آخر هفته با کتابراه

دانلود کتاب‌های رایگان و تخفیف‌های ۱۰۰% در طرح آخر هفته با کتاب در کتابراه

تخفیف‌های آخر هفته با کتابراه از چهارشنبه بعد از ظهر تا شنبه ۱۰ صبح فعال است.
ما در این صفحه کتاب‌های منتخب را تا ۱۰۰٪ تخفیف برای خواندن پیشنهاد می‌کنیم.

از ۳۰ تا ۱۰۰ درصد
تخفیف ویژه
در آخر هفته با کتابراه

کتاب راه رفتن با کفش‌های تولستوی

کتاب راه رفتن با کفش‌های تولستوی
سال‌های آخر عمر تولستوی، نویسنده‌ی شهیر روسی، چرا چنین جنجالی گذشت؟ در کتاب راه رفتن با کفش‌های تولستوی به دهه‌ی پایانی زندگی این نویسنده‌ی برجسته پرداخته شده. این هفته کتاب «راه رفتن با کفش‌های تولستوی» را با همکاری انتشارات علمی و فرهنگی با ٪۱۰۰ تخفیف به شما هدیه می‌دهیم.
60000 42000 تومان
دریافت رایگان

کتاب دوستداران کتاب

کتاب دوستداران کتاب
کتاب دوستداران کتاب رمانی عاشقانه به قلم نویسنده‌ی مشهور آمریکایی، امیلی هنری، است. شخصیت اصلی این رمان، در کتاب خلاصه می‌شود. حتی شغلش هم کتاب خواندن است! او یک کارگزار ادبی است و طی یک اتفاق غیرمنتظره درگیر ماجرایی عاشقانه می‌شود.
93500 تومان
دریافت کتاب

می‌میری، می‌سوزی
اما تمام نمی‌شوی

مشاهده در اینستاگرام

🎧 کتاب صوتی مرزبندی = آزادی

کتاب صوتی مرزبندی = آزادی
کتاب صوتی مرزبندی = آزادی نوشته‌ی جوزف انگوین، راهنمایی ساده و مختصر اما کاربردی و مفید است که به شما معنای درست مرزبندی و مشخص کردن حد و حدود برای زندگی را آموزش می‌دهد. این کتاب با تبیین اصول و قوانین مرزبندی، آرامش روحی و روانی را برای مخاطب به ارمغان می‌آورد.
28000 تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب گفت و گوهای عاشقانه

کتاب گفت و گوهای عاشقانه
ناتاشا لان در کتاب گفت و گوهای عاشقانه به سراغ مفهوم «عشق» رفته و آن را از نظرگاه‌های گوناگون مورد بررسی قرار داده است. نویسنده در این مسیر به سراغ افرادی رفته که در راه عشق مویی سپید کرده‌اند و پستی‌ها و بلندی‌های این راه را می‌شناسند. او با این افراد گفت‌وگوهای متفاوتی را درباره‌ی عشق ترتیب داده است.
152000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی کافه‌ی خیابان گوته

کتاب صوتی کافه‌ی خیابان گوته
حمیدرضا شاه آبادی، در این کتاب راوی ماجراهای مردی به نام کیانوش مستوفی است که به دلیل خیانت فردی از جمع انقلابی‌شان به زندان می‌افتد. او پس از آزادی، عازم آلمان می‌‌شود. آن‌جاست که بالاخره خیانت‌کار را می‌یابد اما او که دیگر پیرمردی هفتادساله است و مبتلا به آلزایمر، اکنون خودش را کودکی هفت‌ساله تصور می‌کند و کیانوش ناگزیر است تلاش بسیاری به خرج دهد تا با برگرداندن حافظه‌‌ی پیرمرد، طعم انتقام را به او بچشاند.
41000 20500 تومان
دریافت کتاب صوتی