معرفی و دانلود کتاب صوتی بهت زده و چند داستان درام دیگر

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهت زده و چند داستان درام دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهت زده و چند داستان درام دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بهت زده و چند داستان درام دیگر

کتاب صوتی بهت زده و چند داستان درام دیگر مجموعه‌ای متشکل از 5 قصه‌ی کوتاه درام در قالب ژانر نوظهور چت استوری است. گفتنی است که خوانش این اثر به همت گروهی از گویندگان صورت گرفته است.

درباره کتاب صوتی بهت زده و چند داستان درام دیگر:

زن و مردی جوان پشت تلفن در حال گفتگو با یکدیگرند. زن که به شدت احساس تنهایی می‌کند، از مرد می‌خواهد که با او حرف زده و آرامش کند. مرد اما به این بهانه که «خانواده صدایم را می‌شنوند» از این کار طفره می‌رود. زن در ادامه از مریضی خود خبر داده و بیش از پیش بر خواستش مبنی بر گفتگو پافشاری می‌کند. مرد اما همچنان مصمم به بهانه‌جویی و حفظِ فاصله است. چنین گفتگویی، به چه فرجام نومیدکننده‌ای خواهد رسید؟...

در کتاب صوتی بهت‌زده و چند داستان درام دیگر شنونده‌ی پنج قصه‌ی کوتاه خواهید بود؛ آثاری جذاب که در قالب دیالوگ‌هایی دو یا چندنفره روایت شده‌اند. شایان ذکر است که داستان‌های کتاب حاضر به قلم پوریا جارچی، سحر مرعشی و محمدعلی سراجق به فارسی برگردانده شده، و به همت جمعی از گویندگان به نسخه‌ی صوتی پیش رو بدل گشته‌اند.

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونه‌ی داستانی جدیدی‌ست که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به نحوی که در آن به ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند، و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چت‌رومِ پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعه‌ی چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی به فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییر یافته‌ و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی بهت زده و چند داستان درام دیگر مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به داستان‌های کوتاه و دوست‌داران ژانر درام بیش از سایرین از کتاب حاضر لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی بهت زده و چند داستان درام دیگر می‌شنویم:

- مامان از پیش ما رفته.
- چی؟
- یه یادداشت گذاشته.
- گفته به موزه‌ی هنر می‌ره و برای ناهار برمی‌گرده. الان نزدیک نیمه‌شبه.
- خدایا... فکر کردم منظورت اینه که مرده. بعد از مرگ بابا رفتارش خیلی عجیب و غریب شده. این کاراش منو زیاد غافلگیر نمی‌کنه.
- مغزشه که خوب کار نمی‌کنه. نه عقلش.
- اینا با هم فرق دارن.
- با این حال نباید تنها زندگی کنه...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۷ دقیقه
قصه
۵ دقیقه
شیفت شب لارا
۶ دقیقه
مراقبت
۵ دقیقه
بهت‌زده
۷ دقیقه
دلیلی برای زندگی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بهت زده و چند داستان درام دیگر
نویسنده
مترجمپوریا جارچی، سحر مرعشی، محمدعلی سراجق
گویندهرویا حاجی علیخانی، نگار اسماعیلی، ندا عسگری، هادی شوشتری، لیلا سلطانی، افسانه غلافگر، هاجر رهگذر، سید میثاق ابطحی
ناشر صوتی شرکت توسعه محتوای لحن دیگر
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بهت زده و چند داستان درام دیگر

برای دریافت کتاب صوتی بهت زده و چند داستان درام دیگر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.