آخر هفته با کتابراه

دانلود کتاب‌های رایگان و تخفیف‌های ۱۰۰% در طرح آخر هفته با کتاب در کتابراه

در باب عمر فانی

alt
زندگی طولانی است، اگر بدانی چگونه از آن استفاده کنی. در تمام طول تاریخ بعضی از کتاب‌ها جهان را تغییر دادند و شیوه نگاه ما به خودمان و دیگران را دگرگون کردند. در باب عمر فانی هم از جمله همین کتاب‌های ارزشمند است.
۴۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

مدیریت ارشد کسب و کار در یک روز

alt
اگر مشغولیت بسیاری دارید و در پی آن هستند که بدون شرکت در کلاس‌های خسته کننده مدیریت اجرایی، جنبه کسب و کار حرفه یا سازمان خود را بیشتر بشناسند، این کتاب کاملا مناسب شماست. این روزها سخت است که با افرادی روبه‌رو شویم که هم در کار خود بسیار حرفه‌ای باشند و هم بسیار سخاوتمند!
۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

بعد از عشق

alt
بعد از عشق اثر الیف شافاک، رمانی جسورانه، حیرت‌انگیز و سحرآمیز است. الیف شافاک نویسنده رمان پرطرفدار ملت عشق، این بار در میانه‌ی این همه بدی و نومیدی، به ما امید می‌بخشد تا تاب بیاوریم و مقاومت کنیم و باز زندگی را، معجزه‌وار از سر بگیریم.
۱۴۷۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی زنان کوچک

alt
زنان کوچک از آن داستان‌های مورد علاقه نوجوانان و جوانان است. داستان مسائلی را مطرح می‌کند که در هر دوره‌ای ممکن است برای نوجوانان رخ دهد. به آن‌ها اجازه می‌دهد که به چالش‌های پیش روی خود، نگرش‌شان نسبت به این چالش‌ها و نحوه غلبه بر آن‌ها فکر کنند. زنان کوچک، به شنوندگان خود یادآوری می‌کند که در زندگی مسائل مهمی مثل خانواده را در اولویت قرار دهند.
۱۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

لاغری آسان به شیوه بناساز=BTT

alt
شاید شما نیز بارها و بارها تجربه‌ی "شکست" در رژیم لاغری خود را داشته‌اید‌! تا آن حد که دیگر کاملاً ناامید شده و قید هر چه رژیم را زده و به همین وضعیت جسمانی ناخوشایند خود رضایت داده‌اید‌! شاید هم افراد زیادی را در اطراف خود می‌شناسید که به علت عدم موفقیت‌های پی در پی در این زمینه، اعتقاد خود را به کارآیی رژیم‌های لاغری به طور کل، از دست داده باشند. راستی علت عدم کارآیی رژیم‌های غذایی چیست؟
۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

سفر به مرکز زمین

alt
ژول ورن را با نام پدر داستان‌های علمی تخیلی می‌شناسند و گفته مى‌شود که کتاب‌های او رؤیاهایى هستند که به حقیقت پیوسته‌اند. ژول ورن شگفتى‌هاى اختراعات مدرن مانند زیردریایى، هواپیما و تلویزیون را سال‌ها پیش از اختراع‌شان شرح داده است. سفر به مرکز زمین یکی از مشهورترین آثار او محسوب می‌شود.
۷۲۰۰ تومان
دریافت کتاب

مجله بازی‌بان - شماره 4

alt
شماره جدید مجله بازی‌بان را به رایگان از کتابراه دریافت کنید. استفاده مطلوب از هر وسیله‌ای ناگزیر از توجه به شیوه‌نامه استفاده از آن وسیله است در غیر این صورت تحمل ضرر و زیان استفاده ناصحیح از آن وسیله به عهده استفاده کننده است. مصرف کالاهای فرهنگی از این قاعده مستثنی نیستند؛ کتاب‌های داستان، فیلم‌های سینمایی، تئاتر و حتی انیمیشن‌ها نیز نیازمند انتخاب صحیح و ارائه به مخاطب هدف مناسب هستند.
رایگان
دریافت رایگان