کتاب‌هایی که همه باید آن را بخوانند

کتاب‌هایی که
همه باید
آن را بخوانند

کتاب کفش‌هایش

کتاب کفش‌هایش
جوجو مویز در کتاب کفش‌هایش روایتگر دوستی عمیق زنانی‌ست که در عین تفاوت با یکدیگر در حال تجربه‌ی مشترک میانسالی هستند؛ زنانی که به‌رغم محبت و توجهی که به خانواده‌ی خود دارند، چندان از جانب آن‌ها جدی گرفته نمی‌شوند. به‌همین‌سبب مدام در تلا‌ش‌اند تا معنای حقیقی زندگی خود را پیدا کنند. مویز به‌عنوان یک نویسنده‌ی پرفروش بار دیگر در این اثر مخاطبان را با شخصیت‌پردازی‌های منحصربه‌فرد و روایت جذاب خود درگیر می‌کند.
45000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی در باب زندگی پس از مرگ

کتاب صوتی در باب زندگی پس از مرگ
کتاب صوتی در باب زندگی پس از مرگ، نوشته‌ی الیزابت کوبلر راس، مجموعه‌ای از جستار‌ها و مقالات این روان‌شناس و درمانگر برجسته در باب زندگی، مرگ و زندگی پس از مرگ است. او در این کتاب، یافته‌های حساس، ناب و در عین حال چالش‌برانگیزش در مورد زندگی پس از مرگ را ارائه می‌کند و نشان می‌دهد هر قدر هم مرگ تصادفی به نظر برسد، معنا و هدفی دارد.
28000 تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب عمل خلاقانه: روشی برای زندگی

کتاب عمل خلاقانه: روشی برای زندگی
پژوهشی قابل تأمل در ماهیت خلاقیت و هنر. ریک روبین در کتاب عمل خلاقانه: روشی برای زندگی به یکی از اساسی‌ترین انگیزه‌های انسانی برای تداوم حیات، نگاهی عمیق و تأمل‌برانگیز می‌اندازد. او سراسر زندگی را فرصتی برای خلق کردن و آفرینش می‌انگارد و در طول این کتاب به شرح و بسط این ایده می‌پردازد. قابل ذکر است این کتاب در شمار پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز قرار دارد.
45000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی در خیابانی که تو زندگی می‌کنی

کتاب صوتی در خیابانی که تو زندگی می‌کنی
مری هیگینز کلارک در کتاب صوتی در خیابانی که تو زندگی می‌کنی داستان جنایی ارتباط بین دو قتل مشکوک را روایت می‌کند. این نویسنده‌ی پرفروش نیویورک‌تایمز به‌خوبی نگرانی‌های زن جوانی را به تصویر می‌کشد که برای فرار از سختی‌های زندگی در یک شهر بزرگ به خانه‌ی اجدادی خود پناه آورده اما درگیر معمای قتل‌هایی می‌شود که از صدسال پیش جریان داشته‌اند.
70000 تومان
دریافت کتاب صوتی