کتاب‌های نشر نون

دانلود قانونی کتاب‌های نشر نون از کتابراه

مهمان نیمه شب؛
رمانی مهیج و تراژدی
با پایانی غیرمنتظره

دریافت کتاب

خانه‌روان؛
رمانی پرشکوه، پرکشش
و فراموش‌نشدنی

دریافت کتاب

پرونده‌های راکد

پرونده‌های راکد
در اثر پرفروش نیویورک تایمز، به‌سراغ پرونده‌ای مختومه خواهیم رفت... سایمون سنت جیمز در کتاب «پرونده‌های راکد» از وبلاگ‌نویسی می‌گوید که در مورد قتل‌ها و اتفاقات جنایی سال‌های دور می‌نویسد و پایش به پرونده‌ای باز می‌شود که سلسله‌ای از ماجراهای هیجان‌انگیز و خطرناک را برای او به همراه دارد.
۳۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

سوسویی در تاریکی

سوسویی در تاریکی
پایانی غافلگیرکننده در کتابی برگزیده از ژانر معمایی. استیسی ویلینگهام در کتاب «سوسویی در تاریکی» از دختری می‌گوید که یک بار در نوجوانی و بار دیگر در بزرگ‌سالی، درگیر قتل‌های سریالی می‌شود. از این تریلر هیجان‌انگیز اقتباسی تلویزیونی در راه است.
۳۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

مینیمالیسم:
ساده گرایی
و زندگی با معنا

دریافت کتاب صوتی

و تنها باد می‌داند

و تنها باد می‌داند
سفری شاعرانه و جادویی در زمان. ایمی هارمون در کتاب «و تنها باد می‌داند» از دختری می‌گوید که در سوگ ازدست‌دادن پدربزرگ به خانه‌ی او می‌رود و ناگهان خود را در سال‌ها پیش و در بحبوحه‌ی جنگ استقلال ایرلند می‌یابد. کتاب حاضر از پرفروش‌ترین کتاب‌های واشنگتن‌پست بوده است.
۳۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

نگهبان باغ

نگهبان باغ
یک قتل و سه شخصیت! کورمک مک‌کارتی، نویسنده‌ی شناخته‌شده‌ی سبک وسترن، در کتاب «نگهبان باغ»، اثری خلق می‌کند که از ماجرای قتلی در میانه‌ی دو جنگ جهانی می‌گوید. این کتاب، در زمان انتشار خود در سال 1966، موفق به دریافت جایزه‌ی ویلیام فاکنر شده است و اولین اثر این نویسنده‌ی آمریکایی به شمار می‌رود.
۳۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

آخرین چیزی
که به من گفت؛
رمانی جذاب و رازآلود!

دریافت کتاب

ارتقا

ارتقا
تبدیل شدن انسانی معمولی به یک ابرانسان! بلیک کراوچ در کتاب «ارتقا» از مردی به نام لوگان می‌گوید که متوجه می‌شود افرادی مغزش را برای اهدافی خطرناک هک کرده‌اند و حالا باید به مقابله با این افراد ناشناس بپردازد و جهان را نجات دهد.
۲۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

نسیمی که بر ستاره‌ای وزید

نسیمی که بر ستاره‌ای وزید
مرثیه‌ای برای آزادی و انسانیت در رمانی تاریخی و معمایی! جونگ میونگ لی در کتاب پرافتخار «نسیمی که بر ستاره‌ای وزید» از افسری می‌گوید که مأموریت می‌یابد تا از راز قتل یک زندان‌بان پرده بردارد و در همین حین، با حقایقی مواجه می‌شود که او را به شرایط زندان بدبین می‌کند.
۲۲۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

آنجا که نور وارد می‌شود
ساختن یک خانواده،
کشف خویشتن

دریافت کتاب

سنگ، کاغذ، قیچی

سنگ، کاغذ، قیچی
در کتابی پرفروش و پرافتخار، با زوجی همراه می‌شویم که می‌خواهند رابطه‌ی ازدست‌رفته‌شان را در سفری عاشقانه بازیابند، بی‌آنکه از خطرات این مسافرت کوتاه باخبر باشند! آلیس فینی در کتاب «سنگ، کاغذ، قیچی» رمانی ماجراجویانه، تیزبینانه و سرشار از غافل‌گیری خلق می‌کند که نمی‌توان آن را لحظه‌ای زمین گذاشت!
۳۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب