کتاب‌های نوین کتاب گویا

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط نوین کتاب گویا

🎧 کتاب صوتی عشق هرگز نمی‌میرد

alt
کتاب «عشق هرگز نمی‌میرد» با تکیه بر زندگی عارفان و بزرگان به عشق می‌پردازد و دیدگاه‌های جذابی را در قالب یک متن ادبی ارائه می‌دهد. اگر به آثار عرفانی و ادبی علاقه دارید و به دنبال آرامش هستید، شنیدن کتاب صوتی «عشق هرگز نمی‌میرد» می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای‌تان باشد.
۲۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی شیب

alt
همه انسان‌ها در بعضی شرایط احساس می‌کنند که باید تسلیم شوند، حتی افراد بسیار موفق نیز چنین هستند. اما تفاوت انسان‌های موفق در این است که می‌دانند در چه جایی و در چه زمانی این کار را انجام دهند. کتاب صوتی «شیب» که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال به شمار می‌رود، به شما می‌آموزد در مواجهه با مشکلات چه واکنشی از خود نشان دهید و بیشترین سود را به دست آورید.
۲۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی آیین جان: حقایقی ساده و محکم برای خویشکاری زندگی

alt
کتاب صوتی «آیین جان» یک خودآموز معنوی است برای افرادی که احتیاج دارند به آرامش درونی دست یابند و از خود شناخت کافی ندارند. دن میلمن، به شما مسیر درست را نشان می‌دهد و کمک می‌کند تا استعدادهای پنهان‌ خود را کشف کنید.
۳۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی ۸ اره‌ای که برای رسیدن به موفقیت باید تیزش کنید

alt
کتاب صوتی ۸ اره‌ای که برای رسیدن به موفقیت باید تیزش کنید به شما یاد می‌دهد که چگونه سبک زندگی‌تان را تغییر دهید و با یادگیری ۸ مهارت ارائه شده قدم جای پای افراد موفق جهان بگذارید و به موفقیت‌های چشم‌گیری برسید. نسیم مرادی به شما گوشزد می‌کند که موفقیت را هیچ‌کس به شما هدیه نمی‌کند و باید ابزار، وسایل و نیروی درونی خود را آماده کنید، سپس در مسیر درست حرکت کنید.
۲۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی کسی خانه نیست

alt
برای اولین بار در تاریخ ادبیات ایران، جمعی از زنان نویسنده گرد هم آمده‌اند تا با قلم خود چهره‌ی حقیقی زن ایرانی را نشان دهند. این کتاب، مجموعه‌ای خاص برای آشنایی با چهره‌ی حقیقی روابط در جهان امروز است که با صدای نویسندگان روایت می‌شود. هدف اصلی کتاب صوتی «کسی خانه نیست» این است که بخشی از توانایی‌های زنان این کشور را در ادبیاتی که مردانه است به نمایش بگذارد.
۳۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی مدیریت خشم

alt
چطور متوجه می‌شوید که خشم خیلی زیادی بر شما غلبه کرده و آن را کنترل می‌کنید؟ اگر شما هم درگیر این سوالات هستید و فکر می‌کنید که به راهنمایی نیاز دارید، کتاب صوتی «مدیریت خشم» بهترین گزینه برای شما است. ویلیام جنتری راهبردهایی را به شما ارائه می‌دهد تا از خشم‌های کهنه‌تان در گذشته، خشم‌های امروزتان و خشم‌هایی که ممکن است در آینده با آن روبه‌رو شوید، رها شوید.
۶۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی با هر دو طرف مغزت بنویس

alt
اگر از فکر کردن درمورد نگارش چیزی که باید نوشته بشود، کلافه شده‌اید. اگر گمان می‌کنید ایده‌های درونی خود را سرکوب می‌کنید و بخاطر عدم اعتماد به نفس از نوشتن آن‌ها دست کشیده‌اید. اگر در کار خود ترفیع نگرفته‌اید چون استعداد چندانی در این زمینه ندارید، پس این کتاب برای شماست. این کتاب، کلید طلایی نوشتن به صورت ساده و روان را همراه با اعتماد به نفس به شما ارائه می‌کند.
۲۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی عشق جایش تنگ است

alt
اگر ادبیات داستانی را به صورت جدی دنبال می‌کنید حتماً با نام آلیس مونرو آشنا هستید و می‌دانید که یکی از بهترین داستان کوتاه‌نویسان معاصر است. اما آیا با سیر تحول نویسندگی او آشنایی دارید؟ این نویسنده‌ی مطرح در کتاب صوتی «عشق جایش تنگ است» بهترین آثار خود را از برهه‌های متفاوت زندگی‌اش انتخاب کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد.
۳۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی طنز و شوخ طبعی ملانصرالدین

alt
ملانصرالدین شخصیتی داستانی و بذله‌گو است که این بار با قلم عمران صلاحی طنزپرداز مشهور ایرانی روایت می‌شود و لبخند بر لب‌های شما می‌آورد. کتاب صوتی «طنز و شوخ طبعی ملانصرالدین» هم شما را می‌خنداند و هم به فکر فرومی‌برد و صدای گرم و شوخ طبع داریوش کاردان نیز به لطف داستان‌های ملانصرالدین می‌افزاید.
۴۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی