کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط انتشارات نسل نواندیش

🎧 کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن

alt
زبان بدن چیست و چرا در روابط دنیای امروز تا این حد مهم است؟ اگر به ارتباطات انسانی علاقه دارید می‌خواهید به اسرار حرکات بدن پی ببرید، «کتاب جامع اسرار زبان بدن» برای شما انتخاب مناسبی محسوب می‌شود. آلن پیز و باربارا پیز تلاش می‌کنند به شما کمک می‌کنند با این علم آشنا شوید و روش‌های ساده‌ای را بیاموزید تا احساسات خود را بهتر آشکار کنید و روابط باکیفیت‌تری داشته باشید.
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

نسخه بهتر خودت: هفت نکته کلیدی برای بهبود زندگی روزانه

alt
چگونه می‌توانم نسخه بهتری از خودم شوم؟ فرقی ندارد زندگی بر وفق مرادت باشد یا جلوی چشمانت از هم بپاشد، تمام ما می‌خواهیم بهتر شویم. خداوند در اعماق وجود ما آرزویی را نهاده است؛ می‌خواهیم بیشتر شبیه او شویم. در ژرفنای جان، صدایی را می‌شنویم: «تو برای بهتر از این‌ها به دنیا آمده‌ای؛ قرار بود در سطحی بالاتر از آنچه هم‌ اینک هستی زندگی کنی. به کمترین قانع نشو. می‌توانی بهتر باشی.»
۲۰۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

تصمیم دردناک

alt
شروع یک زندگی تازه، بهای گزافی دارد! سالی برای نجات پسرش از چنگ شوهر زورگو و مستبد از خانه می‌گریزد تا نزد تنها خویشاوند خود برود. این زن رنجدیده در راه به مردی علاقه‌مند می‌شود اما شوهر قلدر سالی همچنان در پی او است. رمان خواندنی «تصمیم دردناک» شما را غرق زندگی طاقت‌فرسای زنی بی‌پناه می‌کند که در زندگی حتی یک روز خوش هم نداشته است.
۲۳۹۰۰ تومان
دریافت کتاب