کتاب‌های شادن پژواک

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط شادن پژواک

🎧 کتاب صوتی یک دقیقه برای خودم

alt
روشی ساده برای کسب موفقیت در زندگی! کتاب صوتی «یک دقیقه برای خودم» شاهکار دیگری از اسپنسر جانسون نویسنده‌ی مشهور کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز است که به شما کمک می‌کند خود را بیشتر دوست بدارید. جانسون بزرگ‌ترین دلیل موفقیت در کار و زندگی را موفقیت درونی و مراقبت از خود می‌داند و در کتاب صوتی «یک دقیقه برای خودم» شما را برای قدم گذاشتن در این مسیر یاری می‌دهد.‌
۱۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی باغ: حکایتی معنوی درباره شیوه‌های غلبه بر ترس، دلواپسی و استرس

alt
کتاب صوتی «باغ» که رتبه‌ی نخست پرفروش‌ترین‌های وال استریت ژورنال را کسب کرده است، در چارچوب یک داستان به شما کمک می‌کند تا با اضطراب و نگرانی‌های خود روبرو شوید و توانایی‌های خود را کشف کنید. اگر شما هم از مشکل استرس رنج می‌برید و نمی‌دانید چطور بر آن غلبه کنید، می‌توانید از راهنمایی‌های جان گوردون بهره ببرید و مطمئن باشید پشیمان نمی‌شوید.
۱۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی ماهی: یک روش اثبات شده برای تقویت روحیه و بهبود نتایج

alt
آیا کار خود را دوست ندارید؟ به دنبال انگیزه‌ای برای ادامه‌ی حرفه‌تان هستید؟ اگر چنین دغدغه‌هایی در ذهن دارید، بهتر است هر چه زودتر شنیدن کتاب صوتی «ماهی» را که یکی از پرفروش‌ترین آثار تجاری دنیا محسوب می‌شود، شروع کنید. استفان سی. لاندین با داستان‌پردازی‌ جذاب به شما کمک می‌کند به کارتان علاقه‌مند شوید و انگیزه‌ای برای ادامه‌ی آن بیابید. با این اوصاف، اگر می‌خواهید حس بهتری داشته باشید، به شخصی پرنشاط در محیط کار تبدیل شوید و در حرفه‌ی خود بدرخشید، کتاب صوتی «ماهی» را از دست ندهید.
۱۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی نجار: داستانی درباره بزرگ‌ترین استراتژی‌های موفقیت

alt
دنیای تجارت، دنیای پیچیده‌ای است و به راحتی نمی‌توان در آن پیشرفت کرد؛ با این اوصاف، برای موفقیت در کسب و کارتان راهنمایی بهتر از جان گوردون که مشاور تجاریِ مشهوری است نخواهید یافت. او با مدیران، کارشناسان فروش، سازمان‌های غیرانتفاعی بسیاری همکاری داشته و تمام تجربیات خود را در کتاب صوتی «نجار» ارائه می‌دهد و تلاش می‌کند با روایت داستانی سرگرم‌کننده و آموزنده شما را نیز برای قدم گذاشتن در جهت پیشرفت تشویق نماید. گوردون تاکنون به میلیون‌ها انسان یاری رسانده است، چرا شما یکی از آن‌ها نباشید؟!
۱۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی