معرفی و دانلود بهترین کتاب‌‌های صوتی کودک

پیدا کردن مناسب‌ترین و بهترین کتاب داستان کودک این روزها تبدیل به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های والدین شده است و شما با انتخاب داستان مناسب می‌توانید نقش و تأثیری مثبت در جهت رشد فرزند خود داشته باشید. کتاب‌های داستان کودک نیز به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شوند و موضوعات بسیار متنوع و جذابی دارند. البته بیشتر والدین برای جذب فرزندان خود کتاب صوتی را انتخاب می‌کنند؛ چراکه کتاب‌های صوتی کودکان موضوعات متنوعی دارند و راحت‌تر مخاطب را جذب می‌کنند، به همین دلیل برای یافتن بهترین کتاب صوتی کودک ادامه این متن را بخوانید.

بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های صوتی کودک در کتابراه کدام موارد هستند؟

بسیاری از والدین داستان‌های کودکانه فارسی را برای فرزندان خود انتخاب می‌کنند؛ چرا که بر اساس فرهنگ ایرانی هستند و به کودکان برای درک جامعه یاری می‌رسانند. یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های صوتی کودک، کتاب صوتی قصه‌های کلیله و دمنه است که داستان حیوانات را در اختیارتان قرار می‌دهد و داستان صوتی پندآموز نیز محسوب می‌شود. 
کتاب صوتی قصه‌های مثنوی مولوی نیز به فرزندتان کمک می‌کند، تا با یکی دیگر از آثار کلاسیک فارسی آشنا شود. در مجموع اگر قصد دارید کودکی را به داستان علاقه‌مند کنید، کتاب صوتی کودکانه روش خوبی به شمار می‌آید. لازم به یادآوری‌ست خرید کتاب صوتی یکی از امکانات بسیاری‌ست که سایت و اپلیکیشن کتابراه در اختیار کاربران قرار می‌دهد و شما در آن می‌توانید به کتاب کودک pdf و کتاب کودک الکترونیکی نیز دسترسی پیدا کنید. 
در ادامه با نام برخی از پرفروش‌ترین کتاب‌های صوتی کودک آشنا می‌شوید:

دانلود کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 1
دانلود کتاب صوتی 32 حرف 32 قصه
دانلود کتاب صوتی قصه‌های مرزبان نامه
دانلود کتاب صوتی سوفیا

دانلود کتاب صوتی کودک رایگان در کتابراه:

اگر همچنان از خرید کتاب صوتی مطمئن نیستید، لازم است بدانید اپلیکیشن کتابراه امکان دانلود رایگان کتاب با هر موضوعی را در اختیارتان قرار می‌دهد؛ فقط کافی است به بخش کتاب‌های رایگان این سایت مراجعه کنید. در سطور بعدی با برخی از این آثار آشنا می‌شوید:

دانلود رایگان کتاب صوتی مامان من نمیتونم بخوابم
دانلود رایگان کتاب صوتی سرگذشت دانه‌ی برف
دانلود رایگان کتاب صوتی سه مرد و پنکیک
دانلود رایگان کتاب صوتی جوجه کوچولو
دانلود رایگان کتاب صوتی هامتی دامتی

چگونه بهترین کتاب داستان صوتی کودک را انتخاب کنیم؟

کتاب خواندن اقدام پسندیده‌ای‌ست اما نباید هر کتابی را دست فرزند خود بدهید، بهتر است بر اساس گروه سنی آن‌ها پیش بروید تا در مواجهه با موضوع مناسب و دایره واژگان گروه سنی‌شان قرار بگیرند. در ادامه با این تقسیم‌بندی آشنا می‌شوید:
گروه الف: سال‌های قبل از دبستان
گروه ب: کلاس‌های اول، دوم و سوم دبستان
گروه ج: کلاس‌های چهارم، پنجم و ششم دبستان

سایت و اپلیکیشن کتابراه مرجعی مناسب برای دانلود بهترین کتاب‌های صوتی کودک با موضوع تخیلی، فانتزی، ترسناک، هیجان انگیز، معمایی، کتاب صوتی کودک رایگان و... محسوب می‌شود.