عاشقانه‌هایی که باید بخوانید

مرجع دانلود برترین کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیکی. همچنین کتابراه امکان دانلود هزاران کتاب صوتی رایگان و هزاران کتاب رایگان را فراهم کرده است.

کتاب‌های
عاشقانه‌ای که
باید بخوانید!

کتاب اوژنی گرانده

کتاب اوژنی گرانده
اوژنی گرانده روایتی از حرص و طمع است. یک داستان عاشقانه و درامی تودرتو که به درون‌مایه‌هایی چون فریب، عشق و سیاست‌های روابط انسانی می‌پردازد.
۱۲۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

هم‌ذات شما
در شخصیت‌های
داستانی کدومه؟

مشاهده در اینستاگرام

🎧 کتاب صوتی روزها در کتابفروشی موریساکی

کتاب صوتی روزها در کتابفروشی موریساکی
یاگیساوا در کتاب صوتی روزها در کتابفروشی موریساکی، داستان پناه بردن دختری جوان از عمق رنج و دلشکستگیِ از دست دادن هر آنچه برایش آشنا و دوست‌داشتنی بوده، به دنیای آرام و خردمندانه‌ی کتاب‌ها را روایت می‌کند.
۶۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب رازهای روابط طولانی

کتاب رازهای روابط طولانی
هاکان منگوچ در کتاب رازهای روابط طولانی تجربیاتش را در قالب نکاتی در اختیار مخاطب قرار می‌دهد و از او می‌خواهد عشق‌ورزی، صبر، پذیرش و توجه را برای حفظ یک رابطه به کار گیرد.
۷۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی زیبای گمشده

کتاب صوتی زیبای گمشده
کتاب صوتی زیبای گمشده داستان عشق و دلدادگی،‌ از‌دست‌‌دادن و دوستی را روایت می‌کند. در این کتاب داستان عشق میان دختری معمولی به نام فرن و پسری زیبا به نام آمبروز را می‌خوانید که با اتفاقات تلخ و شیرین زیادی همراه است.
۱۰۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب مسافر آینه

کتاب مسافر آینه
اشعار خواندنی کتاب مسافر آینه شما را به جهان خیال‌انگیز شاعر و ادیب معاصر، نزار قبانی‌ دعوت می‌کند. وطن، آزادی، عشق و زن از مضامین اصلی شعر‌های او در این مجموعه هستند.
۷۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب