معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی داستان و رمان خارجی

این روزها تهیه کتاب صوتی راهی آسان و محبوب برای کتاب‌خوانان محسوب می‌شود؛ با این اوصاف چندان عجیب نیست که بسیاری به شنیدن رمان‌های صوتی خارجی روی آورده‌اند. رمان صوتی خارجی علاوه بر ارائه‌ی یک رمان خارجی خوب و موفق، به شما کمک می‌کند تا بیشترین استفاده را از زمان خود بکنید. البته پیدا کردن یک رمان خارجی خوب به خصوص رمان صوتی خارجی کار بسیار سختی شده است اما می‌توانید این کار را با دانلود رمان صوتی خارجی معروف که تحسین بسیاری را برانگیخته‌اند، آغاز کنید. اگر به شنیدن و دانلود بهترین رمان صوتی خارجی علاقه دارید ادامه مطلب را بخوانید.

بهترین و پرفروش‌ترین رمان‌های ‌صوتی خارجی در کتابراه کدام‌ها هستند؟

در دسته کتاب‌های صوتی رمان‌ خارجی سبک‌هایی مانند دانلود رمان صوتی ترسناک خارجی، دانلود رمان صوتی معمایی خارجی، دانلود رمان صوتی عاشقانه خارجی، دانلود رمان صوتی فانتزی خارجی، دانلود رمان صوتی علمی تخیلی خارجی و... وجود دارد و این سبک‌های رمان خارجی همواره مورد استقبال قرار می‌گیرند.

با تعدادی از پرفروش‌ترین رمان‌های صوتی خارجی آشنا شوید:

 دانلود کتاب صوتی شازده کوچولو / دانلود کتاب شاژده کوچولو 
دانلود کتاب صوتی ملت عشق / دانلود کتاب ملت عشق
دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی /  دانلود کتاب دنیای سوفی 
دانلود کتاب صوتی کیمیاگر / دانلود کتاب کیمیاگر
دانلود کتاب صوتی وقتی نیچه گریست / دانلود کتاب هنگامی که نیچه گریست

از کجا داستان‌های کوتاه صوتی پیدا کنیم؟

در میان داستان‌های کوتاه صوتی نیز نمونه‌های قابل توجه زیادی هست که خواندن آن‌ها می‌تواند برای‌تان تجربه‌ی جذابی باشد، در ادامه با تعدادی از کتاب‌های صوتی داستان کوتاه خارجی در کتابراه آشنا می‌شوید:

دانلود کتاب صوتی دیوار / دانلود کتاب دیوار
دانلود کتاب صوتی مرگ و مرگ کینکاس / دانلود کتاب مرگ و مرگ کینکاس
دانلود کتاب صوتی داستان‌های کوچک آرامش و راحتی / دانلود کتاب داستان‌های کوچک آرامش و راحتی  
دانلود کتاب صوتی برف‌های کلیمانجارو / دانلود کتاب برف‌هاى کلیمانجارو 

اگر می‌خواهید موضوع داستان‌های کوتاه را بدانید، می‌توانید به بخش معرفی کتابراه مراجعه کنید. البته از یاد نبرید که در این سایت، داستان‌های کوتاه جالب زیادی موجود است که متنظرتان هستند تا آن‌ها را بخوانید.

دانلود رایگان رمان‌های صوتی خارجی در کتابراه:

شاید همچنان نمی‌دانید با شنیدن چه کتابی باید شروع کنید؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم به جای خرید رمان صوتی خارجی با دانلود رایگان کتاب‌های صوتی رمان خارجی معروف شروع کنید. سایت و اپلیکیشن کتابراه در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است و امکان دانلود کتاب صوتی رایگان با لینک مستقیم را در اختیارتان قرار می‌دهد. به عنوان مثال:

دانلود رایگان کتاب صوتی پلیکان
دانلود رایگان کتاب صوتی سه روایت از زندگی
دانلود رایگان کتاب صوتی سه پرسش
دانلود رایگان کتاب صوتی آخرین روز یک محکوم به اعدام
دانلود رایگان کتاب صوتی ماجرای عینک دور طلایی

در میان کتاب‌های رایگان سایت و اپلیکیشن کتابراه علاوه بر دانلود رمان‌های صوتی جدید، شرایط دانلود رایگان رمان‌های صوتی خارجی قدیمی هم برای‌تان فراهم شده است. در مجموع اپلیکیشن کتابراه منبعی غنی از رمان صوتی رایگان محسوب می‌شود.  

لازم به یادآوری است که رمان‌های خارجی کتابراه به صورت رمان خارجی pdf، رمان خارجی صوتی و رمان خارجی الکترونیکی منتشر می‌شوند.

سایت و اپلیکیشن کتابراه مرجعی مناسب برای دانلود بهترین رمان‌های صوتی خارجی با ژانرهای علمی - تخیلی، مذهبی، عاشقانه، داستان‌های کوتاه خارجی و... به شمار می‌آید.

مجموعه کتاب‌های صوتی
حماسه ویچر

مشاهده کتاب‌ها

کتابخانه نیمه شب؛
اجرایی متفاوت از آرمان
سلطان‌زاده و شیما درخشش

دریافت کتاب صوتی

زندگینامه‌ یک عشق؛
اثری تحسین شده
از الکساندر ژردن

دریافت کتاب صوتی