کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط انتشارات نسل نواندیش

نسخه بهتر خودت: هفت نکته کلیدی برای بهبود زندگی روزانه

alt
چگونه می‌توانم نسخه بهتری از خودم شوم؟ فرقی ندارد زندگی بر وفق مرادت باشد یا جلوی چشمانت از هم بپاشد، تمام ما می‌خواهیم بهتر شویم. خداوند در اعماق وجود ما آرزویی را نهاده است؛ می‌خواهیم بیشتر شبیه او شویم. در ژرفنای جان، صدایی را می‌شنویم: «تو برای بهتر از این‌ها به دنیا آمده‌ای؛ قرار بود در سطحی بالاتر از آنچه هم‌ اینک هستی زندگی کنی. به کمترین قانع نشو. می‌توانی بهتر باشی.»
۲۰۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

تصمیم دردناک

alt
شروع یک زندگی تازه، بهای گزافی دارد! سالی برای نجات پسرش از چنگ شوهر زورگو و مستبد از خانه می‌گریزد تا نزد تنها خویشاوند خود برود. این زن رنجدیده در راه به مردی علاقه‌مند می‌شود اما شوهر قلدر سالی همچنان در پی او است. رمان خواندنی «تصمیم دردناک» شما را غرق زندگی طاقت‌فرسای زنی بی‌پناه می‌کند که در زندگی حتی یک روز خوش هم نداشته است.
۲۳۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

اثر مرکب

alt
موفقیت آسان نیست. هیچ کتابی بدون شما نمی‌تواند معنای عملی موفقیت را واقعیت ببخشد و هیچ رژیم غذایی بدون اراده‌ی صد در صدی شما نمی‌تواند باعث کم شدن وزن‌تان شود. صادقانه بگوییم، موفقیت اصلا راحت نیست. هیچ گاه در یک شب میلیاردر نخواهید شد و هرگز بدون شناخت و تمرین و تمرین و اشتیاق زندگی مخصوص به خود را نخواهید ساخت! اما باور این جملات نقطه شروع است.
۱۱۹۰۰ تومان
دریافت کتاب