کتاب‌های نوین کتاب گویا

دانلود قانونی کتاب‌های نوین کتاب گویا از کتابراه

🎧 کتاب صوتی عشق هرگز نمی‌میرد

کتاب صوتی عشق هرگز نمی‌میرد
کتاب «عشق هرگز نمی‌میرد» با تکیه بر زندگی عارفان و بزرگان به عشق می‌پردازد و دیدگاه‌های جذابی را در قالب یک متن ادبی ارائه می‌دهد. اگر به آثار عرفانی و ادبی علاقه دارید و به دنبال آرامش هستید، شنیدن کتاب صوتی «عشق هرگز نمی‌میرد» می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای‌تان باشد.
۲۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی شیب

کتاب صوتی شیب
همه انسان‌ها در بعضی شرایط احساس می‌کنند که باید تسلیم شوند، حتی افراد بسیار موفق نیز چنین هستند. اما تفاوت انسان‌های موفق در این است که می‌دانند در چه جایی و در چه زمانی این کار را انجام دهند. کتاب صوتی «شیب» که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال به شمار می‌رود، به شما می‌آموزد در مواجهه با مشکلات چه واکنشی از خود نشان دهید و بیشترین سود را به دست آورید.
۲۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی از چاه به راه: گذر از اقتصاد دولتی به اقتصاد مردمی

کتاب صوتی از چاه به راه: گذر از اقتصاد دولتی به اقتصاد مردمی
به نظر شما چرا اقتصاد ایران رو به افول است و مثل گذشته دیگر در اوج خود نیست؟ آیا اصلا می‌توان نسبت به رشد اقتصادی ایران امیدوار بود؟ چرا نرخ بیکاری و اختلال و تبعیض انقدر در ایران زیاد است؟ اگر دوست دارید پاسخی برای این سوالات بیابید، کتاب حاضر با بررسی تحولات معاصر در ایران، ریشه مشکلات اقتصادی را تشریح می‌کند و در پایان سوالی عمیق در ذهنتان می‌کارد و آن این است که ریشه این نابسامانی‌های اقتصادی در ایران واقعا چیست؟
۴۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی پول

کتاب صوتی پول
پول چه نقشی در زندگی انسان‌ها دارد؟ آیا آینده جهان در گرو وضعیت اقتصادی است؟ این‌ها سوالاتی هستند که ممکن است برای هرکسی پیش بیاید. «یووال نوح هراری» در کتاب صوتی «پول» به خوبی به این سوالات پاسخ داده و تاریخچهٔ پر رمز و راز پول را برای شما بازگو می‌کند. شنیدن این کتاب شما را به این آگاهی می‌رساند که یک انقلاب اقتصادی در شرف وقوع است.
۳۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی مغلطه: راهنمای درست اندیشیدن

کتاب صوتی مغلطه: راهنمای درست اندیشیدن
کتاب صوتی «مغلطه» به شما یاری می‌رساند تا در همه‌ی مکالمات خود منطقی رفتار کنید و فریب سفسطه‌ی دیگران را نخورید. جمی وایت در هر فصل یکی از مغلطه‌ها را بررسی می‌کند و توانایی به کار بردن منطق در بحث‌ها را به شما یاد می‌دهد. اگر کارتان به گونه‌ای است که در آن مذاکره زیاد انجام می‌‌دهید، کتاب «مغلطه» برای‌تان سودمند خواهد بود.
۲۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی بیمار خاموش

کتاب صوتی بیمار خاموش
کتاب صوتی «بیمار خاموش» که یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز به شمار می‌آید، تجربه‌ای دلچسب برای دوستداران ژانر معمایی و جنایی خواهد بود. الکس مایکلیدیس در اولین اثر خود، داستان نقاشی را روایت می‌کند که به شکل مرموزی همسر خود را به قتل می‌رساند. رمان «بیمار خاموش» شما را به دل ماجرایی رازآلود می‌برد و میهمان داستانی پرتعلیق می‌کند.
۴۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی عشق ویرانگر

کتاب صوتی عشق ویرانگر
دقیق، پیچیده و درعین‌حال بسیار خواندنی! آیا رابطه‌ای که در آن هستید نفعی برایتان دارد یا ادامه دادن آن اشتباه است؟ کتاب صوتی «عشق ویرانگر» به یاری شما می‌آید تا پاسخ این سؤال را درک کنید. با شنیدن راهنمایی‌های براد جانسون و کلی موری می‌توانید برای رابطه‌ی خود با دیگران تصمیمات درستی بگیرید.
۳۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر: راز نهایی محدودیت صفر‏‫

کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر: راز نهایی محدودیت صفر‏‫
آیا تمایل دارید در مسیر موفقیت قدم بگذارید؟ پس در اولین فرصت شنیدن کتاب صوتی «حضور در وضعیت صفر» را شروع کنید؛ چرا که به شما نشان می‌دهد چگونه بر مشکلات درون‌تان برنامه‌ریزی‌شده غلبه کنید و روحیه‌ی خود را بالا ببرید. کتاب صوتی «حضور در وضعیت صفر» با روایت داستان شفا یافتن مجرمان بستری در یک آسایشگاه روانی به مسئله‌ی رهاکردن انرژی‌های سمی از بدن می‌پردازد.
۳۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی میلیاردرهای اتفاقی: داستان روابط، پول، نبوغ و خیانت

کتاب صوتی میلیاردرهای اتفاقی: داستان روابط، پول، نبوغ و خیانت
افشاگری‌های تکان‌دهنده‌ی بن مزریک درباره مارک زاکربرگ و روابطش با دیگران را از دست ندهید! کتاب محبوب و پرطرفدار میلیاردرهای اتفاقی در خلال روایت زندگی شخصی بنیانگذار فیسبوک، به تأثیر شگرف و غیرقابل انکار شبکه اجتماعی فیس‌بوک در روابط اجتماعی می‌پردازد.
۳۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی خواب قشنگ کجایی؟

کتاب صوتی خواب قشنگ کجایی؟
مصطفی رحماندوست که نامی آشنا در حوزه‌ی ادبیات کودک و نوجوان محسوب می‌شود، این بار در کتاب صوتی «خواب قشنگ کجایی؟» با مجموعه‌ای از لالایی‌های دل‌نشین و شنیدنی برای خواب به سراغ کودکان آمده است. لالایی‌های این مجموعه از موسیقی طبیعت و آواهای دریا، رودخانه، پرندگان، جیرجیرک‌ها و… بهره می‌گیرد و کودکان را به سفری شیرین و به جهانی دور از صداهای ناهنجار و غیر‌طبیعی شهرها، دعوت می‌کند.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی