آخر هفته با کتابراه

دانلود کتاب‌های رایگان و تخفیف‌های ۱۰۰% در طرح آخر هفته با کتاب در کتابراه

تفکر متفاوت: استراتژی‌های خلاقانه برای توسعه کسب‌ و کار نوآورانه

alt
برای درخشیدن، باید تفاوت داشت! کتاب «تفکر متفاوت» به شما می‌آموزد که مانند سایرین نباشید و به گونه‌ی دیگری به مسائل در دنیای تجارت نگاه کنید تا بتوانید به موفقیت بیشتری برسید. فورستر و پیتر کریوز برای‌تان توضیح می‌دهند که چگونه می‌توان راهبردهای خود را مورد ارزیابی قرار داد، بازارهای جدید خلق کرد، به محصولات خود ابتکاری بنیادین داد و در مقابل رقبای خود، مزیت‌های رقابتی متعددی به دست آورد.
۱۳۰۰۰ رایگان
دریافت رایگان

فرصت‌های استارت آپی: بدانید چه موقع باید شغل فعلی‌تان را رها کنید

alt
مخاطبان کتاب «فرصت‌های استارت آپی» تنها سرمایه‌گذاران یا کارآفرینان نیستند، بلکه کسانی را که تمایل دارند وارد دنیای کارآفرینی شوند، نیز دربرمی‌گیرد. کتاب «فرصت‌های استارت آپی» به شما می‌آموزد از چه راهی ایده‌ها و طرح‌های خود را عملی کنید و به صورت یک کسب‌ و کار نوپا در بیاورید تا از زندان روزمرگی و شغلی که در آن‌ گرفتار هستید رها شوید.
۱۳۰۰۰ رایگان
دریافت رایگان

تصمیم دردناک

alt
شروع یک زندگی تازه، بهای گزافی دارد! سالی برای نجات پسرش از چنگ شوهر زورگو و مستبد از خانه می‌گریزد تا نزد تنها خویشاوند خود برود. این زن رنجدیده در راه به مردی علاقه‌مند می‌شود اما شوهر قلدر سالی همچنان در پی او است. رمان خواندنی «تصمیم دردناک» شما را غرق زندگی طاقت‌فرسای زنی بی‌پناه می‌کند که در زندگی حتی یک روز خوش هم نداشته است.
۲۳۹۰۰ ۱۶۷۳۰ تومان
دریافت کتاب

بازاریابی محتوا

alt
هدف کتاب «بازاریابی محتوا» این است که به فعالان رسانه‌های آنلاین کمک کند و به آن‌ها بیاموزد که مانند یک ناشر فکر کنند تا بتوانند در این زمینه موفق باشند. آیا شما باید افراد را سرگرم کنید؟ آگاهی دهید؟ آموزش دهید؟ خدمات مربوط به مشتریان را چگونه ارائه کنید؟ نگران نباشید ربکا لیب به شما می‌آموزد که بر کدام بخش متمرکز شوید.
۱۷۰۰۰ رایگان
دریافت رایگان

🎧 کتاب صوتی هرگز نگو اما

alt
شون استیونسون یک قهرمان حقیقی است، وقتی زندگی‌نامه‌ی او را بخوانید به این موضوع پی می‌برید. کتاب صوتی «هرگز نگو اما» داستانی مهیج دارد و به زندگی مردی می‌پردازد که با محدودیت‌های جسمانی خود مبارزه می‌کند و درس شجاعت و اعتمادبه‌نفس به دیگران می‌دهد. پس به خودتان لطف کنید و به کتاب صوتی «هرگز نگو اما» گوش دهید.
۱۸۰۰۰ ۱۲۶۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

فلسفه زندگی موفق

alt
تابه‌امروز آثار بسیاری درباره‌ی موفقیت نوشته شده است که تلاش می‌کنند چگونگی دستیابی به موفقیت را تحلیل کنند. اما شاید سوال اصلی این است که مهم‌ترین قطعه‌ی پازل موفقیت چیست؟ کتاب «فلسفه زندگی موفق» نیز به همین موضوع می‌پردازد و به شما یادآوری می‌کند که زمان از پول باارزش‌تر است. بنابراین شما باید از زمان و وقت خود با هوشمندی استفاده کنید و بهترین‌ها را در زمانی که دارید به دست آورید.
۱۰۰۰۰ ۶۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

قدرت شگفت انگیز تغذیه‌ای سلول‌های بنیادی: چگونه سیستم طبیعی بازسازی بدن خود را تقویت کنیم؟

alt
همه سلول‌های بنیادی دارند و از آن‌ها استفاده می‌کنند اما درباره‌ی‌شان چه می‌دانید؟ هیچ! در صورتی که هر چه بیشتر نسبت به آن‌ها اطلاعات کسب کنید، می‌آموزید که چگونه سیستم طبیعی بازسازی بدن خود را تقویت کنید. کتاب «قدرت شگفت انگیز تغذیه‌ای سلول‌های بنیادی» اطلاعات بی‌نظیری در این زمینه در اختیارتان قرار می‌دهد و شما را به سوی زندگی بهتر سوق می‌دهد.
۱۵۰۰۰ ۱۰۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

جذب کننده نخبه

alt
آیا آماده‌ی تغییر زندگی خود هستید؟ پس، خواندن کتاب «جذب کننده نخبه» را از همین لحظه شروع کنید؛ چرا که گابریل برنستین با روش‌هایی که ارائه می‌دهد به شما می‌آموزد تا خواسته‌های‌تان را به سرعت جذب نمایید و با توکل بر خداوند یک زندگی آرمانی داشته باشید.
۲۵۰۰۰ ۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی پیامی به گارسیا

alt
کتاب صوتی «پیامی به گارسیا» می‌تواند برای کسانی که در دنیای تجارت فعالیت دارند، بسیار الهام‌بخش باشد. با وجود این‌که کتاب «پیامی به گارسیا» حدود یک صد سال پیش نوشته شده اما همچنان توصیه‌ها و نکات خوبی درباره‌ی رهبری و موفقیت دارد و تاکنون زندگی میلیون‌ها انسان را در مسیر پیشرفت قرار داده است.
رایگان
دریافت رایگان

راز پنهان من

alt
کتاب «راز پنهان من» داستان‌های کوتاهی را دربرمی‌گیرد که در ژانر فانتزی و با بهره‌گیری از ادبیات عامیانه و بومی ایرانی به رشتۀ تحریر درآمده‌اند. علی پاینده تلاش می‌کند اثری متفاوت با استفاده از فرهنگ ایرانی ارائه دهد و در این زمینه موفق عمل کرده است.
رایگان
دریافت رایگان