دانلود و معرفی بهترین کتاب‌های داستان و رمان خارجی

رمان به ویژه رمان‌های خارجی تأثیر بسیاری در ادبیات جهان داشته‌اند و شما با خواندن یک رمان خارجی در شرایطی قرار می‌گیرید که ممکن است هیچ‌گاه در زندگی خود فرصت تجربه کردن آن را نداشته باشید. در حقیقت شما بدون پرداخت هزینه‌ی زیاد موقعیت آشنایی با فرهنگ‌های دیگر را می‌یابید. این روزها پیدا کردن یک رمان خارجی خوب کار سختی شده است اما می‌توانید این کار را با دانلود رمان‌های خارجی معروف که تحسین بسیاری را برانگیخته‌اند، شروع کنید. اگر به مطالعه و دانلود بهترین رمان‌های خارجی علاقه دارید ادامه مطلب را بخوانید.

چرا باید رمان خارجی بخوانیم؟

رمان‌های خارجی به شما کمک می‌کنند تا به دور از تعصب و چارچوب‌های ذهنی با مردم سرزمین‌های دیگر آشنا شوید و اطلاعات جالبی در این زمینه به دست آورید. رمان خارجی موفق، اثری‌ست که به رغم تفاوت‌های فرهنگی بسیار، باعث شود شما با شخصیت‌های اصلی داستان، ارتباط برقرار کنید و به درک موقعیت آن‌ها برسید.  

بهترین و پرطرفدارترین رمان‌های خارجی در کتابراه کدام‌ها هستند؟

رمان‌های خارجی نیز ژانرهایی مانند ایران دارند، دانلود رمان ترسناک خارجی، دانلود رمان معمایی خارجی، دانلود رمان عاشقانه خارجی، دانلود رمان فانتزی خارجی، دانلود رمان علمی تخیلی خارجی و... از جمله سبک‌های رمان خارجی هستند که همواره مورد استقبال قرار می‌گیرند.

با تعدادی از پرفروش‌ترین رمان‌های خارجی آشنا شوید:

دانلود کتاب شازده کوچولو / دانلود کتاب صوتی شازده کوچولو
دانلود کتاب ملت عشق / دانلود کتاب صوتی ملت عشق
دانلود کتاب دنیای سوفی / دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی
دانلود کتاب جزء از کل
دانلود کتاب کیمیاگر / دانلود کتاب صوتی کیمیاگر

در میان داستان‌های کوتاه خارجی نیز نمونه‌های قابل توجه زیادی هست که خواندن آن‌ها می‌تواند برای‌تان تجربه‌ی جذابی باشد، در ادامه با تعدادی از داستان‌های کوتاه خارجی در کتابراه آشنا می‌شوید:

دانلود کتاب دیوار / دانلود کتاب صوتی دیوار
دانلود کتاب مرگ و مرگ کینکاس / دانلود کتاب صوتی مرگ و مرگ کینکاس
دانلود کتاب داستان‌های کوچک آرامش و راحتی / دانلود کتاب صوتی داستان‌های کوچک آرامش و راحتی
دانلود کتاب برف‌هاى کلیمانجارو / دانلود کتاب صوتی برف‌های کلیمانجارو

اگر می‌خواهید موضوع داستان‌های کوتاه را بدانید، می‌توانید به بخش معرفی کتابراه مراجعه کنید. البته از یاد نبرید که در این سایت، داستان‌های کوتاه جالب زیادی موجود است که متنظرتان هستند تا آن‌ها را بخوانید.

آشنایی با رمان‌های خارجی رایگان کتابراه:

شاید همچنان نمی‌دانید از خواندن چه کتابی باید شروع کنید؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم به جای خرید رمان خارجی با دانلود رایگان رمان‌های خارجی معروف شروع کنید. سایت و اپلیکیشن کتابراه در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است و آثار ارزشمندی را در اختیارتان قرار می‌دهد. به عنوان مثال:

دانلود کتاب بخت و اقبال نایجل
دانلود کتاب قلب میدلوزین
دانلود کتاب کوئینتین دوروارد
دانلود کتاب گای منرینگ یا ستاره شناس
دانلود کتاب گرگ‌های سفید
دانلود کتاب شکار

در میان کتاب‌های رایگان سایت و اپلیکیشن کتابراه علاوه بر دانلود رمان‌های جدید، شرایط دانلود رایگان رمان‌های خارجی قدیمی هم برای‌تان فراهم شده است.

لازم به یادآوری است که رمان‌های خارجی کتابراه به صورت رمان خارجی pdf، رمان خارجی صوتی و رمان خارجی الکترونیکی منتشر می‌شوند.

سایت و اپلیکیشن کتابراه مرجعی مناسب برای دانلود و مطالعه‌ی بهترین رمان‌های خارجی با ژانرهای علمی - تخیلی، مذهبی، عاشقانه، داستان های کوتاه خارجی و... به شمار می‌آید.

جزیره
درختان گمشده؛
شاهکاری با زیبایی نفسگیر

دریافت کتاب

کنار دریا؛
داستانی هیجان‌آور و
تأمل‌برانگیز از ورونیک اولمی

دریافت کتاب

چراغ‌های آبی یوکوهاما؛
رمانی جذاب از
نیکلاس اوبرگان

دریافت کتاب