آخر هفته با کتابراه

دانلود کتاب‌های رایگان و تخفیف‌های ۱۰۰% در طرح آخر هفته با کتاب در کتابراه

بهتره با یکی حرف بزنی

alt
کتاب «بهتره با یکی حرف بزنی» یک گزارش بامزه و دوست داشتنی در ستایش انسان بودن است. لوری گاتلیب در این اثر برای شما از عشق، زندگی، مرگ، شکست، پیروزی و... می‌گوید. با این اوصاف مطالعه‌ی کتاب بهتره با یکی حرف بزنی به تمامی انسان‌ها با هر سلیقه‌ای توصیه می‌شود. شک نکنید که نویسنده‌ی این کتاب درس‌ها و نکات مهمی را در اختیارتان قرار می‌دهد و هیچ‌گاه آن‌ها را از یاد نخواهید برد.
۳۳۰۰۰ تومان
دریافت رایگان

در اهمیت کاری نکردن

alt
اگر دنبال کتاب متفاوتی هستید که به وضعیت شما به عنوان انسانی در عصر حاضر بپردازد، «در اهمیت کاری نکردن» بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود. جنی اودل با نگاه فیلسوفانه‌ای که درباره‌ی زندگی دارد، شما را به درک عمیق‌ترین نسبت به موقعیت کنونی‌تان می‌رساند. کتاب «در اهمیت کاری نکردن» که یکی از آثار پرفروش نیویورک تایمز است به شما کمک می‌کند خود را از هیاهوی اطرافتان نجات دهید!
۲۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 مرد واقعی: ۱۲ تعهد یک مرد واقعی

alt
در گذشته همه می‌دانستند یک مرد واقعی چه ویژگی‌هایی دارد اما امروزه ارزش‌های بسیاری با معنای یک مرد واقعی مبارزه می‌کند. یک مرد واقعی در قرن بیست و یکم چه شکلی است؟ او چگونه عمل می‌کند؟ چه ارزش‌ها و اخلاقی دارد؟ یک مرد واقعی چه نقشی در جامعه بازی می‌کند؟ کتاب «مرد واقعی: ۱۲ تعهد یک مرد واقعی» نکاتی را به مردان می‌آموزد تا بهتر خود را بشناسند و ویژگی‌های مهم مردان واقعی را به آنان یادآور می‌شود.
۱۲۰۰۰ تومان
مشاهده کتاب‌ها

رژیم غذایی آنابولیک: افزایش وزن همراه با کاهش توده‌ی چربی

alt
استفاده از استروئیدهای آنابولیک در میان بدنسازهای مبتدی بسیار رایج است چون تصور می‌کنند بهترین راه برای رسیدن به اندامی ایده‌آل همین است و از تأثیرات مخرب و آسیب‌زای آن بی‌خبر هستند. اکنون کتاب «رژیم غذایی آنابولیک» تلاش می‌کند با ارائه‌ی رژیم غذایی مناسب شما را به بدنی زیبا و سالم برساند و از روش‌های نادرست رایج دور نگه ‌دارد.
۵۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

سوار بر زندگی (گردش یک عمر)

alt
رابرت ایگر که عضو هیئت مدیره‌‌ی اپل و مدیر عامل شرکت والت دیزنی بوده است و یکی از موفق‌ترین مدیران دنیا محسوب می‌شود، داستان زندگی خود را برای‌تان شرح می‌دهد. کتاب «سوار بر زندگی» در میان آثار پرفروش نیویورک تایمز قرار دارد و ماجرای کارمندی ساده را روایت می‌کند که پله‌های موفقیت را با تکیه بر خلاقیت طی می‌نماید و به جایگاه مهمی در دنیای تجارت می‌رسد.
۴۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی ناقوس‌ها به صدا در می‌آیند

alt
کتاب صوتی «ناقوس‌ها به صدا در می‌آیند» درباره‌ی کشیشی مسیحی است که به نسخه‌های خطی علاقه‌ی بسیاری دارد. این شیفتگی او را به دردسرهای بسیاری می‌اندازد و مسیر زندگی‌اش را برای همیشه تغییر می‌دهد، مسیری که او را دلداده‌ی امام علی (ع) می‌کند. رمان جذاب «ناقوس‌ها به صدا در می‌آیند» یکی از پرفروش‌ترین آثار داستانی در دهه‌ی نود شمسی محسوب می‌شود و شما را با ابعاد مختلف شخصیتی امام اول شیعیان آشنا می‌کند.
۱۲۵۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

نفس‌های بی‌رمق (چرا می‌دویم)

alt
برای آنکه بتوانید یک دونده‌ی حرفه‌ای را کاملاً درک کنید، ابتدا باید با مسیری که در زندگی طی کرده آشنا شوید، چرا که با این روش به حقیقت زندگی او پی می‌برید. کتاب «نفس‌های بی‌رمق» شما را به درون ذهن یک دونده‌ی مسابقه می‌برد و نویسنده تلاش می‌کند تا به سوالاتی که معمولاً پیرامون این ورزشکاران وجود دارد، پاسخی قابل درک بدهد.
۷۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد

alt
اگر به آثار روانشناسی علاقه‌مند هستید و تمایل دارید با کمک ابزارها و تکنیک‌های هنری، به یک خودسازی درونی برسید، کتاب صوتی «کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد» بهترین انتخاب برای شما محسوب می‌شود. باربارا دایان بری، به شما کمک می‌کند تا با استفاده از نقاشی، خلاقیت خود را پرورش دهید و آن را در تمام ابعاد زندگی‌تان به کار گیرید.
۳۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

زندگی من در پیراهن سرخ و سفید

alt
برای نخستین بار آرسن ونگر، مدیر مشهور و انقلابی فوتبال، داستان خودش را تعریف می‌کند. او در کتاب «زندگی من در پیراهن سرخ و سفید» شرح زندگی خود با شما در میان می‌گذارد و خاطرات موفقیت‌های درخشانی را که در داخل و خارج از زمین داشته است روایت می‌کند. ونگر درس‌های ارزشمندی به فوتبال دوستان، مدیران و رهبران تجاری می‌دهد و آن‌ها را با اصول موفقیت آشنا می‌کند.
۱۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

پیش از ناشتایی و سه نمایشنامه دیگر

alt
یوجین اونیل نمایشنامه‌نویس مطرح آمریکایی است و در آثار خود شما را ماهیت حقیقی انسان‌ها روبرو می‌کند. به همین روی مطالعه‌ی کتاب «پیش از ناشتایی و سه نمایشنامه دیگر» برای کسانی که به ادبیات نمایشی علاقه دارند تجربه‌ی جالبی خواهد بود. اونیل حقایق تلخ زندگی را با شما در میان می‌گذارد و به تفکر وادارتان می‌کند.
۸۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی ممکنه برای هر کسی اتفاق بیفته

alt
کتاب صوتی «ممکنه برای هر کسی اتفاق بیفته» درباره‌ی پسربچه‌ای به نام بالزو است که با مادرش به فروشگاه می‌رود اما اجازه ندارد به چیزی دست بزند. این پسربچه هم برای سرگرمی، خود را کرمی ابریشمی تصور می‌کند که باید پروانه شود. این تفریح بالزو برای او اتفاقات بسیاری رقم می‌زند که شنیدن آن می‌تواند برای کودکان ۳ تا ۷ سال جذاب باشد.
۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

داستان پیاز

alt
کتاب «داستان پیاز» ماجرای شهری را روایت می‌کند که پیاز در آن بسیار کمیاب است. یک روز اتفاق عجیبی در میدان اصلی شهر رخ می‌دهد که همه‌ی مردم را درگیر می‌کند. ادریس شاه با تصاویری جذاب و داستانی متفاوت تلاش می‌کند قوه‌ی تخیل را در کودکان تقویت نماید.
۱۹۰۰ تومان
دریافت کتاب