کتاب‌های انتشارات گیوا

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات گیوا از کتابراه

کتاب رولت روسی

کتاب رولت روسی
وحید قربانی‌نژاد شلمانی در کتاب رولت روسی برشی از زندگی فردی را روایت می‌کند که در نخستین روز بیکاری خود به سر می‌برد. او از شغلش استعفا داده است و اکنون با چالش‌های ذهنی هولناکی روبه‌روست. سؤال اینجاست که شخصیت داستان کتاب رولت روسی، چطور از نخستین روز پس از استعفای خود سر از بازی رولت روسی درمی‌آورد؟ شما چه فکر می‌کنید؟
10000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی طلب آمرزش و تقاطع

کتاب صوتی طلب آمرزش و تقاطع
کتاب صوتی طلب آمرزش داستان کوتاهی از صادق هدایت، نویسنده برجسته ایرانی است. این داستان اولین‌بار در سال 1311 با ده داستان دیگر در مجموعه داستان «سه قطره خون» منتشر شد. موضوع داستان درمورد زندگی زنی به نام «عزیز آقا» است که شوهرش به خاطر بچه‌دار نشدن با فرد دیگری ازدواج می‌کند.
16900 تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب اوج پرواز: مدل رفتارشناسی DISC؛ موثرترین روش در روابط میان فردی و زندگی شغلی شما

 کتاب اوج پرواز: مدل رفتارشناسی DISC؛ موثرترین روش در روابط میان فردی و زندگی شغلی شما
کتاب اوج پرواز موثرترین روش برای بهبود روابط اجتماعی و ارتقای موقعیت شغلی را به شما پیشنهاد می‌دهد. در این کتاب از مدل رفتارشناسی DISC استفاده شده است. الگوی رفتاری (دیسک) بر اساس مولفه‌های سلطه، تاثیرگذاری، ثبات و وظیفه‌شناسی، تیپ شخصیتی افراد را تعیین می‌کند و علاوه بر خودشناسی به شما نشان می‌دهد که با هر فرد چه نوع رفتاری داشته باشید.
39900 تومان
دریافت کتاب

طلوع تار

طلوع تار
رمان خواندنی «طلوع تار» زندگی دو زوج متفاوت را به تصویر می‌کشد که در همسایگی یکدیگر زندگی می‌کند. این داستان نشان می‌دهد زندگی دیگران بسیار متفاوت با چیزی است که می‌بینید؛ بنابراین بهتر است خود را با سایرین مقایسه نکنید. میثم ضیائی با پایانی شگفت‌انگیز شما را مجذوب قصه‌ی خود می‌کند. اگر به مطالعه‌ی داستان‌های رئالیستی و خانوادگی علاقه دارید کتاب «طلوع تار» بهترین گزینه برای‌تان به شمار می‌آید.
10000 تومان
دریافت کتاب

استخوان‌های دختران

استخوان‌های دختران
روایتی از سه نسل که با احساسات لطیف زنانه عجین شده است، توانست تحسین و توجه جشنواره‌های ادبی فرانسوی را به خود جلب کند! لین پاپن که خود نیز نماینده یکی از نسل‌های روایت‌شده در این کتاب است، توانست با قدرت داستان‌نویسی کم‌نظیرش از دغدغه‌های بنیادین بشر سخن بگوید.
29900 تومان
دریافت کتاب