عاشقانه‌هایی که باید بخوانید

مرجع دانلود برترین کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیکی. همچنین کتابراه امکان دانلود هزاران کتاب صوتی رایگان و هزاران کتاب رایگان را فراهم کرده است.

عاشقانه‌هایی که
باید بخوانید!

کتاب به من فکر کن

کتاب به من فکر کن
رمانی در مورد جنگ، عشق، فقدان، ناامیدی و ایمان!... کتاب به من فکر کن نوشته‌ی فرانسیس لیاردت، داستان خلبانی انگلیسی است که در زمان جنگ جهانی دوم عاشق دختری مصری می‌شود و با او ازدواج می‌کند. سه دهه بعد، مدت‌ها بعدازاینکه همسرش را ازدست‌داده، به‌عنوان کشیش به روستایی در انگلستان می‌رود. پیدا شدن یک روسری در محل جدید، او را به یاد همسرش می‌اندازد و باعث می‌شود دوباره به گذشته، به ایمان و به عشق فکر کند.
150000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی عادت می‌کنیم

کتاب صوتی عادت می‌کنیم
پیوند فمنیسم و ادبیات دستمایه‌ی خلق آثار ادبی بسیاری در سراسر جهان شده است. زویا پیرزاد نویسنده‌ی معاصر ایرانی، کتاب صوتی عادت می‌کنیم را حول محور این ایده نوشته است. او در این اثر به روایتی زنانه از زندگی سه شخصیت به‌نام‌های آرزو، ماه‌منیر و آیه می‌پردازد. اثر حاضر از پرفروش‌ترین رمان‌های فارسی‌ست و تاکنون به چندین زبان ترجمه شده است.
88000 تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب از عشق گفتن

کتاب از عشق گفتن
ناتاشا لان در کتاب از عشق گفتن بر سه حوزه تمرکز دارد: یافتن عشق، حفظ عشق و زندگی در دوران فقدان عشق. او تجربه‌های خود از عشق را با گفت‌وگوهایی از فیلیپا پری، دالی آلدرتون، استفن گروس، کندیس کارتی ویلیامز، لیزا تادیو، دایانا ایوانز، امیلی ناگوسکی، آلن دوباتن، استر پرل، عایشه مالک، رکسان گی و.. ترکیب می‌کند. پس از خواندن این کتاب پرفروش ساندی تایمز، مفهومی جدید از عشق را در می‌یابید.
65000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی اگر بمانم

کتاب صوتی اگر بمانم
همه‌چیز ممکن است در یک لحظه تغییر کند! گیل فورمن در کتاب صوتی اگر بمانم داستان عاشقانه و غم‌انگیز دختری به اسم «میا» را روایت می‌کند که بعد از تصادف رانندگی و ازدست‌دادن خانواده‌اش مجبور است بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کند. کتاب حاضر جزو برترین رمان‌های ادبیات نوجوان و پرفروش‌های نیویورک‌تایمز محسوب می‌شود که تابه‌حال به بیش از 40 زبان ترجمه شده و افتخارات متعددی را کسب کرده است.
67500 تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب صد نامه‌ی عاشقانه

کتاب صد نامه‌ی عاشقانه
کتاب صد نامه‌ی عاشقانه حاویِ شعری بلند از نزار قبانی، شاعر نامدار و پرآوازه‌ی اهل سوریه، است. این شعر در قالب نامه‌ای بلند سروده شده، و مملو از مضامین عاشقانه‌ی بکر و ناب است؛ مضامینی که در قالب زبانی پراحساس و مملو از سوزوگداز، ارزانیِ مخاطب شده‌اند.
47000 تومان
دریافت کتاب