آخر هفته با کتابراه

دانلود کتاب‌های رایگان و تخفیف‌های ۱۰۰% در طرح آخر هفته با کتاب در کتابراه

🎧 این راهش نیست

alt
چگونه بزرگ‌ترین ضعف شما می‌تواند بزرگ‌ترین قدرت شما به حساب بیاید؟ کتاب صوتی این راهش نیست یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز از علم پشت پرده‌ی موفقیت می‌گوید و با راهکارهایی متفاوت و منطبق بر توانمندی‌ها و خصوصیات شخصی‌تان واقعیت نهفته و رموز موفقیت انسان‌های برجسته را فاش کند و به شما کمک کند، طبق تفاوت‌های شخصی خود در راه صحیح گام بردارید.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

33 استراتژی جنگ

alt
خود را برای جنگ آماده کنید! زندگی به ما آموخته است که افراد ستیزه‌جو، همواره تاوان رفتار خود را پس می‌دهند، اما اگر صلح می‌خواهید، باید خود را برای جنگ آماده کنید. در دنیای سیاست، تجارت، علم و هنر همواره با حریفانی جنگجو مواجهیم که هر کاری برای پیروزی می‌کنند. اما آیا شما استراتژی‌های این جنگ و راه‌های پیروزی در آن را می‌دانید؟
۱۹۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

رمان حالا جلوی مرا نگیر

alt
اگر راهی وجود ندارد، باید راهی بسازم! باید کاری کنم که اون اتفاق بیفته. باید حضور موثری داشته باشم. اعتماد به نفسم رو نشون بدم. به جیک نشون بدم چه کاری ازم برمیاد و چه کسی می‌تونم باشم. در این رمان بسیار جذاب ما با فردی همراه می‌شویم که بار دیگر از نقطه صفر شروع می‌کند و در مواجهه با مشکلات فراوان، کم نمی‌آورد.
۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

چطور جهنمی از پول بسازید و باز در بهشت بمانید

alt
چطور می‌توان هم به پول زیاد رسید و هم احساس خوشبختی کرد؟ در دنیای امروز، پول درآوردن یکی از مهم‌ترین وظایف آدمی است، زیرا برای ادامه زندگی به آن نیاز دارد ولی موضوعی که وجود دارد این است که پول به تنهایی عامل خوشبختی نیست، زیرا خوشبختی بعد مادی و معنوی دارد و پول فقط بخشی از بعد مادی آن است پس از چه طریقی بعد معنوی خوشبختی را باید بشناسم و ایجاد کنیم؟
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

جنون و مرگ در فلسفه

alt
چرا ما نباید جنون را مرگ بنامیم، نظاره‌ای که در طی آن ذهن، شریف‌ترین جزء ما، می‌میرد؟ در واقع جنون و مرگ به همدیگر مرتبط‌ هستند، زیرا هر دو مظهر منفیت در گفتمان فلسفی هستند. فلسفه همواره رشته‌ای بوده که ادعای عقلانیت داشته است. بی‌تردید می‌توان عقلانیت را به‌ مثابه اصطلاح گسترده‌ای لحاظ کرد که می‌کوشد مفهوم قدیمی لوگوس را با تصور مدرن از عقل با همدیگر جمع کند.
۱۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

چگونه یک هکتیویست شوید

alt
دیگر مجبور نیستید که از وضعیت کنونی پیروی کنید و دهان خود را در مورد اشتباهات دولت‌ها یا سازمانی‌هایی که در امور مردم مداخله و جاسوسی می‌کنند، بسته نگاه دارید. کتاب چگونه یک هکتیویست شوید طریقه‌ی پیش‌ بردن صداها و اعتقاداتتان به جامعه را بیان می‌کند، جامعه‌ای که نه‌ تنها می‌شنود، بلکه در تلاش‌هایتان به شما کمک خواهد رساند.
۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

پیک اجل: در مورد حمله مغول در زمان خوارزمشاهیان به ایران

alt
آمدند، کشتند، سوزاندند، بردند، رفتند. این موجزترین و خلاصه‌ترین تعریفی بود که از حمله مغول شده است. اما عمق فاجعه به همین چند فعل ساده محدود نمی‌شد. خلاصه اخباری که از حمله مغول از گوشه و کنار کتب تاریخی به ما رسیده است چنان فجیع و وحشتناک است که حتی تصور آن برای امروزیان ناممکن جلوه می‌کند، این کتاب واقعه‌ی تاریخی حمله‌ی مغول‌ها به ایران را در قالب داستانی جذاب روایت می‌کند.
۸۸۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 عاشقی به سبک ون‌گوگ

alt
زندگی شبیه یک پازل است. با چیدن تکه‌های زندگی می‌شود، به تصویر درستی از تمام زندگی رسید. عاشقی به سبک ونگوگ پازل زندگی شخصیتی به نام البرز است که با روایت‌های متفاوت در بستری تاریخی و در یک عمارت، رفته‌رفته کامل می‌شود تا در نهایت تصویری از عشق او به نازلی را به مخاطب نشان بدهد.
۱۹۴۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

گل‌های شب بو

alt
هر شب سراغ تو را از گل‌های شب بو می‌گیرم، وقتی که معطر می‌کنند فضای خالی ذهنم را، آیینه‌ها به من می‌خندند و تصویر تو را هزاران با قاب‌های دیوار می‌رقصانند، لرزان می‌شوم از برق نگاهت، به خودم قول می‌دهم که به تو فکر نکنم اما هر بار که قول می‌دهم خودت به خوابم می‌آیی و مرا در کابوس آمدنت یا رفتنت پریشان حالم می‌کنی، خودم را به بی‌خیالی می‌زنم انگار نه انگار!
۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب