کتاب‌های نشر نون

درباره‌ی نشر نون

نشر نون در سال 1391 فعالیت خود را در حوزه‌ی ترجمه، تألیف، چاپ و انتشار کتاب آغاز کرد. تأسیس و آغاز به کار نشر نون به کوشش سید محسن بنی‌فاطمه صورت گرفت و عمده‌ی آثاری که به کوشش نشر نون روانه‌ی بازار کتاب شده‌اند در زیرمجموعه‌ی رمان، کتاب‌های روان‌شناسی و کتب عمومی قرار دارند.

نون

کتاب‌های صوتی و الکترونیکی نشر نون

نشر نون از خردادماه سال 1397 همکاری خود را با کتابراه رقم زد. از میان نسخه‌ی صوتی و الکترونیکی آثار این ناشر در کتابراه، اثری پرفروش و داستانی به قلم آدام سیلورا با عنوان «هر دو در نهایت می‌میرند»، داستانی رازآلود و هیجان‌انگیز با نام «سنگ، کاغذ، قیچی» نوشته‌ی آلیس فینی، کتاب «باشگاه پنج‌صبحی‌ها» نوشته‌ی رابین شارما، کتابی از بورلی انگل در حوزه‌ی روان‌شناسی با عنوان «سندروم دختر خوب»، و اثری پرفروش و پرافتخار در ژانر جنایی نوشته‌ی هالی جکسون با نام «راهنمای کشف قتل از یک دختر خوب» از بیشترین میزان فروش برخوردار بوده‌اند.

از اینکه برای خرید کتاب‌های نشر نون کتابراه را انتخاب کرده‌اید، از شما سپاسگزاریم.

شاهکارهای جنایی
نویسنده پرفروش
ریچارد آزمن

مشاهده کتاب‌ها

خانه‌روان؛
رمانی پرشکوه، پرکشش
و فراموش‌نشدنی

دریافت کتاب

پرونده‌های راکد

پرونده‌های راکد
در اثر پرفروش نیویورک تایمز، به‌سراغ پرونده‌ای مختومه خواهیم رفت... سایمون سنت جیمز در کتاب «پرونده‌های راکد» از وبلاگ‌نویسی می‌گوید که در مورد قتل‌ها و اتفاقات جنایی سال‌های دور می‌نویسد و پایش به پرونده‌ای باز می‌شود که سلسله‌ای از ماجراهای هیجان‌انگیز و خطرناک را برای او به همراه دارد.
59000 تومان
دریافت کتاب

سوسویی در تاریکی

سوسویی در تاریکی
پایانی غافلگیرکننده در کتابی برگزیده از ژانر معمایی. استیسی ویلینگهام در کتاب «سوسویی در تاریکی» از دختری می‌گوید که یک بار در نوجوانی و بار دیگر در بزرگ‌سالی، درگیر قتل‌های سریالی می‌شود. از این تریلر هیجان‌انگیز اقتباسی تلویزیونی در راه است.
59000 تومان
دریافت کتاب

مهمان نیمه شب؛
رمانی مهیج و تراژدی
با پایانی غیرمنتظره

دریافت کتاب

و تنها باد می‌داند

و تنها باد می‌داند
سفری شاعرانه و جادویی در زمان. ایمی هارمون در کتاب «و تنها باد می‌داند» از دختری می‌گوید که در سوگ ازدست‌دادن پدربزرگ به خانه‌ی او می‌رود و ناگهان خود را در سال‌ها پیش و در بحبوحه‌ی جنگ استقلال ایرلند می‌یابد. کتاب حاضر از پرفروش‌ترین کتاب‌های واشنگتن‌پست بوده است.
59000 تومان
دریافت کتاب

نگهبان باغ

نگهبان باغ
یک قتل و سه شخصیت! کورمک مک‌کارتی، نویسنده‌ی شناخته‌شده‌ی سبک وسترن، در کتاب «نگهبان باغ»، اثری خلق می‌کند که از ماجرای قتلی در میانه‌ی دو جنگ جهانی می‌گوید. این کتاب، در زمان انتشار خود در سال 1966، موفق به دریافت جایزه‌ی ویلیام فاکنر شده است و اولین اثر این نویسنده‌ی آمریکایی به شمار می‌رود.
59000 تومان
دریافت کتاب

آخرین چیزی
که به من گفت؛
رمانی جذاب و رازآلود!

دریافت کتاب

ارتقا

ارتقا
تبدیل شدن انسانی معمولی به یک ابرانسان! بلیک کراوچ در کتاب «ارتقا» از مردی به نام لوگان می‌گوید که متوجه می‌شود افرادی مغزش را برای اهدافی خطرناک هک کرده‌اند و حالا باید به مقابله با این افراد ناشناس بپردازد و جهان را نجات دهد.
59000 تومان
دریافت کتاب

نسیمی که بر ستاره‌ای وزید

نسیمی که بر ستاره‌ای وزید
مرثیه‌ای برای آزادی و انسانیت در رمانی تاریخی و معمایی! جونگ میونگ لی در کتاب پرافتخار «نسیمی که بر ستاره‌ای وزید» از افسری می‌گوید که مأموریت می‌یابد تا از راز قتل یک زندان‌بان پرده بردارد و در همین حین، با حقایقی مواجه می‌شود که او را به شرایط زندان بدبین می‌کند.
59000 تومان
دریافت کتاب

مینیمالیسم:
ساده گرایی
و زندگی با معنا

دریافت کتاب صوتی

سنگ، کاغذ، قیچی

سنگ، کاغذ، قیچی
در کتابی پرفروش و پرافتخار، با زوجی همراه می‌شویم که می‌خواهند رابطه‌ی ازدست‌رفته‌شان را در سفری عاشقانه بازیابند، بی‌آنکه از خطرات این مسافرت کوتاه باخبر باشند! آلیس فینی در کتاب «سنگ، کاغذ، قیچی» رمانی ماجراجویانه، تیزبینانه و سرشار از غافل‌گیری خلق می‌کند که نمی‌توان آن را لحظه‌ای زمین گذاشت!
59000 29500 تومان
دریافت کتاب