کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش

درباره‌ی انتشارات نسل نواندیش

انتشارات نسل نواندیش در سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرد. روان‌شناسی، مدیریت، کسب‌وکار، و خانواده از جمله موضوعاتی هستند که در میان کتاب‌های این ناشر به چشم می‌خورند. این ناشر به چاپ آثاری در حوزه‌ی ادبیات داستانی و رمان نیز می‌پردازد. همچنین انشعابی از انتشارات نسل نواندیش تحت عنوان «من و کیمیا» به‌شکل تخصصی در حوزه‌ی کودک مشغول به کار است.

پرفروش‌ترین کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش

کتاب «اثر مرکب» نوشته‌ی دارن هاردی، کتاب «معجزه‌ی سپاسگزاری» اثری الهام‌بخش و تأثیرگذار از نویسنده‌ی شناخته‌شده و محبوب استرالیایی، راندا برن، کتابی پرفروش از رابرت گرین تحت عنوان «48 قانون قدرت»، کتاب «هیچ ملاقاتی تصادفی نیست» نوشته‌ی هاکان منگوچ، و کتاب «باشگاه پنج‌صبحی‌ها» شاهکاری از نویسنده‌ی پرآوازه‌ی کانادایی، رابین شارما، در شمار پرفروش‌ترین کتاب‌های چاپی انتشارات نسل نواندیش قرار دارند.

نسل نواندیش

کتاب‌های صوتی و الکترونیکی انتشارات نسل نواندیش

از سال 1395، انتشارات نسل نواندیش همکاری خود را با ناشران دیجیتال کلید زد. کتاب‌های «معجزه‌ی سپاسگزاری»، «هیچ ملاقاتی تصادفی نیست»، «باشگاه پنج‌صبحی‌ها»، «ماورای طبیعی شدن» و «اثر مرکب» در کتابراه از بالاترین میزان فروش برخوردارند.

برای خرید کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش می‌توانید به سایت و یا اپلیکیشن کتابراه مراجعه نمایید.

100 راز خانواده موفق

100 راز خانواده موفق
می‌خواهید رابطه‌ی خود را با خانواده‌تان بهبود دهید و در محیطی سرشار از عشق و دوستی نفس بکشید؟ پس با کتابِ دیوید نیون با عنوان «۱۰۰ راز خانواده موفق» همراه شوید که می‌کوشد بر پایه‌ی پژوهش‌های علمی، به تمامی پرسش‌ها درباره‌ی روابط خانوادگی پاسخی درخور دهد و مناسباتی سرشار از احترام را برای شما به ارمغان آورد.
29900 تومان
دریافت کتاب

افسون انرژی: تنها انرژی است که می‌ماند

افسون انرژی: تنها انرژی است که می‌ماند
قدرت درونی خود را کشف کنید و به آرزوهایتان جامه‌ی عمل بپوشانید. محمدمهدی دوستی، مدیر جوان ایرانی، در کتاب «افسون انرژی» از مفهوم انرژی می‌گوید و از نیرویی که به ما برای انجام کارهای خارق‌العاده، قدرتی شگرف می‌بخشد. کتاب پیش رو شروعی برای قدم گذاشتن در مسیر موفقیت است.
40000 تومان
دریافت کتاب

آن که به من ستاره
بخشید؛ روایتی خواندنی
از تلاش برای زندگی

دریافت کتاب

حل مسئله: دیدگاه‌هایی از شناخت و علوم اعصاب

حل مسئله: دیدگاه‌هایی از شناخت و علوم اعصاب
حل مسئله به زبان ساده. اس. یان رابرتسون در کتاب «حل مسئله» اثری دقیق و به‌روز درباره‌ی این توانایی شناختی مهم انسان پدید آورده و از چگونگی مواجهه‌ی انسان با مسائل و چالش‌های مختلف می‌گوید. خواندن این کتابْ کیفیت زندگی ما را بالا خواهد برد.
45900 تومان
دریافت کتاب

گره بر باد

گره بر باد
داستان پرفرازونشیب دختری به نام لیلا. سیمین جعفر جلالی در کتاب «گره بر باد» داستان دختری از خانواده‌ای تهیدست را روایت می‌کند که کمک‌دست عمه‌ی توانگرش می‌شود و این آغاز ماجراهایی پرچالش در زندگی‌اش است.
45900 تومان
دریافت کتاب

موعد مقرر؛
فرصتی برای جوانه زدن!
جدیدترین اثر هاکان منگوچ

دریافت کتاب

حافظه برتر

حافظه برتر
بی‌دانشی ناخودآگاه، بی‌دانشی خودآگاه، دانش خودآگاه، و دانش ناخودآگاه. کوین ترودو در کتاب «حافظه‌ی برتر» به ما کمک می‌کند تا این مراحل را گام‌به‌گام طی کنیم و با افزایش قدرت حافظه، موفقیت را به زندگی خود هدیه دهیم.
45900 تومان
دریافت کتاب

مسئله مرگ و زندگی: عشق، فراق و آنچه در پایان اهمیت دارد

مسئله مرگ و زندگی: عشق، فراق و آنچه در پایان اهمیت دارد
کتابی زیبا و اثرگذار از عشق و فقدان. اروین یالوم پس از شنیدن خبر ابتلای همسرش، مریلین، به بیماری سرطان، دست به قلم می‌برد و اثری خلق می‌کند درباره‌ی تلاش مریلین برای تن سپردن به مرگی آرام و کوشش خودش برای تحمل زندگی پس از مرگ مریلین. کتاب «مسئله‌ی مرگ و زندگی» داستانی از عشقی پردوام است.
29900 تومان
دریافت کتاب