آخر هفته با کتابراه

دانلود کتاب‌های رایگان و تخفیف‌های ۱۰۰% در طرح آخر هفته با کتاب در کتابراه

از ۳۰ تا ۱۰۰٪ تخفیف ویژه
در آخرهفته با کتابراه

دوباره فکر کن: قدرت دانستن چیزهایی که نمی‌دانیم

alt
کتاب «دوباره فکر کن: قدرت دانستن چیزهایی که نمی‌دانیم» نوشته‌ی آدام گرانت که از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز در سال ۲۰۲۱ به شمار می‌آید، رویکردهای تجدید نظر را بررسی می‌کند و به شما در مورد رها کردن عقاید و تفکرات منسوخ گذشته کمک کرده و می‌آموزد که چگونه می‌توانید با وجود اشتباه کردن در زندگی بهتر عمل کنید.
۱۹۰۰۰ ۹۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

آدم بزرگ‌های ترسناک: تلاشی در بازیابی اعتماد به نفس و احیای کودک درون

alt
آیا تمایل دارید زندگی بهتری داشته باشید و به موفقیت برسید؟ از وضعیت کنونیِ خود ناراضی هستید؟ بهتر است هر چه زودتر وارد عمل شوید و شرایط را تغییر دهید اما از یاد نبرید که برای موفقیت نیاز به راهنمایی دارید و چه راهنمایی بهتر از کسی که سرد و گرم روزگار را چشیده است؟ مهدی حق گو در کتاب «آدم بزرگ‌های ترسناک» سرگذشت خود را روایت می‌کند و تمام پستی‌ها و بلندی‌هایی را که پشت سر گذاشته بازگو می‌کند.
۱۰۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

سومین پلیس

alt
دیوانه‌وار، حیرت‌آور و هیجان‌انگیز! رمان «سومین پلیس» اثری درخشان با طنزی تلخ در خصوص مرگ، زمان و هستی به شمار می‌آید که تحسین بسیاری از منتقدان را برانگیخته است. فلن اوبراین ماجرای مردی را روایت می‌کند که در حین سرقت شخصی را به قتل رسانده است. سارق جعبه‌ای سیاه پیدا می‌کند و پس از باز کردنش وارد دنیای عجیب و اسرارآمیزی می‌شود، دنیایی که مقتول را زنده در مقابل خود می‌بیند.
۱۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم

alt
رمانی هیجان‌انگیز، دیوانه‌وار و پر پیچ و تاب! شخصیت اصلی کتاب صوتی «گاهی دروغ می‌گویم» زنی به نام امبر رینولدز است که به تازگی از کما بیدار شده و هنوز توانایی حرف زدن، دیدن و حرکت کردن را به دست نیاورده است و فقط صداها را می‌شنود. خاطرات او چندان واضح نیستند و نمی‌داند چه اتفاقی برایش رخ داده است اما حدس می‌زند که همسرش دستی در ماجرا داشته باشد. اکنون امبر باید بهفمد چه چیزی حقیقت دارد و چه کسی دروغ می‌گوید.
۳۶۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

به سوی طبیعت وحشی

alt
داستانی جذاب و تراژدیک که آن را نمی‌توانید کنار بگذارید! کتاب «به سوی طبیعت وحشی» که در میان پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز جای دارد، توانست جایزه‌ی کتاب واشنگتن را به دست آورد. جان کراکائر ماجرای حقیقی مردی را به تصویر می‌کشد که در یک تصمیم ناگهانی و عجیب، تمام ثروت خود را می‌بخشد و راهی سفری عارفانه به آلاسکا می‌شود.
۱۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی کفن دزد

alt
اگر به دنبال جذاب‌ترین و برترین داستان‌های کوتاه دنیای ادبیات هستید، کتاب صوتی «کفن دزد» گزینه‌ای مناسب برای‌تان به شمار می‌رود. حسین بیدار مغز داستان‌هایی از ۱۵ نویسنده‌ی مطرح را انتخاب و در اختیارتان قرار می‌دهد. در ابتدای هر داستان، چکیده‌ای از زندگی و فعالیت‌های نویسنده مطرح می‌شود که به شما برای آشنایی بیشتر کمک می‌کند.
۲۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

کتابخانه نیمه شب
داستانی شگفت‌انگیز
برای عصر مدرن!

دریافت کتاب

ماجرای ناپدید شدن ونکا راکول

alt
«ماجرای ناپدیدشدن ونکا راکول» رمانی جذاب و بی‌نظیر است که در چند ساعت آن را به پایان می‌رسانید. ونکا دختری دبیرستانی و بسیار دوست‌داشتنی است که در ۱۹ سالگی به استاد فلسفه‌ی خود علاقه‌مند می‌شود. این دو به قصد فرار خوابگاه را شبانه ترک می‌کنند اما دیگر هیچکس ونکا نمی‌بیند. اکنون در رمان «ماجرای ناپدید شدن ونکا راکول» قرار است پس از ۲۵ سال پرده از راز این معما برداشته شود.
۱۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی قرآن کریم با ترجمه فارسی

alt
زندگی امروزی و گرفتاری‌های آن به حدی باعث سرگرمی شده که حتی ممکن است فرصت کمی برای قرآن خوانی و استفاده از آیات مقدس آن داشته باشید. در چنین شرایطی، کتاب صوتی «قرآن کریم با ترجمه فارسی» مجموعه‌ای کامل از آیات و سوره‌ها را با ترجمه‌ی بسیار روان مکارم شیرازی در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا از وقت خود بیشتر استفاده نمایید.
رایگان
دریافت رایگان

از عشق تا سوء تفاهم

alt
آیا در زندگی مشترک خود به مشکل برخورده‌اید؟ فکر می‌کنید همسرتان شما را درک نمی‌کند؟ پس بدون معطلی خواندن کتاب «از عشق تا سوء تفاهم» را آغاز کنید. لیندا پاپادوپولوس راهنمایی جامع و کاربردی برای دستیابی به درک متقابل در زندگی زناشویی در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا روابط خود را با شریک زندگی‌تان بهبود ببخشید.
۲۴۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید

alt
کتاب صوتی «زندگی خود را طراحی کنید» با بهره‌گیری از داستان‌های حقیقی به شما یاد می‌دهد تا زندگی شخصی و حرفه‌ای خود را از نو بسازید. بیل برنت و دیو اوانز از طرز تفکر طراحان برای راهنمایی شما الهام گرفته‌اند و فراموش نکنید که هیچ‌گاه برای تغییر دیر نیست و نگذارید سن شما مانع خوشبختی‌تان باشد.
۳۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی پینگ: نجات برکه‌ی عدن

alt
اگر به دنبال شنیدن داستانی انگیزشی هستید و تمایل دارید زندگی بهتری داشته باشند، بدون تردید کتاب صوتی «پینگ: نجات برکه‌ی عدن» گزینه‌ی مناسبی برای‌تان محسوب می‌شود. استوارت ایوری گلد با اشاره به وظیفه‌ی انسان‌ها برای بهبود وضعیت دنیا و طبیعت، شما را به تلاش برای رسیدن به تعادل تشویق می‌کند و راهنمایی‌هایی مفید و کارآمد در اختیارتان قرار می‌دهد.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

این روزها در حال خواندن
چه کتابی هستید؟

مشاهده

من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش

alt
اگر در این روزهای پر از وحشت کرونا به دنبال اثری هستید که از زوایه‌ی جدیدی به این بیماری نگاه کند، بدون تردید کتاب «من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش» بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود. آرش آذر در چارچوب رمانی خواندنی، نگاهی متفاوت به مشکلات ویروس کرونا و نحوه‌ی برخورد مردم ارائه می‌دهد و شما را به فکر فرو می‌برد.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب