معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های روانشناسی

روانشناسی نسبت به بسیار از علوم دانش نوینی به شمار می‌آید اما در کمتر از دو قرن توانسته است محبوبیت بسیاری میان مردم پیدا کند. بدون شک یکی از دلایل اصلی این توجه و استقبال به تلاش نویسندگانی بازمی‌گردد که کتاب‌های روانشناسی کاربردی را با زبانی ساده در اختیار عموم قرار داده‌اند. این روزها در میان پرفروش‌‌ترین آثار به سادگی تعدادی از بهترین کتاب‌های روانشناسی را نیز می‌توان یافت. 

روانشناسی شاخه‌های مختلفی دارد و شما می‌توانید کتاب روانشناسی عمومی، کتاب روانشناسی شخصیت، کتاب روانشناسی زنان، کتاب روانشناسی کودک، کتاب روانشناسی موفقیت، کتاب روانشناسی رشد، کتاب روانشناسی بالینی و... را پیدا کنید. گفتنی‌ست کتابراه یکی از بهترین سایت‌ها برای دانلود کتاب رایگان، خرید کتاب صوتی و خرید کتاب الکترونیکی به شمار می‌آید.

پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی موفقیت در کتابراه کدام‌ها هستند؟

درست است که کتاب‌های روانشناسی به صورت کلی محبوب قلمداد می‌شوند اما خرید کتاب‌های روانشناسی موفقیت بیشتر اوقات انتخاب نخست مخاطبان این قبیل آثار بوده است. دانلود کتاب روانشناسی موفقیت و دانلود کتاب‌های انگیزشی اقدامی رایج برای کسانی به شمار می‌آید که می‌خواهند تحولی عظیم در زندگی خود ایجاد کنند. فراموش نکنید که این قبیل آثار نیز به شاخه‌های مختلفی تقسیم می‌شود و شما باید بر اساس نیازی که دارید دست به انتخاب بزنید.  

یکی از پرطرفدارترین بخش‌های کتابراه نیز روانشناسی موفقیت است و همین موضوع باعث شده این سایت تلاش کند تا بهترین کتاب‌های روانشناسی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. حتی اگر به دنبال دانلود رایگان کتاب‌های روانشناسی موفقیت هستید، کتابراه گزینه‌های مناسبی برای شما در نظر دارد که می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. بسیاری از علاقه‌مندان به روانشناسی موفقیت، کتاب معجزه را ترجیح می‌دهد البته اگر تمایلی به خواندن این اثر ندارید، خرید کتاب صوتی معجزه نیز در این سایت ممکن است.

در ادامه کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین را که یکی از کلاسیک‌های این حوزه محسوب می‌شود به شما پیشنهاد می‌دهیم؛ چرا که همیشه در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی موفقیت قرار دارد و تاکنون توانسته است بسیاری از مخاطبان خود راهنمایی کند.

بی‌انصافی‌ست که یادی از کتاب‌های روانشناسی موفقیت برایان تریسی نکنیم؛ این نویسنده و سخنران مشهور تاکنون با تجربه و دانش خود به میلیون‌ها انسان یاری رسانده است، چرا شما هم یکی از آن‌ها نباشید؟!

این آثار همواره اشاره‌های مهمی به روانشناسی خودسازی دارند و ممکن است از شاخه‌های دیگر علم روانشناسی نیز استفاده کنند تا شما را در مسیر موردنظرتان قرار دهند.

در کتابراه می‌توانید به راحتی برای دانلود کتاب صوتی روانشناسی موفقیت اقدام نمایید و به گنجینه‌ای عظیم و ارزشمند دسترسی پیدا کنید.

چرا کتاب‌های روانشناسی پر طرفدار هستند؟

این روزها روانشناسی به دو بخش تخصصی و عمومی تقسیم می‌شود؛ بخش تخصصی شما را با این علم به گونه‌ای آشنا می‌کند که بتوانید به صورت حرفه‌ای در این زمینه صاحب نظر باشید اما بخش عمومی بیشتر بر کاربردی بودن آن تمرکز دارد. اگر به متن کتاب‌های روانشناسی گروه دوم نگاهی بیاندازید متوجه می‌شوید که بیشتر به سمت استفاده در زندگی روزمره می‌روند. اگر می‌خواهید خانواده‌ای سعادتمند داشته باشید، کتاب‌های روانشناسی خانواده و بهترین کتاب‌های روانشناسی تربیتی برای کمک به شما هستند. شاید هم قصد دارید بیاموزید چگونه روابط بهتری در زندگی شخصی و کاری داشته باشید، در چنین شرایطی کتاب‌های روانشناسی ارتباطات را در اولویت مطالعه قرار دهید.  

به زعم بسیاری برای تغییر مسیر زندگی‌تان باید تحول را از خودتان شروع کنید؛ در چنین شرایطی پای روانشناسی خودسازی به میان می‌آید و دانلود کتاب‌های خودسازی اهمیت بیشتری می‌یابد.

در پایان، از یاد نبرید که اپلیکیشن کتابراه همواره مرجعی مناسب برای دانلود، خرید و مطالعه‌ی بهترین و کاربردی‌ترین کتاب‌های روانشناسی در زمینه‌ی روانشناس بالینی، روانشناسی موفقیت، روانشناسی خانواده، روانشناسی ارتباطات، روانشناسی تربیتی و... محسوب می‌شود.

مثبت فکر نکنید
بصیرت‌هایی از دانش
جدید انگیزش

دریافت کتاب

هوشمندانه بخوابید
تجربه یک خواب
آرام و اثربخش

دریافت کتاب

حباب ترس

alt
آیا می‌خواهید ترس‌های خود را کنار بگذارید؟ می‌خواهید فارغ از تمام دغدغه‌ها و نگرانی‌ها در مسیر رشد و پیشرفت قرار بگیرید؟ کتاب «حباب ترس» که یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز محسوب می‌شود، به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از محدودیت‌های خود عبور کرد و پیروز شد. آنت میدلتون برای‌تان داستان صعود خود به اورست را شرح می‌دهد و از مخاطراتی می‌گوید که در مسیر تجربه می‌کند.
۱۷۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

فکر بهتر، زندگی بهتر: زندگی توام با موفقیت از ذهن شما آغاز می‌شود

alt
شما نباید دنبال معجزه بگردید؛ شما خودتان معجزه‌اید! کتاب «فکر بهتر، زندگی بهتر» با ایده‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد به شما یاری می‌رساند تا با برنامه‌ریزی ذهن‌ خود بتوانید به اهداف جدیدی در سطوح بالاتر برسید. در حقیقت شما با کمک جول اوستین آماده می‌شوید تا به مدیریت تمام مشکلاتی که بر سر راه‌تان قرار می‌گیرد بپردازید.
۱۱۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

قدرت انضباط شخصی
چگونه از خودکنترلی برای
رسیدن به اهدافتان استفاده کنید

دریافت کتاب

نسخه‌های زندگی: درس‌هایی الهام‌بخش برای یک زندگی پر مهر و شادمان

alt
آیا به دنبال راه‌هایی برای کنار آمدن با ناملایمات هستید؟ می‌خواهید زندگی شادتری داشته باشید؟ کتاب «نسخه‌های زندگی» راهنمایی برای شاد زیستن به شمار می‌آید و شما با استفاده از داستان‌های آن خواهید آموخت که چگونه از سردرگمی و بلاتکلیفی رهایی یابید و در مسیر درست قدم بردارید. برنی اس سیگل راه‌های جدیدی را در اختیارتان قرار می‌دهد و شما از وضعیتی که در آن هستید نجات می‌یابید.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

اصل خواستن: راهنمای عملی رسیدن به خواسته‌ها

alt
همین الان همه‌چیز برای رسیدن به آرزویتان آماده است! کتاب «اصل خواستن» برای کسانی نوشته شده است که تمایل دارند در زندگی موفق باشند. اگر تابه‌امروز آثار متعددی درباره‌ی قانون جذب و موفقیت خوانده‌اید و فکر می‌کنید به نتیجه‌ی دلخواه نرسیده‌اید، مطمئن باشید مطالعه‌ی راهنمایی‌های پگی مک کل شگفت‌زده‌تان خواهد کرد.
۱۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

مثل یک راهب فکر کن،
بر افکار منفی پیرامون
خود غلبه کنید، اثر جی شتی

دریافت کتاب