آخر هفته با کتابراه

دانلود کتاب‌های رایگان و تخفیف‌های ۱۰۰% در طرح آخر هفته با کتاب در کتابراه

🎧 کتاب صوتی مزخرفات فارسی

alt
اگر نیاز به آموزش درست‌نویسی دارید و به دنبال راهی هستید تا بدون وارد شدن به مباحث تخصصی آن را بیاموزید، کتاب صوتی مزخرفات فارسی بهترین فرصت برای شما است تا این خلاء را پر کنید. حتی اگر نیازی به مرور قوانین درست‌نویسی ندارید مطمئن باشید که زبان طنز و لحن صمیمی نویسنده‌ی این کتاب، شما را مجذوب خود خواهد کرد.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

تحلیل کاربردی خواب و رویا

alt
اگر به تعبیر خواب علاقه‌مند هستید، به جای روی آوردن به کتاب‌های غیرعلمی این کار را از راه درست و اصولی آن انجام دهید. برای این کار کتاب تحلیل کاربردی خواب و رویا یکی از بهترین آثار است که می‌تواند شما را راهنمایی کند. رابرت الکس جانسون در چهار مرحله به شما یاد می‌دهد که چگونه به تفسیر خواب و رویاهایتان بپردازید و با شناخت ضمیرناخودآگاه خود تحولی عظیم در زندگیتان ایجاد کنید.
۱۲۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

سقوط میستی

alt
گاهی اوقات صداقت و راستگویی می‌تواند بلای جان فرد شود و این اتفاقی است که برای میسی رخ می‌دهد. در کتاب چهارم مجموعه بندیکت‌ها شما را همراه با میسی میهمان داستانی پر رمز و راز در دنیایی شگفت‌انگیز می‌کنیم که قاتلی سریالی، جان سیونت‌های جوان را تهدید می‌کند. در این کتاب باز هم این خاندان بندیکت هستند که حقایق را روشن و جنایتکاران را تحویل قانون و عدالت می‌دهند.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

گاو بنفش

alt
نظریه‌ی گاو بنفش به شما یاد می‌دهد که باید متفاوت عمل کنید، تفاوتی که منجر می‌شود شما در ذهن مشتری بمانید و او را تشویق کنید تا به سوی شما بیاید و این کتاب پرفروش مانیفستی است برای بازاریابانی که می‌خواهند در خلق محصولاتی شریک باشند که ارزش بازاریابی را دارند. با کتاب گاو بنفش بازار را متحول کنید و در دستان خود بگیرید.
۸۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

زندگی شیرین‌تر می‌شود: ایده‌های بزرگ جهانی برای یک زندگی پربار

alt
اگر از زندگی کنونی خود به تنگ آمده‌اید و نمی‌دانید چه کنید، این کتاب را به دست بگیرید و روح جست‌وجوگر خود را آزاد کنید. کتاب زندگی‌ شیرین‌تر می‌شود شما را با خود به سفری جالب می‌برد و اعتقادات مختلف سراسر دنیا را به شما نشان می‌دهد. ویلیام سینونو با این گشت‌وگذارها 101 راهکار ارائه می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها زندگی خود را دگرگون و تغییرات مثبتی درون خود ایجاد کنید.
۸۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

اینفلوئنسر: برندسازی شخصی در عصر رسانه‌های اجتماعی

alt
حتماً شما هم تا به حال وسوسه شده‌اید که در اینستاگرام فعالیت داشته باشید و با میلیون‌ها تعقیب کننده‌ای که دارید ثروتمند شوید اما فراموش نکنید که این کار خیلی بیشتر از به اشتراک گذاشتن یک عکس ساده است. اگر می‌خواهید از طریق شبکه‌های اجتماعی کسب درآمد کنید، این کتاب را حتماً بخوانید. بریتنی هنسی وبلاگ‌نویس و اینفلوئنسر معروف به شما می‌آموزد که چگونه در این کار حرفه‌ای شوید.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

دانش و روانشناسی رنگ‌ها

alt
آیا می‌دانستید که با دانش رنگ‌ها می‌توانید زندگی خود را متحول کنید و از خود شخص دیگری بسازید؟ به شما توصیه می‌کنیم برای آشنایی با نیروی شگفت‌انگیز رنگ‌ها کتاب پیش رو را مطالعه کنید. کتاب دانش و روانشناسی رنگ‌ها با دادن اطلاعات و نکات ارزشمند به شما یاد می‌دهد که چگونه با استفاده از قدرت رنگ‌ها در زندگی شخصی و کاری خود پیشرفت کنید.
۷۷۰۰ تومان
دریافت کتاب

نخستین انسان در ماه

alt
درباره رقابت‌های فضایی ایالات متحده‌ی آمریکا و روسیه چه می‌دانید؟ آیا تا به حال نام آپولو 11 به گوشتان خورده است؟ زمانی بزرگ‌ترین آرزوی انسان سفر به کره‌ی ماه بود و این کتاب چگونگی تحقیق این رویا را بازگو می‌کند. کتاب پیش رو برای کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی مناسب است.
۷۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

ماهنامه دانشمند - شماره 677

alt
اگر می‌خواهید در خصوص کرونا و بسیاری از مسائل علمی روز دنیا از آخرین و موثق‌ترین اخبار مطلع شوید، شماره 677 ماهنامه‌ی دانشمند را از دست ندهید. این ماهنامه که دانستنی‌های مفیدی در زمینه‌های گوناگون علمی ارائه می‌دهد یکی از بهترین و نام‌آشناترین مجله‌های عملی محسوب می‌شود.
۹۰۰۰ تومان
دریافت مجله