیمت گذاری برای محصولات یک کسب‌وکار امری دشوار و پیچیده است و نیازمند آن است که این مهارت را به خوبی بلد باشید. مهارت‌هایی همچون شناخت و تسلط بر روی بازار و مشتریان، روحیه ریسک پذیری و تحقیق و بررسی همه جانبه محیط. به همین خاطر اگر می‌خواهید مهم‌ترین نکات در این زمینه را یاد بگیرید و آن را در شغل‌تان استفاده کنید، پادکست چگونه قیمت گذاری کنیم به شما در این مسیر کمک می‌کند.

همانطور که می‌دانید که مدیر بخش قیمت گذاری یک سازمان، باید تمامی اصول کار را بداند. اینکه نحوه تقسیم‌بندی محصول چگونه است و مشتریان تا چه اندازه توانایی پرداخت دارند؛ حتی باید از فراز و نشیب‌های بازار با خبر باشند و بتوانند یک استراتژی مناسب بچینند.

پس اگر می‌خواهید در زمینه بازاریابی و فروش حرفه‌ای‌تر شوید، این فایل صوتی می‌تواند به مدیریت بهتر کسب‌وکارتان کمک شایانی بکند.

پادکست چگونه قیمت گذاری کنیم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر کسب‌وکاری برای خود دارید و یا مدیر بخش بازاریابی و فروش هستید، این پادکست به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از پادکست چگونه قیمت گذاری کنیم می‌شنویم:

استراتژی‌های قیمت گذاری روانشناختی رویکردی است برای جمع کردم واکنش هیجانی مشتری به جای واکنش منطقی‌اش. برای مثال یک شرکت برای صد هزار تومان، قیمت محصولش را نود و نه هزار تومان تعیین می‌کند. وقتی قیمت کمتر از صد هزار تومان باشد، باعث می‌شود مشتری احساس کند که محصول زیاد هم گران نیست. این یکی از روش‌های قیمت‌گذاری روانشناختی است.

برای اکثر مصرف کنندگان قیمت عامل تعیین کننده برای خرید یا نخریدن یک محصول بسیار بااهمیت است. این مشتریان موارد دیگری را که خرید محصول را برمی‌انگیزد، تجزیه و تحلیل نمی‌کند؛ حتی اگر بازار برای مصرف کننده ناشناخته باشد، باز هم از قیمت برای عامل خرید استفاده می‌کنند.

فهرست مطالب کتاب

۱۷ دقیقه
چگونه قیمت گذاری کنیم؟

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابپادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟
نویسنده
گویندهکاوه یانقی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۴۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید پادکست
موضوع کتابپادکست‌ اقتصاد مدیریت

نظرات پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟

Armin Rahimian
۱۴۰۰/۳/۱۴
مگه بیخود تر از این کتاب داشتید تا الان؟
کلا سر کار بودیم و هیچ روشی رو ارائه نکرده. ۱۶ دقیقه حرف بی سر و ته بود.
پویا خان محمدی
۱۳۹۹/۹/۲۶
هیچ روشی برای قیمت گذاری نمیگه
عبدالخالق شریعت پناه
۱۴۰۰/۲/۳
بسیار ضعیف بود متاسفانه
ali ghafouri
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
متاسفانه راضی نبودم
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟

برای دریافت پادکست چگونه قیمت ‌گذاری کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.