معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های بازاریابی و فروش

آشنایی با تکنیک‌های بازاریابی و فروش از جمله مهم‌ترین عواملی هستند که می‌توانند در فروش یک محصول یا خدمات موثر باشند. امروزه بسیاری از برندها و شرکت‌های تجاری بزرگ تلاش می‌کنند با استفاده از بهترین روش‌ها در رقابت موفق عمل نمایند. در چنین شرایطی داشتن چنین مهارت‌هایی به شما یاری می‌رساند تا از لحاظ شغلی در موقعیت بهترین قرار بگیرید و درآمدزایی داشته باشید. با این اوصاف، می‌تونید با دانلود بهترین کتاب‌های بازاریابی و فروش در جایگاه بهترین قرار بگیرید و به موفقیت برسید اما دانلود کتاب در مورد فروش کار آسانی نیست و باید از صحت و اعتبار اثر مطمئن باشید و اینجاست که ما تلاش می‌کنیم در فروشگاه کتابراه بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های بازاریابی و فروش را در اختیارتان قرار دهیم. اگر به این موضوع علاقه دارید و می‌خواهید در کار خود موفق‌تر عمل کنید، این متن را بخوانید.

خرید بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های بازاریابی و فروش:

زمانی که صحبت از مسائل اقتصادی می‌شود، خرید کتاب بازاریابی همواره یکی از موضوعات جذاب به شمار می‌رود؛ اگر شما هم چنین باوری دارید و می‌خواهید برای خرید کتاب بازاریابی اقدام کنید، بهتر است نگاهی به کتاب شیوه گرگ بیندازید. از طرف دیگر، امکان خرید کتاب صوتی شیوه گرگ نیز وجود دارد. دانلود کتاب یخ شکن‌ها را هم در اولویت خرید کتاب خود قرار دهید؛ چرا که این اثر به شما کمک می‌کند تا با روش‌های بازاریابی شبکه‌ای آشنا شوید و بیاموزد که چگونه مشتری احتمالی را جذب کنید.

بی‌انصافی‌ست که حرف از کتاب‌های فروش بزنیم و یادی از رابرت کیوساکی نکنیم؛ او نامی آشنا برای علاقه‌مندان به کتاب‌های فروش و بازاریابی محسوب می‌شود و این روزها در اپلیکیشن کتابراه با کتاب دانشکده کسب و کار به شما آموزش می‌دهد تا با استفاده از بازاریابی شبکه‌ای در شغل و حرفه‌ی خود موفق عمل کنید.

اگر به دنبال راهی هستید که با شیوه‌ای هوشمندانه مشتریان را به سمت خود جذب کنید، مطمئن باشید دانلود کتاب تست مامان اقدامی مناسب به شمار می‌آید و در صورت تمایل می‌توانید با دانلود کتاب صوتی تست مامان نیز در این مسیر قدم بردارید. البته فراموش نکنید که اپلیکیشن کتابراه مرجعی مناسب برای خرید کتاب صوتی محسوب می‌شود و آثار بسیاری را در اختیارتان قرار می‌دهد و از یاد نبرید که با مراجعه به بخش معرفی کتاب‌های بازاریابی و فروش اطلاعات بیشتری درباره محتوای کتاب می‌یابید.

در مجموع، اگر به دنبال دانلود کتاب مباحث بازاریابی، دانلود کتاب مدیریت بازاریابی، دانلود کتاب بازاریابی مستقیم، دانلود کتاب فنون فروش و... هستید، ما به شما برای یافتن آثار مورد نظر یاری می‌رسانیم.

این سایت همواره تلاش می‌کند تنوع و کیفیت را در اولویت کار خود قرار دهد و رضایت کاربران در نظر بگیرد. بر همین اساس شما به راحتی می‌توانید برای خرید بهترین کتاب‌ها با هر موضوعی اقدام کنید و این آثار را به صورت کتاب پی دی اف (pdf)، کتاب صوتی و کتاب الکترونیکی بیابید. لازم به یادآوری‌ست که اپلیکیشن کتابراه یکی از بهترین منابع برای خرید کتاب صوتی محسوب می‌شود.

دانلود رایگان کتاب‌های بازاریابی و فروش:

اگر همچنان از خرید کتاب‌های فروش مطمئن نیستید، می‌توانید با دانلود رایگان کتاب‌های بازاریابی از این موضوع مطمئن شوید از میان این آثار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دانلود رایگان کتاب کسب و کار خود را با اینستاگرام به سادگی بسازید 
دانلود رایگان کتاب مدیریت ارتباط با مشتری 
دانلود رایگان کتاب بازاریابی در خرطوم فیل 
و...

سایت و اپلیکیشن کتابراه مرجعی مناسب برای مطالعه و دانلود بهترین کتاب‌های بازاریابی و فروش مانند دانلود کتاب آموزش بازاریابی، دانلود کتاب بازاریابی شبکه‌ای، دانلود کتاب مشتری‌مداری، دانلود کتاب تبلیغات و دانلود کتاب کسب و کار محسوب می‌شود.

بازیگر: راهنمای جامع برگزاری جلسات و زبان بدن برای نتورکرها

alt
برای فروش بیشتر در نتورک چه کارهایی را باید انجام دهید و چطور حرف بزنید تا در جلسه‌ای حضوری و رودررو «بله» را از مشتری احتمالی بگیرید؟ آلن پیز که سال‌هاست در این زمینه فعالیت دارد و به عنوان نتورکری با تجربه شناخته می‌شود در کتاب «بازیگر» به شما روش‌ها و اصول مهمی را آموزش می‌دهد تا بتوانید به خواسته‌ی خود برسید.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

از خروس خون تا بوق سگ: توصیه‌هایی ناب برای افزایش درآمد و موفقیت در کسب و کار

alt
نخستین کتاب داستان آموزش کسب و کار در ایران! آیا به دنبال راهی برای پیشرفت هستید؟ آیا نمی‌دانید چرا در کارهای‌تان موفق نمی‌شوید؟ کتاب «خروس خون تا بوق سگ» با داستانی جذاب و آموزنده به شما کمک می‌کند تا فروش خود را در افزایش دهید و راه موفقیت را سریع‌تر طی کنید.
۱۲۵۰۰ تومان
دریافت کتاب