کتاب‌های شادن پژواک

دانلود قانونی کتاب‌های شادن پژواک از کتابراه

اسرار هواوپونوپونو؛
چهار عبارت برای تغییر جهان
و یک عشق برای پیوند آن‌ها

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی روش اعتمادسازی: داستانی درباره‌ ایجاد زندگی و کسب و کار موفق

کتاب صوتی روش اعتمادسازی: داستانی درباره‌ ایجاد زندگی و کسب و کار موفق
داستان کارآفرینی جوان که به‌دنبال تبدیل شدن به چهره‌ای مشهور در دنیای تجارت است. پاتریک گالوین در کتاب «روش اعتمادسازی» از پدیده‌ای سخن می‌گوید که حلقه‌ی مفقوده‌ی روابط حرفه‌ای در دنیای بی‌رحم کنونی است. این گمشده چیست؟ اعتماد!
۲۷۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی بگذار برایت قصه بگویم

کتاب صوتی بگذار برایت قصه بگویم
داستان‌هایی در امتداد مسیر خوشبختی برای آنان که به روان‌شناسی علاقه‌مندند! خورخه بوکای، روان‌درمانگر آرژانتینی، در کتاب «بگذار برایت قصه بگویم» از مرد جوانی می‌گوید که می‌خواهد در زندگی خود تحولی ایجاد کند و رضایتش را از زندگی بالا ببرد.
۳۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی تسلط بر عشق ورزی: راهنمای عملی در هنر ارتباطات

کتاب صوتی تسلط بر عشق ورزی: راهنمای عملی در هنر ارتباطات
چرا روابط عاشقانه به سردی می‌گرایند و در وجود ما درد و رنج به بار می‌آورند؟ دون میگوئل روئیز، این بار در کتاب «تسلط بر عشق‌ورزی»، از باورها و ذهنیتی سخن می‌گوید که منجر به تضعیف عشق می‌شوند، او همچنین به ما نشان می‌دهد که می‌توانیم عشق را یکی از قدرت‌های درونی‌مان بدانیم و از آن در جهت گام برداشتن در مسیر رشد بهره ببریم.
۳۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی: اختیار زندگی و زمان خود را به دست بگیرید

کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی: اختیار زندگی و زمان خود را به دست بگیرید
رهنمودی از یونان باستان برای زندگی امروز! کریگ بلنتاین، سخنران و نویسنده‌ی انگیزشی، در کتاب «فرمولی برای داشتن روزهای عالی»، با الهام از فلسفه‌ی رواقی، دستورالعمل‌هایی به ما ارائه می‌دهد که برای ساختن روزهای پُربازده و رضایت‌بخش لازم‌اند. با پیروی از راهنمایی‌های این کتاب، می‌توانیم به ذهنیتی فعال و مثبت دست پیدا کنیم و زندگی ایدئالی برای خود بسازیم.
۲۷۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی هنر برقراری ارتباط

کتاب صوتی هنر برقراری ارتباط
تا رسیدن به صلح جهانی چقدر فاصله داریم و چه گام‌هایی برای رسیدن به آن می‌توانیم برداریم؟ تیک نات هان، راهب شناخته‌شده‌ی بودایی، معتقد است صلح جهانی را می‌توان از راه خودشناسی و ایجاد آرامش در روابط بین‌فردی به دست آورد. او در کتاب «هنر برقراری ارتباط» هنر گوش دادن و سخن گفتن را آموزش می‌دهد که مبنایی برای برقراری ارتباط مؤثر با دیگران‌اند.
۳۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی زمانی برای زندگی

کتاب صوتی زمانی برای زندگی
اگر شما هم مدام برای پیشبرد اهدافتان بهانه می‌آورید و فکر می‌کنید وقت کافی برای داشتن زندگی پویا را ندارید، حتما به این کتاب صوتی گوش کنید! «آنتونی رابینز» عقیده دارد فارغ از هر شرایطی که در آن قرار دارید، در توانایی‌های شما تغییری حاصل نمی‌شود. پس می‌توانید کاری که همیشه دوست داشتید را شروع کنید و به سمت آرزوهایتان قدم بردارید. اگر به دنبال کلید رسیدن به موفقیت هستید، تمرین‌های ارائه شده در این کتاب را انجام دهید.
۳۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح: عشق واقعی

کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح: عشق واقعی
آیا شما هم از شنیدن داستان‌های عاشقانه و رمانتیک لذت می‌برید؟ دوست دارید با شنیدن داستان شکل‌گیری عشق‌هایی واقعی، علاوه بر لذت بردن، درس‌هایی هم برای زندگی شخصی خود یاد بگیرید؟ این کتاب صوتی با روایت داستان زندگی انسان‌هایی که مزه عشق را چشیده‌اند، کاری می‌کند تا شما نیز نکات مهمی در ارتباط با بهبود روابط عاطفی‌تان یاد بگیرید.
۲۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی انجامش بده: تلنگری جدی و بی برو برگرد برای تغییر زندگی

کتاب صوتی انجامش بده: تلنگری جدی و بی برو برگرد برای تغییر زندگی
تلنگری محکم به تنبلی و بی‌ارادگی! در ادامه‌ی کتاب پرفروش و خواندنی «خودت را به فنا نده»، گری جان بیشاپ، مربی و سخنران انگیزشی توانمند، این بار با ابزارهایی تازه به‌سراغ ما آمده تا کمکمان کند تکانی به خود بدهیم و سررشته‌ی زندگی خود را در دست بگیریم. کتاب صوتی «انجامش بده: تلنگری جدی و بی برو برگرد برای تغییر زندگی» مانند کارگاهی آموزشی برای مغز ما عمل می‌کند.
۲۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی