آخر هفته با کتابراه

دانلود کتاب‌های رایگان و تخفیف‌های ۱۰۰% در طرح آخر هفته با کتاب در کتابراه

معامله زندگی با زن خاکستری پوش

alt
فردریک بکمن نویسنده‌ی رمان معروف «مردی به نام اُوِه» بار دیگر می‌خواهد، نگاه شما را به زندگی تغییر دهد. این رمان با داستانی کوتاه و پر از احساسات زیبا به مرگ، زندگی و انتخاب‌های انسان‌ها می‌پردازد و تصویری بسیار جذاب و بی‌نظیر درخصوص جست‌وجوی معنای زندگی ارائه می‌دهد.
۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

با گفتگو درمان کنیم رنج و غم پنهان دوست

alt
اگر به دنبال نوآوری، کارایی و مشتری‌مداری در شغل خود هستید، این کتاب را از دست ندهید. کتاب «با گفتگو درمان کنیم رنج و غم پنهان دوست» روش‌های مدیریتی را در قالب داستان به شما ارائه می‌دهد. شما با استفاده از سیستم مدیریت و راهبردی این کتاب، نتایج شگفتی را در کار خود تجربه خواهید کرد و به سطح خوبی از مدیریت خواهید رسید.
۱۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی عشق در روزگار وبا

alt
گابریل گارسیا مارکز در رمان عشق در روزگار وبا که یکی از شاهکارهای او محسوب می‌شود، داستان عشقی نافرجام را روایت می‌کند. فرمینا به ابراز احساسات فلورینتو پاسخ منفی می‌دهد و با شخص دیگری ازدواج می‌کند. پنجاه و یک سال و نه ماه و چهار روز از این اتفاق می‌گذرد و شوهر فرمینا می‌میرد و فلورنتینو فرصت را برای بیان احساسات خود مناسب می‌یابد اما چگونه ممکن است عشقی چنین پرشور پس از سال‌ها زنده مانده باشد؟
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

۹ گام برای استقلال مالی

alt
اگر می‌خواهید بدون ترس و مشکلی به پول دست پیدا کنید و با مدیریت صحیح اموال خود به استقلال و امنیت مالی برسید، کتاب ۹ گام برای استقلال مالی بهترین راهنما برای شما است. سوز اورمن در این کتاب با راهکارهایش به شما آموزش می‌دهد که اگر می‌خواهید پولتان را مدیریت کنید، ابتدا لازم است بر ترس‌هایتان تسلط یابید.
۲۴۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

و دوباره زندگی

alt
کتاب و دوباره زندگی به نویسندگی نسرین سرومیلی، روایتی ساده و بدون پیچیدگی با نثری عوامانه‌ که سرنوشت زندگی دختر جوانی به نام رویا را بیان می‌کند که درگیر احساسات و عواطف اشتباه می‌شود و مسیر زندگی‌اش تغییر می‌کند.
رایگان
دریافت رایگان

نه بشنو و ثروتمند شو

alt
اگر بتوانید به آینده بروید و با خودتان صحبت کنید، چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ این فرصتی است که برای شخصیت اصلی کتاب «نه بشنو و ثروتمند شو» به وجود می‌آید و منجر به تغییراتی اساسی در زندگی‌ وی می‌شود. این کتاب با وجود حجم کم، تأثیر عمیقی در زندگی و تصمیمات شما ایجاد خواهد کرد.
۷۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی شفای زندگی

alt
راز افراد بزرگ تاریخ چیست که به چنین جایگاهی دست می‌یابند؟ اگر کنجکاو هستید که جواب این سوال را بدانید، حتماً به سراغ کتاب صوتی شفای زندگی بروید. این کتاب، شامل سخنان افراد موفق و برجسته‌ی جهان است و به شما می‌آموزد مانند آن‌ها به سمت زندگی بهتر قدم بردارید.
۷۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

دختر یخی

alt
کتاب دختر یخی، شهرت و محبوبیتی جهانی دارد و مطالعه‌ی آن برای علاقه‌مندان به داستان‌های تخیلی تجربه‌ای جالب خواهد بود. این کتاب، داستان دو خواهر به نام‌های السا و آنا را به تصویر می‌کشد. السا می‌تواند با دستان خود برف و یخ بسازد و روزی مقداری از جادوی او به آنا برخورد می‌کند و قسمتی از موهای آنا مانند السا سفید می‌شود.
رایگان
دریافت رایگان

مذاکره روی مسائل غیر قابل مذاکره

alt
آنچه افراد را به‌ سوی تعارض‌های مخرب سوق می‌دهد چیست؟ زمانی که سرمایه شما، ارزش‌ها و عقایدتان باشند، چگونه می‌توانید از شدت تعارض‌ احساسی کم کنید؟ دانیل شاپیرو این سؤالات را برای کار خود حیاتی و اساسی می‌داند و در این کتاب تلاش می‌کند تا پاسخی مناسب برای آن‌ها بیابد و برای پیش‌ بردن مذاکره‌ای موفق، ابزاری حیاتی در اختیار شما قرار می‌دهد.
۱۴۰۰۰ ۷۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

امپراتور جاده

alt
پیرمردی که در بازار دیده بودم. بله همان پیرمرد میوه‌فروش، همان بیچاره‌ی بدبخت. او را دیدم. او اینجا چیکار می‌کرد؟ در رمان عاشقانه‌ی امپراتور جاده با دختری به نام رها آشنا می‌شوید و او را در فراز و نشیب زندگی‌اش همراهی می‌کنید. این کتاب داستان احساسی و عاشقانه‌ای دارد که از مطالعه‌ی آن لذت خواهید برد.
۹۵۰۰ تومان
دریافت کتاب