کتاب‌های استودیو نوار

دانلود قانونی کتاب‌های استودیو نوار از کتابراه

انسان موجودی یک روزه
روایتی صادقانه و تاثیرگذار
درباره مشکلات زندگی بشر

دریافت کتاب صوتی

رمان پرفروش و خنده‌دار
پیرمرد صد ساله‌ای که از
پنجره بیرون پرید و ناپدید شد

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی شفای زندگی

کتاب صوتی شفای زندگی
اگر می‌خواهید کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشید و برای خودتان احترام و اهمیت بیشتری قائل باشید، فرصت استفاده از کتاب صوتی «شفای زندگی» را از دست ندهید. لوئیز ال هی، به شما یاد می‌دهد چگونه می‌توانید با انجام تمرین‌هایی تفکر خود را تغییر دهید و افکار و باورهای محدودکننده را کنار بگذارید.
۲۱۵۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند

کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند
آیا می‌خواهید به زنی قدرتمند تبدیل شوید؟ به دنبال راهی برای بهبود روابط خود با مردان هستید؟ نگران نباشید، شما با کمک باربارا دی‌آنجلیس به راحتی می‌توانید به تمام خواسته‌های خود در این زمینه برسید. راهنمایی‌های او در کتاب صوتی «رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند» به شما یاری می‌رساند تا زندگی‌ای سراسر عاشقانه را تجربه کنید و به آرامش برسید.
۲۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی مثل گربه فکر کن مثل گربه رفتار کن

کتاب صوتی مثل گربه فکر کن مثل گربه رفتار کن
محتاط، مغرور، زیرک و کنجکاو! این‌ها ویژگی‌های اخلاقی حیوانی هستند که اغلب توسط انسان‌ها «ملوس» خوانده می‌شوند. اما در پس این ظاهر فریبنده و اغواکننده فلسفه‌ای عمیق نهفته است. «استفان گارنیه» عقیده دارد اگر ما هم مثل گربه‌ها رفتار می‌کردیم حالا زندگی خیلی بهتری داشتیم و بسیار بهتر و مهربان‌تر از حالا بودیم. این کتاب یک راهنمای صریح برای زندگی که از دنیای گربه‌سانان به دست ما رسیده به شمار می‌آید تا با کمک آن ویژگی‌های مثبت و سازنده خود را بیشتر و بیشتر کنیم.
۲۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی