کتاب‌های نوین کتاب گویا

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط نوین کتاب گویا

🎧 کتاب صوتی کسی خانه نیست

alt
برای اولین بار در تاریخ ادبیات ایران، جمعی از زنان نویسنده گرد هم آمده‌اند تا با قلم خود چهره‌ی حقیقی زن ایرانی را نشان دهند. این کتاب، مجموعه‌ای خاص برای آشنایی با چهره‌ی حقیقی روابط در جهان امروز است که با صدای نویسندگان روایت می‌شود. هدف اصلی کتاب صوتی «کسی خانه نیست» این است که بخشی از توانایی‌های زنان این کشور را در ادبیاتی که مردانه است به نمایش بگذارد.
۲۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی مدیریت خشم

alt
چطور متوجه می‌شوید که خشم خیلی زیادی بر شما غلبه کرده و آن را کنترل می‌کنید؟ اگر شما هم درگیر این سوالات هستید و فکر می‌کنید که به راهنمایی نیاز دارید، کتاب صوتی «مدیریت خشم» بهترین گزینه برای شما است. ویلیام جنتری راهبردهایی را به شما ارائه می‌دهد تا از خشم‌های کهنه‌تان در گذشته، خشم‌های امروزتان و خشم‌هایی که ممکن است در آینده با آن روبه‌رو شوید، رها شوید.
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی با هر دو طرف مغزت بنویس

alt
اگر از فکر کردن درمورد نگارش چیزی که باید نوشته بشود، کلافه شده‌اید. اگر گمان می‌کنید ایده‌های درونی خود را سرکوب می‌کنید و بخاطر عدم اعتماد به نفس از نوشتن آن‌ها دست کشیده‌اید. اگر در کار خود ترفیع نگرفته‌اید چون استعداد چندانی در این زمینه ندارید، پس این کتاب برای شماست. این کتاب، کلید طلایی نوشتن به صورت ساده و روان را همراه با اعتماد به نفس به شما ارائه می‌کند.
۲۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی