معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های تاریخی

تاریخ به شرح اتفاقاتی گفته ‌می‌شود که برای انسان‌ها در طول میلیون‌ها سال رخ داده است و شما با خواندن کتاب‌های تاریخی با شکل‌گیری کشورها، فروپاشی تمدن‌ها و... آشنا می‌شوید. سایت و اپلیکیشن کتابراه آثار تاریخی خود را به دسته‌های اصلی کتاب تاریخ ایران، کتاب تاریخ اسلام و کتاب تاریخ جهان تقسیم می‌کند. اگر تمایل دارید بهترین کتاب‌های تاریخ ایران، بهترین کتاب‌های تاریخ اسلام و... را بشناسید و وارد این حوزه شوید، متن حاضر را بخوانید.

بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ ایران کدام‌ها هستند؟

شما هم حتما جمله‌هایی مانند «ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن است» را شنیده‌اید، پس بهتر است با معرفی بهترین کتاب‌های تاریخ ایران آغاز کنیم. قبل از هر چیزی باید بدانید به کدام بخش از تاریخ ایران علاقه دارید؛ چرا که ایران سرزمینی کهن است و به سادگی نمی‌توان تاریخ آن را کامل خواند، البته هستند کتاب‌هایی که با اشارات کلی تلاش می‌کنند سیر کلی اتفاقات مهم را برای‌تان شرح دهند.

زمانی که صحبت از تاریخ ایران می‌شود یکی از نخستین آثاری که به ذهن بسیاری از مردم می‌آید کتاب دو قرن سکوت نوشته‌ی عبدالحسین زرین کوب است که هم‌اکنون می‌توانید برای دانلود کتاب صوتی دو قرن سکوت از طریق سایت و اپلیکیشن کتابراه اقدام کنید. این اثر، کتاب تاریخی معروفی به شمار می‌آید و همچنان نقدهای مثبت و منفی بسیاری پیرامون آن وجود دارد. همین موضوع نشان می‌دهد که زرین کوب تا چه حد نویسنده‌ی مهم و بزرگی‌ست. به همین دلیل کتاب دیگری از این نویسنده را می‌توان به شما معرفی کرد که آن هم به شما در شناخت تاریخ سرزمین‌تان کمک بسیاری می‌کند؛ کتاب صوتی آشنایی با تاریخ ایران؛ این اثر مهم و تأثیرگذار یکی از بهترین کتاب‌های تاریخ ایران از ابتدا تا کنون محسوب می‌شود.  

حسن پیرنیا و عباس اقبال آشتیانی نیز از جمله نویسندگانی هستند که توانسته‌اند با همکاری یکدیگر این عمل ناممکن را به سرانجام برسانند و در کتاب تاریخ کامل ایران شما را با دو بخش تاریخی این سرزمین یعنی پیش از اسلام و پس از اسلام آشنا می‌کنند. این کتاب نزدیک به هزار صفحه دارد و یکی از بهترین کتاب‌‌های تاریخ ایران از ابتدا تا امروز محسوب می‌شود. کتاب تاریخی خوب عبارتی بسیار کلی‌ست اما بدون شک برای اثری مانند کتاب تاریخ مشروطه ایران برازنده به شمار می‌آید و احمد کسروی با دقتی مثال‌زدنی تمام زیر و بم این دوره تاریخی حساس را در اختیارتان قرار می‌دهد.   

اگر همچنان مطمئن نیستید که آثار تاریخی را بخوانید یا نه، پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید کتاب تاریخ ایران با دانلود رایگان کتاب تاریخ ایران از این موضوع اطمینان حاصل نمایید.

بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ اسلام در کتابراه کدام‌ها هستند؟

اسلام یکی از ادیان بسیار مهم و تأثیرگذار در دنیاست؛ بنابراین حتی اگر عقاید مذهبی ندارید به عنوان یک فرد علاقه‌مند به تاریخ، خوب است نگاهی به سیر آن داشته باشید. بدون تردید واقعه‌ی عاشورا یکی از اتفاقات مهم در روند تاریخ اسلام محسوب می‌شود و شناخت قیام مهم امام حسین (ع) به شما در درک تاریخ اسلام کمک بزرگی می‌کند؛ بر همین اساس به شما توصیه می‌کنیم فرصت مطالعه‌ی کتاب حماسه‌ حسینی را از دست ندهید. نویسنده‌ی این اثر با استفاده از معتبرترین و قدیمی‌ترین کتاب‌های تاریخ اسلام به این رویداد مهم و سرنوشت‌ساز می‌پردازد و شما را با زوایای مختلف آن آشنا می‌سازد.

کتاب مظلوم‌ترین پیامبر یکی از کتاب‌های رایگان تاریخ اسلام در سایت و اپلیکیشن کتابراه است و اگر به دنبال دانلود رایگان کتاب‌ هستید این سایت می‌تواند منبع بسیار خوبی برای شما باشد.

لازم به یادآوری است که کتابراه آثار تاریخی را به صورت کتاب تاریخی pdf، کتاب تاریخی صوتی، کتاب تاریخی الکترونیکی در اختیارتان قرار می‌دهد.

بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ جهان در کتابراه کدام‌ها هستند؟

بخش عظیمی از وقایع تاریخ ملل گوناگون به فجایع انسانی و جنگ‌ها می‌پردازد و مطالعه‌ی آن‌ها می‌تواند به شما در شناخت فرهنگ کشورهای دیگر کمک کند. با این اوصاف، دانلود کتاب تاریخ جهان شما را به درک عمیق‌تری در این زمینه می‌رساند. در ادامه با برخی از کتاب‌های تاریخ معروف درباره‌ی سایر سرزمین‌ها آشنا می‌شوید:

دانلود کتاب نبرد من
دانلود کتاب خاطرات پزشک صدام
دانلود کتاب صوتی بازجویی از صدام
دانلود کتاب قهرمانان تاریخ
کتاب صوتی جنگ جهانی اول
دانلود کتاب تیمور لنگ

سایت و اپلیکیشن کتابراه منبعی معتبر برای دانلود و مطالعه‌ی بهترین و معتبرترین کتاب‌های تاریخی درباره‌ی ایران، اسلام و جهان محسوب می‌شود.

عملیات اتاق ۱۳؛
جسدی که پیروزی
متفقین را تضمین کرد

دریافت کتاب