آخر هفته با کتابراه

دانلود کتاب‌های رایگان و تخفیف‌های ۱۰۰% در طرح آخر هفته با کتاب در کتابراه

از ۳۰ تا ۱۰۰٪ تخفیف ویژه
در آخرهفته با کتابراه

🎧 کتاب صوتی آرامش سهم توست

کتاب صوتی آرامش سهم توست
دیگر وقت آن رسیده است که به جهان از زاویهٔ دیگری بنگرید و اعمالتان را در جهت همسویی با کائنات سامان دهید. جول اوستین، کشیش و نویسندهٔ محبوب و پرطرفدار آمریکایی، در این کتاب با ارائه راهکارهای عملی و کاربردی به شما کمک می‌کند تا در نگرش خود تحولات اساسی به جود آورید. کافی است چند روز به این توصیه‌ها عمل کنید تا شاهد تاثیرات اعجاب‌انگیز آن باشید.
۱۹۰۰۰ تومان
دریافت رایگان

لذت کار کردن: زندگی حرفه‌ای‌‌تان را ساماندهی کنید

لذت کار کردن: زندگی حرفه‌ای‌‌تان را ساماندهی کنید
به نظر شما رعایت نظم و منظم بودن چه تاثیری در کیفیت زندگی ما دارد؟ چگونه می‌توانیم طوری زمانمان را تنظیم کنیم که همهٔ کارهای خود را پیش ببریم؟ ماری کندو، نویسندهٔ مجموعه کتاب پرطرفدار و پرفروش «دگرگونی زندگی با جادوی نظم» این بار به شما یاد می‌دهد فضای کارتان را طوری مدیریت کنید که کار کردن برایتان چند برابر لذت‌بخش شود.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی اعترافات در ساعت 7:45

کتاب صوتی اعترافات در ساعت 7:45
رمانی احساسی و تاثیرگذار درمورد رنج ترک شدن و خیانت! این کتاب پرفروش، داستانی هیجان‌انگیز را در قالب روان‌شناسی برایتان بازگو می‌کند. با شنیدن رازهای مگوی زندگی خانوادگی سلنا، شخصیت اصلی این رمان، این جمله در گوشتان طنین می‌اندازد که راز بین سه نفر تنها زمانی راز باقی می‌ماند که دو نفر آن‌ها مرده باشد...
۳۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟

چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟
گاهی پیش می‌آید که نمی‌دانیم طرف مقابلمان چه احساسی دارد و آرزو می‌کنیم می‌توانستیم ذهن بقیه را بخوانیم! اما باید گفت این آرزو چندان هم غیرقابل دسترس نیست. شما می‌توانید با استفاده از ترفندهایی نسبت به اطرافیان خود شناخت کافی پیدا کنید و از تصمیم‌هایشان آگاه شوید. این کتاب با معرفی تیپ‌های شخصیتی مختلف به شما کمک می‌کند تا بر دیگران تاثیر بگذارید و آن‌ها را جذب خود کنید.
۱۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی خاطرات یک گیشا

کتاب صوتی خاطرات یک گیشا
روایتی بی‌نظیر و سرشار از تعلیق از خاطرات دختری ژاپنی! نینا دختربچهٔ 9 ساله‌ای است که به عنوان برده توسط خانواده‌اش به کم‌ترین رقم فروخته می‌شود. او در این مسیر چیزهایی یاد می‌گیرد و اتفاقاتی را از سر می‌گذارند که تحول شخصیتی‌اش را به همراه دارد.
۶۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

بی‌پایان

بی‌پایان
تصور کنید به هرجا که می‌روید خودتان را درحال تعقیب خود می‌بینید! کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما باید گفت این موضوع مربوط به دنیاهای موازی می‌شود که در مواقعی خودتان راه آن‌ها را به سمت زندگی‌تان می‌گشایید. داستان بی‌پایان دقیقا درمورد همین موضوع است. در این رمان جذاب با دیلن همراه می‌شوید که بعد از ترومای از دست دادن همسرش، دنیایی موازی را به روی خود گشوده است...
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

چشم سوم: سرگذشت شگفت انگیز یک لامای تبتی

چشم سوم: سرگذشت شگفت انگیز یک لامای تبتی
آشنایی با دنیای جادویی تبت و رسوم شگفت‌انگیز این سرزمین! با مطالعه این کتاب از داستان جراحی لوبسانگ راما برای گشودن چشم سومش مطلع می‌شوید. او بعد از این جراحی موفق شد هالهٔ نور هر کسی را مشاهده کند و با دنیایی فراتر از این جهان ارتباط بگیرد.
۱۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

دانلود کتاب
الکترونیک و صوتی رایگان

مشاهده کتاب‌ها