کتاب‌های نشر نون

دانلود قانونی کتاب‌های نشر نون از کتابراه

آنجا که نور وارد می‌شود
ساختن یک خانواده،
کشف خویشتن

دریافت کتاب

خواهر من قاتل زنجیره‌ای

خواهر من قاتل زنجیره‌ای
اگر به دنبال داستانی معمایی، ترسناک و در عین حال طنزآلود هستید اولین رمان اوینکان بریث ویت را از دست ندهید. رمان «خواهر من قاتل زنجیره‌ای» که جایزه‌ی بهترین کتاب معمایی لس آنجلس تایمز را به دست آورده است، زندگی دو خواهر مرموز به نام‌های کورید و آیولا را به تصویر می‌کشد. آیولا دوست پسر سابق خود را کشته و کورید نیز مانند همیشه به او کمک کرده اما کورید تا کجا حاضر است از خواهر کوچکتر خود حمایت کند؟ کورید میان عشق زندگی‌اش و آیولا کدام را انتخاب می‌نماید؟
۱۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

انجمن قتل پنجشنبه‌ها

انجمن قتل پنجشنبه‌ها
رمان «انجمن قتل پنجشنبه‌ها» یک داستان جنایی تمام عیار دارد و با پیرنگی نفس‌گیر، شخصیت‌هایی غیرعادی و رگه‌هایی از طنز سیاه شما را مجذوب خود می‌کند. ریچارد آزمن داستان چهار دوست را روایت می‌کند که سرگرمی‌شان صحبت کردن درباره‌ی خون و جنایت است؛ حال تصور کنید هنگامی که این افراد دور هم جمع شده‌اند با یک جنازه روبرو شوند! مطمئن باشید اگر به ژانر جنایی و معمایی علاقه دارید از خواندن رمان «انجمن قتل پنجشنبه‌ها» لذت خواهید برد.
۱۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد

کتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد
یک داستان هیجان‌انگیز و الهام‌بخش! با شنیدن این کتاب به درون خود سفر می‌کنید و دگرگونی خاصی در افکار و عقایدتان حاصل می‌شود. اگر می‌خواهید از تمام موانع درونی خود رهایی یابید و به خوشبختی حقیقی برسید، این کتاب پرفروش به شما کمک می‌کند. این داستان جذاب در عین سرگرم‌کنندگی، نکاتی را به شما می‌آموزد که با یادگیری آن‌ها یک قدم به خوشبختی نزدیک‌تر می‌شوید.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

در یک جنگل تاریک تاریک

در یک جنگل تاریک تاریک
گاهی اوقات وحشتناک‌ترین چیزی که ممکن است با آن روبرو شوید خودتان هستید! روث ور، برشی از زندگی یک نویسنده منزوی را که به یک مهمانی مخوف در جنگلی دعوت می‌شود روایت می‌کند. به عنوان گوشه‌ای از افتخارات این کتاب می‌توان به کسب عنوان کتاب سال NPR اشاره کرد.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب