معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های علوم سیاسی

سیاست از آن دست کلماتی‌ست که می‌توان به هر حوزه‌ای ربطش داد؛ چرا که نشانه‌هایی از آن حتی در زندگی روزمره‌ی انسان‌های عادی نیز یافت می‌شود. در چنین شرایطی شما چه به علوم سیاسی علاقه داشته باشید و چه بخواهید به عنوان یک شهروند معمولی زندگی کنید، بر شما واجب است تا با این علم آشنایی بیابید. اپلیکیشن کتابراه نیز مانند همیشه تلاش می‌کند از میان آثار موجود، بهترین کتاب‌های علوم سیاسی را در اختیارتان قرار دهد. اگر قصد خرید کتاب‌های سیاسی را دارید، بهتر است این متن را بخوانید تا با این دنیای پرهیاهو و هیجان‌انگیز آشنا شوید.

خرید بهترین کتاب‌های سیاسی از کتابراه:

اگر به خواندن کتاب‌های سیاسی علاقه‌مند هستید، کتابراه فرصتی طلایی برای‌تان محسوب می‌شود؛ چرا که بسیاری از بهترین کتاب‌های سیاسی در این سایت موجود است. البته از یاد نبرید برای اطمینان از علاقه‌ی خود می‌توانید با دانلود کتاب‌های رایگان مطالعه را آغاز کنید.

گغتنی‌ست این فروشگاه اینترنتی کتاب‌های علوم سیاسی را به صورت کتاب صوتی، کتاب پی دی اف (pdf) و کتاب الکترونیکی ارائه می‌دهد و اپلیکیشنی قدرتمند برای خرید کتاب صوتی به شمار می‌آید.

سایت و اپلیکیشن کتابراه مرجعی مناسب برای دانلود بهترین کتاب‌های علوم سیاسی با موضوع بهترین کتاب‌های سیاست خارجی، بهترین کتاب‌های سیاست داخلی، بهترین کتاب‌های سیاست آمریکا، بهترین کتاب‌های جنگ نرم، بهترین کتاب‌های تاریخ سیاسی، بهترین کتاب‌های احزاب سیاسی، بهترین کتاب‌های سیاسی که باید خواند و... محسوب می‌شود.

مدارس جاسوسی

مدارس جاسوسی
آیا چیزی درباره‌ی فعالیت‌های جاسوسی دانشگاه‌ها می‌دانید؟ کتاب «مدارس جاسوسی» با تحقیقاتی تکان‌دهنده به شما ثابت می‌کند سازمان‌های اطلاعاتی خارجی موفق شده‌اند در دانشگاه‌های آمریکا نفوذ پیدا کنند. چه یک معلم باشید و چه دانش‌آموز باید کتاب دانیل گلدن را به دقت بخوانید و اطلاعات کافی درباره‌ی سرویس‌های جاسوسی در دانشگاه‌ها به دست بیاورید.
۲۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

جاده‌ای به اسکله‌ی ویگان

جاده‌ای به اسکله‌ی ویگان
شجاعانه و بدیع! جورج اورول گزارشی تلخ از تجربه‌های شخصی‌اش درباره‌ی زندگی طبقه‌ی کارگر در دهه‌ی ۱۹۳۰ انگلستان شرح می‌دهد. کتاب «جاده‌ای به اسکله‌ی ویگان» اثری فوق‌العاده محسوب می‌شود که حتی گذشت زمان هم از اهمیت سیاسی آن کم نمی‌کند و با نگاهی واقع‌گرایانه بی‌عدالتی‌های اجتماعی، فقر، وضعیت کاری معدنچیان و ... را برای‌تان روایت می‌نماید.
۱۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب