آخر هفته با کتابراه

دانلود کتاب‌های رایگان و تخفیف‌های ۱۰۰% در طرح آخر هفته با کتاب در کتابراه

از ۳۰ تا ۱۰۰ درصد
تخفیف ویـژه
در آخر هفته با کتابراه

خوب مثل مرده‌ها

خوب مثل مرده‌ها
پیام‌هایی تهدیدآمیز زندگی پیپ را درهم می‌ریزد! هالی جکسون در ادامه‌ی رمان‌های هیجان‌انگیز پیشین خود، این بار در کتاب پرفروش «خوب مثل مرده‌ها»، از شرایطی می‌گوید که پیپ ناچار است فرستنده‌ی پیام‌ها را پیدا کند یا خودش قربانی بعدی او باشد.
۳۵۰۰۰ ۱۷۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی مینیمالیسم: ساده گرایی و زندگی با معنا

کتاب صوتی مینیمالیسم: ساده گرایی و زندگی با معنا
با کار کردن افراطی و مشغول شدن با لذت‌های ناپایدار، عمر خود را هدر ندهید. جاشوا فیلدز ملبورن و رایان نیکدیمس در کتاب «مینیمالیسم: ساده‌گرایی و زندگی بامعنا» از اقدامات روزانه‌ی کوچکی می‌گویند که می‌توانند تغییراتی اساسی در سبک زندگی ما ایجاد کنند و رنگ‌وبویی مینیمالیستی به زیست ما ببخشند.
۲۵۰۰۰ رایگان
دریافت رایگان

تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش: یادداشت‌های اضطراب

تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش: یادداشت‌های اضطراب
اضطراب خود را بشناسید و آرامشتان را بازیابید. کورین اسویت در کتاب «تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش» راهکارهایی کاربردی برای کنترل اضطراب در اختیار ما می‌گذارد و کمکمان می‌کند سلامت ذهن خود را حفظ کنیم و زندگی آرامی داشته باشیم.
۲۱۰۰۰ ۱۲۶۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی زمین فوتبال، زمین جنگ

کتاب صوتی زمین فوتبال، زمین جنگ
آشنایی با ابعاد سیاسی و اجتماعی پول‌سازترین ورزش دنیا! میکائیل کوریا در کتاب «زمین فوتبال، زمین جنگ» از تاریخ فوتبال می‌گوید و از مستطیل سبزی که سلامت و تفریح دیگر در آن حرف اول را نمی‌زند! حمید محمدی گوینده‌ی این کتاب صوتی است.
۴۸۰۰۰ ۳۳۶۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

داغ‌ترین‌های
زیر ۲۰ هزار تومان!
۴۰٪ تخفیف به مدت محدود

مشاهده کتاب‌ها

تکنیک رهایی ذهن: چگونه به وسیله‌ی تکنیک EFT به آرامش و سلامتى دست یابیم

تکنیک رهایی ذهن: چگونه به وسیله‌ی تکنیک EFT به آرامش و سلامتى دست یابیم
روان انسان با جسم او ارتباطی تنگاتنگ دارد و با نیروی عشق می‌توان از دردهای جسمانی رهایی یافت! یاسمن گلچین در کتاب «تکنیک رهایی ذهن» از انرژی‌درمانی می‌گوید و از راهکارهایی که می‌توان به آن طریق میان جسم و روان تعادل ایجاد کرد.
۲۶۰۰۰ ۱۵۶۰۰ تومان
دریافت کتاب

تاریخ فلسفه سیاسی - جلد اول: قدما

تاریخ فلسفه سیاسی - جلد اول: قدما
مجموعه‌مقالاتی تأمل‌برانگیز از متفکران برجسته‌ی فلسفه و سیاست. لئو اشتراوس و جوزف کراپسی در کتاب «تاریخ فلسفه سیاسی - جلد اول: قدما»، با همکاری جمعی از نویسندگان زبده، از ماهیت قدرت و سیاست می‌گویند و دیدگاه‌های متفکران عهد باستان را مورد واکاوی قرار می‌دهند.
۳۵۰۰۰ ۲۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی تمساح

کتاب صوتی تمساح
داستان مردی که زندگی در شکم تمساح را ترجیح می‌دهد! فئودور داستایوفسکی، نویسنده‌ی برجسته‌ی ادبیات روسیه، در کتاب «تمساح» از سقوط آرمان‌های اخلاقی و از پیروزی مادی‌گرایی بر انسانیت می‌گوید، و پرسش‌هایی را درباره‌ی ماهیت اخلاق مطرح می‌کند.
۴۰۰۰۰ ۲۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

پرفرو‌ش‌های
متنی و صوتی آبان‌ماه
۴۰٪ تخفیف با کد off40

مشاهده کتاب‌ها

خدمات دستگاه هیولاساز دمشقی

خدمات دستگاه هیولاساز دمشقی
شالجوم کیست و کدام شایعه درباره‌ی او حقیقت دارد؟ بهزاد قدیمی در کتاب «دستگاه هیولاساز دمشقی» اثری در ادبیات ژانری خلق کرده است که در چند داستان به‌هم‌پیوسته، از شخصیتی به نام شالجوم و از شغل عجیب او می‌گوید.
۴۳۲۰۰ ۲۵۹۲۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی هنر رهایی از فشارهای زندگی

کتاب صوتی هنر رهایی از فشارهای زندگی
بار زندگی بر دوشتان سنگینی می‌کند و به‌دنبال لحظه‌ای آسایش هستید؟ ایزابل پایلو و آدری آکون در کتاب «هنر رهایی از فشارهای زندگی» راهنمایی عملی و گام‌به‌گام برای دستیابی به آرامش ارائه می‌کنند، آن هم در شرایطی که مشکلات زندگی از همه‌سو ما را احاطه کرده‌اند.
۴۰۰۰۰ ۲۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

شاه کلید ارائه موفق

شاه کلید ارائه موفق
می‌خواهید سرمایه‌ی بیشتری جذب کنید و فروشتان را افزایش دهید؟ پس نیاز به «شاه‌کلید ارائه‌ی موفق» دارید. اورن کلاف، در کتاب پرفروش حاضر، استراتژی‌هایی را معرفی می‌کند که برای مدیریت موقعیت‌های دشوار در مذاکره به کار می‌آیند و شما را از دیگران تمایز می‌بخشند.
۳۸۰۰۰ ۲۲۸۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی نیروی زندگی

کتاب صوتی نیروی زندگی
اثری الهام‌بخش از آنتونی رابینز، نویسنده‌ی شناخته‌شده‌ی حوزه‌ی موفقیت! کتاب «نیروی زندگی» راهکارهایی برای سلامتی و تندرستی ارائه می‌کند و نکاتی را با ما درمیان می‌گذارد که به‌راحتی در دسترس نیستند. این کتاب صوتی کیفیت زندگی ما را دگرگون خواهد کرد.
۳۰۰۰۰ ۱۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

دانلود کتاب‌های
الکترونیک و
صوتی رایگان

مشاهده کتاب‌ها

حذف کنید تا به دست بیاورید

حذف کنید تا به دست بیاورید
یاد بگیرید که در زندگی نه بگویید! میثم یزدانی در کتاب «حذف کنید تا به دست بیاورید» تمرکز و تلاش برای رسیدن به یک هدف را رمز موفقیت می‌داند و به ما نشان می‌دهد که در این راه باید عوامل حواس‌پرتی را کنار بگذاریم و عادت‌های سالمی در خود ایجاد کنیم.
۱۹۰۰۰ ۱۱۴۰۰ تومان
دریافت کتاب