آخر هفته با کتابراه

دانلود کتاب‌های رایگان و تخفیف‌های ۱۰۰% در طرح آخر هفته با کتاب در کتابراه

بیت‌کوین: آینده‌ی پول!

alt
استفاده از پول فیزیکی ساده است. حقوق شما پرداخت می‌شود و یا دلار یا پوند در حساب بانکی خودتان دارید. پول چیزهایی که می‌خرید را از طریق بانکداری الکترونیک، چک، کارت اعتباری یا پول نقد پرداخت می‌کنید؛ اما آخر کجا می‌شود بیتکوین پیدا کرد؟! بیت‌کوین یکی از تاثیرگذارترین ارزهای پنهان است!
۷۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی ندانسته قضاوت نکنیم

alt
بدون قضاوت صحیح نمی‌توان ارتباط درستی با دیگران و محیط پیرامونمان برقرار کنیم و به افرادی موفق تبدیل شویم. کتاب صوتی ندانسته قضاوت نکنیم راه و روش قضاوت درست را به شما می‌آموزد و هم‌چنین به شما یادآوری می‌کند که چگونه برتری‌جویی‌ها، بدخواهی‌ها، نگاه‌های منتقدانه و تحقیرآمیز، دیدمان را مسموم می‌کند و باعث می‌شود انتخاب‌های نابه‌جا داشته باشیم.
۷۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

بهشت تاریک

alt
دختر جوان و زیبایی به نام «الیزابت گیلمور» در نیویورک زندگی می‌کند. این کتاب روایتی مهیج از فراز و نشیب‌های زندگی الیزابت است که طی نامه‌ای درمی‌یابد، وارث عمارت بزرگ پیرمردی به نام «انگس هارمر» شده. الیزابت در یک شب، در راهروهای مخفی عمارت تاریک، درگیر جدال با مرگ و زندگی و یک روح عصبانی می‌شود و به ماجراهای خطرناکی وارد می‌شود!
۱۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

بی‌شعور‌های پوست کلفت را بشناس‌

alt
پوست کلفت‌ها هرگز سین جیم نمی‌شوند. کسانی که به شرافت و وجدان معتقدند، باید همواره کتاب بی‌شعور‌های پوست کلفت را بشناس را در دست داشته باشند. بی‌شعورها هر چقدر هم تلاش و حقه‌بازی کنند، باز هم نمی‌توانند برای افراد شاد و خرسند شاخ و شانه بکشند. اگر دلت می‌خواهد که یک بی‌شعور موفق شوی؛ باید یاد بگیری که مردم را افسرده کنی و تا جایی که می‌توانی آن‌ها را به اوج عصبانیت برسانی!
۷۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی عشق خداست

alt
چگونه بدون هیچ چشم‌داشتی به اطرافیانتان عشق بورزید و خدا را در ارتباطات روزمره زندگی خود پیدا کنید. همه ادیان بزرگ به ما انسان‌ها می‌گویند که به عشق نیازمند هستیم، چرا که عشق ماهیت حقیقی وجود آدمیان است. در تمام مذاهب، عارفان به طور کلی از دو راه، راه اول حکمت و راه دوم عشق، برای رسیدن به خدا، صحبت می‌کنند.
۱۴۵۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

فن بیان و سخنوری

alt
ما انسان‌ها موجوداتی ارتباطی و اجتماعی هستیم، بنابراین ارتباط انسانی موفق نیازمند قدرت بیان و سخنوری خوب است و بیان موثر و مسلط ابزاری برای پیشبرد اهداف در زندگی است. این کتاب توانایی‌های سخنوری شما را تقویت می‌کند و در کنار آن لحن و ریتم بیان‌‌تان را نیز بهبود می‌بخشد.
۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین

alt
اغلب ما آلبرت اینشتین را می‌شناسیم؛ او کسی بود که تئوری نسبیت را ارائه داد. عده زیادی از بزرگان علم او را به عنوان نابغه‌ای بی‌همتا و بزرگ‌ترین دانشمند جهان می‌خوانند. برخلاف همیشه این بار قصد داریم از جنبه‌ای دیگر به او بنگریم. زندگی او! حقایقی درباره زندگی باهوش‌ترین نابغه دنیا. او چگونه بود؟ در زندگی و برخورد با دیگران چطور بود؟ و سایر اطلاعات ارزشمند دیگر...
۲۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

شاهنامه وقتی کوچک بود: منتخبی از شاهنامه‌ی فردوسی به نثر امروزی

alt
می‌دانی ابلیس کارش را با آدم‌ها چطور آغاز می‌کند؟ با «وسوسه»، وسوسه معنایش نیز مثل ظاهرش تکرار حرف‌ها‌ست. یا مثل هوای سرد زمستان که با بی‌شرمی از زیر در به اتاق گرم نفوذ می‌کند و کم‌کم آن را می‌گیرد. بعد از آن دیگر وسوسه نیست، «حاکم» است. کتاب شاهنامه وقتی کوچک بود به منظور آشنایی هر چه بیشتر با این شاهکار حماسی به گزیده‌ای از داستان‌های این کتاب به زبانی ساده پرداخته است.
۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

ترانه‌ی باران

alt
کتاب ترانه‌ی باران دومین مجموعه از ترانه‌های عادل شیرازی، شامل اشعاری است با ریتم‌های ساده، که در بازه‌های زمانی مختلف سروده شده است. شاعر هر آنچه از دلش آمده را به رشته تحریر درآورده است و حالات روحی او را توصیف می‌کند. درک این اثر مستلزم درک حالات روحی شاعر آن است.
رایگان
دریافت رایگان

تن آرامی یا ریلکسیشن

alt
مهارت‌های ارتباطی میان فردی از طریق صحبت کردن و شنیدن کمتر در مدارس مورد توجه قرار می‌گیرد ما به سادگی این مهارت‌ها را با تجربه یاد می‌گیریم اما لزوما تفاوت بین رفتارهای ارتباطی مؤثر و غیر مؤثر را متوجه نمی‌شویم. همان طور که مهدی پورقیصری در این کتاب به درستی درک نموده است این مهارت‌های ارتباطی میان فردی باید توسعه یابد.
۱۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب