معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های نوجوان

ایام نوجوانی دوران سختی برای نوجوان و والدینش محسوب می‌شود و این‌گونه تعارض‌ها و اختلافات بسیاری میان اعضای خانواده پیش می‌آید. نوشتن برای نوجوانان بسیار سخت است؛ چرا که رمان‌های نوجوانانه باید مناسب حال و هوای آن‌ها باشد و دغدغه‌های آن‌ها را منعکس کند. امروزه کتاب‌های نوجوان بسیاری وجود دارند که در این زمینه موفق عمل کرده‌اند و به عنوان کتاب نوجوان دخترانه، کتاب‌های علمی برای نوجوانان، رمان نوجوانان، دانلود کتاب ماجراجویی برای نوجوانان و... شناخته می‌شوند. از طرف دیگر، آثار بسیاری وجود دارد که تحت عنوان کتاب‌هایی که نوجوانان باید بخوانند از آن‌ها یاد می‌شود. با این اوصاف اگر می‌خواهید درباره بهترین کتاب‌های نوجوان بدانید، این متن را بخوانید.

بهترین و پرفروش‌ترین رمان‌های نوجوان در کتابراه کدام موارد هستند؟

رمان‌های نوجوانانه بسیار متنوع هستند و شما به راحتی می‌توانید رمان نوجوان ترسناک، رمان نوجوان فانتزی، رمان نوجوان عاشقانه، رمان نوجوان طنز و... را پیدا کنید. این روزها رمان‌های نوجوان عاشقانه بسیار مورد توجه هستند و بیشتر به عنوان کتاب‌هایی برای دختران شناخته می‌شوند و کتاب پنج قدم فاصله با داستان متفاوت و عاشقانه‌اش بسیاری از کاربران کتابراه را شیفته‌ی خود کرده است. شاید هم به دنبال اثر متفاوت‌تری هستید؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم برای دانلود کتاب یکی از ما دروغ می‌گوید اقدام کنید. این کتاب یک رمان نوجوان معمایی و جنایی‌ست که به ماجرای قتلی می‌پردازد. اگر تمایل به خرید کتاب صوتی دارید، اپلیکیشن کتابراه موقعیت دانلود کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید را هم برای‌تان فراهم کرده است. 
در ادامه با تعدادی از پرفروش‌ترین رمان‌های نوجوان آشنا می‌شوید:

دانلود کتاب سیزده دلیل برای اینکه... / دانلود کتاب صوتی سیزده دلیل برای 
دانلود کتاب عشق و ژلاتو 
دانلود کتاب کتاب دزد 
دانلود رمان بابا لنگ دراز / دانلود کتاب صوتی بابا لنگ دراز
دانلود کتاب پاستیل‌های بنفش
و...

دانلود رایگان رمان نوجوان در کتابراه:

بهترین رمان‌های نوجوانان عبارتی بسیار کلی‌‌ست و نمی‌توان چند کتاب مشخص را به عنوان برترین و بهترین رمان نوجوان معرفی کرد. باید قبل از هر اقدامی از سلیقه خود اطمینان پیدا کنید، پس بهتر است نگاهی به رمان‌های نوجوانان رایگان اپلیکیشن کتابراه بیندازید تا شاید کتاب مناسبی بیابید:

دانلود رایگان کتاب عشق از الف تا ی
دانلود رایگان کتاب آزادی در قفس می‌میرد
دانلود رایگان کتاب شیران ایران (ارشک و تیرداد)
دانلود رایگان کتاب گرگ‌های سیاه - جلد اول
دانلود رایگان کتاب شکار
دانلود رایگان کتاب پیام پیشگو - بلگراد جلد اول
و....

امیدواریم در بخش دانلود رایگان کتاب بتوانید بر اساس سلیقه‌ی خود چیزی پیدا کنید تا به شما کمک کند با سلیقه‌ی خود بیشتر آشنا شوید.

معرفی بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های علمی برای نوجوانان:

کتاب‌های علمی، گروه جذابی در میان کتاب‌ها هستند که طرفداران بسیاری نیز دارند. با این کتاب‌های علمی می‌توان نوجوانان را به دانش اندوزی علاقه‌مند کرد؛ چرا که کتاب‌های علمی نوجوانان معمولا به موضوعات جالبی می‌پردازند و تصاویر با کیفیت و زیبایی دارند. به عنوان مثال اگر برای خرید و دانلود کتاب دانشنامه تصویری یک میلیون نکته دانستنی اقدام کنید حتی یک لحظه هم نمی‌توانید آن را کنار بگذارید. کتاب همه چیز درباره دایناسورها نیز موضوع جالبی دارد و می‌تواند نوجوانان را مجذوب تصاویر و موضوع خود کند.

شاید هم به دنبال کتاب علمی رایگان برای نوجوانان هستید و همچنان قصد خرید کتاب ندارید، در این صورت دانلود رایگان کتاب همه چیز درباره جنگل و دانلود رایگان کتاب مقدمه‌ای بر مکانیک ربات‌ها موارد مناسبی هستند. لازم به یادآوری‌ست کتاب‌های رایگان علمی نوجوانان pdf هستند تا کیفیت تصاویر را حفظ شود.

گفتنی‌ست این سایت منبعی برای دانلود کتاب‌های نوجوان است و شما به راحتی می‌توانید کتاب نوجوان pdf، کتاب نوجوان صوتی و کتاب نوجوان الکترونیکی را پیدا کنید. 

کتابراه مرجعی مناسب برای دانلود و مطالعه‌ی بهترین کتاب‌های نوجوان مانند رمان عاشقانه نوجوان، رمان ترسناک نوجوان، رمان فانتزی نوجوان، کتاب علمی نوجوان، رمان صوتی نوجوان و... محسوب می‌شود.

نفرین سانی بروک؛
تریلری جذاب و مهیج
از کارا توماس

دریافت کتاب

افسانه دیانا؛
رمانی هیجان‌انگیز
و جذاب از سارا رجب پور

مشاهده کتاب‌ها

ماجرای هیجان‌‌‌انگیز
دختری در اتاق
طبقه‌ی سوم

دریافت کتاب

داستان هیجان‌انگیز
روحی در جزیره گنج
اثر سید فلاشمن

دریافت کتاب