کتاب‌های نشر سنگ

دانلود قانونی کتاب‌های نشر سنگ از کتابراه

مغز در آتش؛
برنده جایزه
«کتاب برای زندگی بهتر»

دریافت کتاب

آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند

آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند
تلاقی ژانر فانتزی و عاشقانه در کتابی پرفروش و پرافتخار! گلندی وندرا در کتاب «آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند» از مواجهه‌ی قهرمان داستان با دختربچه‌ای مرموز می‌گوید و از عشقی که این ملاقات منجر به شکل‌گیری آن می‌شود. کتاب حاضر داستانی پررمزوراز و سرشار از عشق و امید است.
۳۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

ناظم حکمت در قلب پیرایه: نامه‌ها و عاشقانه‌های بانوی گیسو حنایی

ناظم حکمت در قلب پیرایه: نامه‌ها و عاشقانه‌های بانوی گیسو حنایی
ماجرای یک عشق از خلال نامه‌نگاری! کتاب «ناظم حکمت در قلب پیرایه» مجموعه‌ای از نامه‌های پیرایه به ناظم حکمت، شاعر برجسته‌ی ترکیه‌ای، است. این کتاب که به‌همت نازان آریسوی گردآوری شده، تاکنون 121 بار در کشور ترکیه تجدید چاپ شده و در صدر پرفروش‌های نیویورک‌تایمز نشسته است.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

به بی‌نهایت خوش آمدید

به بی‌نهایت خوش آمدید
کنار آمدن یک مهندس با دشواری‌های جهان پس از مرگ! راب گرنت و داگ نیلور که با نام «گرنت نیلور» می‌نویسند، در کتاب پرفروش «به بی‌نهایت خوش آمدید» روایتی طنزآمیز از دنیایی ناشناخته ارائه می‌کنند که بی‌شباهت با جهان امروزی ما نیست.
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

همسران تابستانی

همسران تابستانی
در یکی از رمان‌های تاریخی برگزیده‌ی سال 2018، داستانی جذاب می‌خوانیم از عشق، ثروت و جنایت! بئاتریس ویلیامز در کتاب «همسران تابستانی» از عشق میراندا و جوزف می‌گوید و از دست سرنوشت که زندگی این دو را دستخوش تغییری شگرف می‌کند.
۳۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

دوشیزگان

دوشیزگان
درهم‌آمیختگی اسطوره‌شناسی و جنایت در رمانی که نامزد دریافت جایزه‌ی بهترین کتاب جنایی‌معمایی گودریدز بوده است! الکس مایکلیدیس در کتاب «دوشیزگان» داستان روان‌درمانگری را روایت می‌کند که درگیر پرونده‌ی خطرناک قتل دختری دانشجو می‌شود، دختری که عضو انجمنی مخفی به نام دوشیزگان بوده است.
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

نیمه‌ی تاریک مامان

نیمه‌ی تاریک مامان
تریلری رازآلود و دردناک درباره‌ی تجربه‌ی مادری! اشلی آدرین در کتاب «نیمه‌ی تاریک مامان» از زنی می‌گوید که تاب تحمل مسئولیت دشوار مادری را ندارد و فرزندش در او احساس غریبی را بیدار می‌کند. رمان پیش رو از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده و بسیاری از منابع آن را کتاب برگزیده‌ی خود معرفی کرده‌اند.
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

از ترس تنهایی

از ترس تنهایی
دختری سخت‌کوش و اخلاق‌مدار بر سر دوراهی دشواری قرار می‌گیرد. کدام راه را انتخاب می‌کند؟ احساسات پرشور خود را زیر پا می‌گذارد یا به بهترین دوستش خیانت می‌کند؟ امیلی گیفین در کتاب «از ترس تنهایی» عاشقانه‌ی جذابی را به رشته‌ی تحریر درآورده که به فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌ها راه پیدا کرده و از آن اقتباسی سینمایی نیز شده است.
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی هنر زندگی آسوده: 99 تمرین روزانه از یک راهب ذن برای یک عمر زندگی با آرامش و لذت

کتاب صوتی هنر زندگی آسوده: 99 تمرین روزانه از یک راهب ذن برای یک عمر زندگی با آرامش و لذت
راهی برای رهایی در دنیای مدرن! شون میو ماسه یو، راهب بودایی مکتب ذن، در کتاب پرفروش «هنر زندگی آسوده» از ذن می‌گوید و با 99 تمرین ساده‌ی روزانه به ما یاد می‌دهد که در سکون و سکوت بنشینیم و به اصل خود بازگردیم تا در عین فراموشی، خود را بیابیم.
۱۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی