معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های ادبیات جهان

آیا تمایل دارید با ادبیات جهان آشنا شوید؟ می‌خواهید تحقیقی درباره ادبیات جهان داشته باشید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ نگران نباشید فروشگاه کتابراه شرایط دانلود بهترین کتاب‌های جهان را در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما کمک می‌کند با نثر ادبی، نامه‌نگاری، شاهکاری ادبی و... در سراسر دنیا آشنا شوید.  

چرا باید ادبیات جهان را بخوانیم؟

برای کتاب‌خوانان ایرانی اقدامی پسندیده است که به کتاب‌های ادبیات فارسی توجه داشته باشند اما نباید این موضوع دلیلی باشد برای غافل ماندن از ادبیات جهان. با نگاهی کوتاه به تاریخ و تاریخچه‌ی ادبیات جهان می‌توان به ارزش و غنای آن پی برد و حیف است که خود را از چنین گنجینه‌ی بزرگ و بی‌پایانی محروم کنید.

اگر به ادبیات نمایشی، رمان‌های مدرن و... علاقه دارید، لازم است بدانید ریشه‌ی تمامی این موارد به فرهنگ و ادبیات کشورهای دیگر بازمی‌گردد.

ناگفته نماند؛ ادبیات معاصر ایران تا حدود زیادی وامدار مکتب‌های ادبی غرب است و آشنایی با سیر تاریخی ادبیات غرب به شما کمک می‌کند تا ادبیات معاصر داستانی کشور خود را بهتر بشناسید و درک عمیق‌تری نسبت به آن داشته باشید. این موضوع برای ادبیات نمایشی نیز صادق است و آشنایی با نمایشنامه‌های ایرانی بدون شناخت کلی از سیر تاریخی آن ممکن نیست.

خرید پرفروش‌ترین کتاب‌های ادبیات جهان:

با نگاهی کلی به لیست شاهکارهای ادبی جهان به راحتی متوجه می‌شوید که بخش عمده‌ی این آثار داستان‌ها و رمان‌هایی هستند که مطرح‌ترین چهره‌های ادبی نوشته‌اند اما ادبیات صرفا به این تقسیم‌بندی محدود نمی‌شود و اپلیکیشن کتابراه در بخش ادبیات جهان تمام تلاش خود را می‌کند تا شما را با آثار متفاوتی آشنا سازد. اگر تمایل به دانلود کتاب‌های ادبیات جهان دارید، باید بدانید که این حوزه به دسته‌های مختلفی مانند نثر ادبی، نامه‌نگاری، مکاتب ادبی، ادبیات کودک و نوجوان، ادبیات روسیه و ادبیات ترکیه تقسیم می‌شود.

در ادامه با برخی از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های ادبیات جهان آشنا می‌شوید تا به درک بهتری نسبت به این موضوع برسید:

دانلود کتاب صوتی کمدی الهی: برزخ
دانلود کتاب دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت
دانلود کتاب صوتی پیامبر و رازهای دل
دانلود کتاب عاشقانه‌ها: برگزیده‌ى اشعار، نامه‌ها، سرگذشت‌ها و سخنان کوتاه
دانلود کتاب رئالیسم جادویی
دانلود کتاب نامه‌های جویس به نورا

این سایت همواره تلاش می‌کند تنوع و کیفیت را در اولویت کار خود قرار دهد و رضایت کاربران در نظر بگیرد. بر همین اساس شما به راحتی می‌توانید برای خرید بهترین کتاب‌ها با هر موضوعی اقدام کنید و این آثار را به صورت کتاب پی دی اف (pdf)، کتاب صوتی و کتاب الکترونیکی بیابید. لازم به یادآوری‌ست که اپلیکیشن کتابراه یکی از بهترین منابع برای خرید کتاب صوتی محسوب می‌شود.

دانلود کتاب رایگان یکی از امکاناتی‌ست که در اختیار کاربران قرار می‌دهیم تا از سلیقه‌ی خود مطمئن شوند. شما هم در صورت تمایل می‌توانید از فرصت استفاده کنید و به بخش دانلود کتاب‌های رایگان مراجعه نمایید.

سایت و اپلیکیشن کتابراه مرجعی مناسب برای دانلود بهترین کتاب‌های ادبیات جهان با موضوع دانلود کتاب‌های مکاتب ادبی، دانلود کتاب‌های نامه نگاری، دانلود کتاب‌های ادبیات ملل، دانلود بهترین شاهکارهای ادبی و... محسوب می‌شود. 

همین حوالی دوردست

همین حوالی دوردست
بدون روایتی برای گفتن یا شنیدن، ما که هستیم؟ ربکا سولنیت در کتاب «همین حوالیِ دوردست» از نقش داستان‌ها در زندگی می‌گوید و به ما نشان می‌دهد که این داستان‌ها هستند که ما را روایت می‌کنند، نه اینکه ما راوی داستان‌ها باشیم. چهارده جستار این کتابِ پرافتخار جملگی پیامی یکسان برای ما در بر دارند: باید بکوشیم تا در زندگی‌مان به یک داستان‌سرا تبدیل شویم.
۵۵۰۰۰ ۲۷۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

ناظم حکمت در قلب پیرایه: نامه‌ها و عاشقانه‌های بانوی گیسو حنایی

ناظم حکمت در قلب پیرایه: نامه‌ها و عاشقانه‌های بانوی گیسو حنایی
ماجرای یک عشق از خلال نامه‌نگاری! کتاب «ناظم حکمت در قلب پیرایه» مجموعه‌ای از نامه‌های پیرایه به ناظم حکمت، شاعر برجسته‌ی ترکیه‌ای، است. این کتاب که به‌همت نازان آریسوی گردآوری شده، تاکنون 121 بار در کشور ترکیه تجدید چاپ شده و در صدر پرفروش‌های نیویورک‌تایمز نشسته است.
۴۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب