کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش از کتابراه

یوگای پیشرفته مغز؛
توانایی‌های ذهنی
خود را بالا ببرید!

دریافت کتاب

مسیرت را پیدا کن

مسیرت را پیدا کن
به‌دنبال مسیری تازه در زندگی خود می‌گردید اما نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید؟ کارلی فیورینا در کتاب «مسیرت را پیدا کن» به ما می‌آموزد که چگونه استعدادهای نهان خود را کشف کنیم و با شکوفا کردن آن‌ها، زندگی تازه‌ای برای خود رقم بزنیم.
۱۴۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

یخ شکن‌ها

یخ شکن‌ها
چگونه سر صحبت را باز کنیم و مکالماتمان را به سمت‌وسویی درست هدایت کنیم؟ تام شرایتر در کتاب «یخ‌شکن‌ها» روش‌ها و ابزارهایی را در اختیار ما قرار می‌دهد که با به‌کاربستنشان می‌توانیم مشتری‌های بیشتری را به‌سمت محصولات خود جذب کنیم و به بازاریابی موفق تبدیل شویم.
۲۹۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

مانیفست قهرمان
هر روز؛ اثری حیرت‌آور
از رابین شارما

دریافت کتاب

هیچ ملاقاتی تصادفی نیست

هیچ ملاقاتی تصادفی نیست
آیا می‌توان سرنوشت را تغییر داد؟ کتاب «هیچ ملاقاتی تصادفی نیست» به شما کمک می‌کند تا از راه‌های جدیدی که پیش پایتان قرار می‌گیرد استقبال کنید و در مقابل شرایط پیش آمده تسلیم نشوید. اگر به کتاب‌های صوفیانه و عرفانی علاقه‌مند هستید، فرصت مطالعه‌ی آثار هاکان منگوچ را از دست ندهید؛ چرا که شما را به دنیای جدیدی راه می‌دهد و یاری می‌رساند تا از معنویات در زندگی روزمره‌ی خود استفاده کنید.
۲۹۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

من نی هستم

من نی هستم
هاکان منگوچ مردی صوفی و موسیقی‌دانی برجسته به شمار می‌آید که در کتاب «من نی هستم» به دنبال هویت خود و راهی برای رسیدن به آرامش روحی است. اگر به عرفان و تصوف علاقه‌مند هستید، خاطرات و تجربیات این عارف دنیای مدرن را از دست ندهید؛ چرا که او به شما کمک می‌کند تا حقیقت را درون خود بیابید.
۲۹۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

بهانه‌ها را بی‌خانمان کنید

بهانه‌ها را بی‌خانمان کنید
تا به حال چندبار تصمیم گرفته‌اید کاری را که می‌خواهید انجام دهید اما موفق نشدید؟ به نظرتان دلیل اصلی عدم موفقیتتان چیست؟ آن عامل مزاحم که به صورت‌های‌ گوناگون پدیدار می‌شود و اجازه نمی‌دهد تا آن‌گونه که می‌خواهید زندگی کنید، کجا پنهان شده؟ وین دایر در این کتاب با بررسی انواع بهانه‌های مزاحمی که در ناخودآگاهتان شکل می‌گیرد، به شما کمک می‌کند تا برای همیشه از این بهانه‌ها رهایی یابید و تغییرات بزرگی در زندگی‌تان ایجاد کنید.
۲۹۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی تمرینات جادویی برای نتورکرها (معجزه صبح)

کتاب صوتی تمرینات جادویی برای نتورکرها (معجزه صبح)
در صبح چه معجزه‌ای نهفته است که همه، از جمله بازاریابان شبکه‌ای، باید آن را دریابند؟ افراد موفق چگونه روز خود را آغاز می‌کنند؟ چگونه می‌توانیم مانند آن‌ها عمل کنیم و در حرفه‌ی خود پیشرفت کنیم؟ کتاب صوتی «تمرینات جادویی برای نتورکرها (معجزه صبح)» به ما کمک می‌کند تا یاد بگیریم چگونه روزهای خود را پرانرژی شروع کنیم، زیرا انرژی مسری است و مانند ویروسی مثبت از ما به مشتری‌هایمان منتقل می‌شود.
۲۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

مرواریدهای درایت: 30 نکته الهام بخش برای یک زندگی عالی

مرواریدهای درایت: 30 نکته الهام بخش برای یک زندگی عالی
گنجینه‌ای ارزشمند از داستان‌ها و توصیه‌های الهام‌بخش جمعی از نویسندگان مشهور و موفق در سراسر جهان! اگر دوست دارید هرچه سریع‌تر در مسیر موفقیت قرار بگیرید، ایده گرفتن از زندگی افراد موفق یکی از روش‌هایی است که کمک زیاد به شما می‌کند. داستان‌های الهام بخشی که در این کتاب روایت می‌شوند، به شما انگیزه می‌دهند تا در زندگی‌تان معنا و مفهوم تازه‌ای پیدا کنید و قوی‌تر از قبل در مسیر اهدافتان قدم بگذارید.
۱۹۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی چرا آدم‌های خوب کارهای بد می‌کنند

کتاب صوتی چرا آدم‌های خوب کارهای بد می‌کنند
سرکوب کردن احساسات سرخورده درونی نوعی واکنش دفاعی است که انسان‌ها برای مقابله با طرد شدن از خود نشان می‌دهند. دلیل این موضوع این است که شما هنوز صفات خود را نپذیرفته‌اید و نیمه تاریک درون خود را از دید خود و بقیه پنهان می‌کنید. شما این کار را برای دوست داشتنی بودن انجام می‌دهید. اما دبی فورد به شما می‌گوید که این موضوع دقیقا نتیجهٔ عکس دارد. با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه از این تضادهای درونی رهایی یابید و با همه تمایلات خوب و بد خود آشتی کنید.
۲۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

غذای خام به جای غذای پخته: تغذیه طبیعی برای سلامتی واقعی

غذای خام به جای غذای پخته: تغذیه طبیعی برای سلامتی واقعی
آیا دوست دارید خام گیاه‌خواری را تجربه کنید؟ می‌خواهید تغذیه سالمی داشته باشید؟ اگر پاسختان مثبت است، مطالعه‌ی کتاب «غذای خام به جای غذای پخته» را در اولویت قرار دهید. هلموت واندمیکر، برنامه‌‌های غذایی مناسبی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا به سلامت واقعی برسید و از ابتلای شما به هر گونه بیماری جلوگیری می‌کند.
۲۹۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

فکر بهتر، زندگی بهتر: زندگی توام با موفقیت از ذهن شما آغاز می‌شود

فکر بهتر، زندگی بهتر: زندگی توام با موفقیت از ذهن شما آغاز می‌شود
شما نباید دنبال معجزه بگردید؛ شما خودتان معجزه‌اید! کتاب «فکر بهتر، زندگی بهتر» با ایده‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد به شما یاری می‌رساند تا با برنامه‌ریزی ذهن‌ خود بتوانید به اهداف جدیدی در سطوح بالاتر برسید. در حقیقت شما با کمک جول اوستین آماده می‌شوید تا به مدیریت تمام مشکلاتی که بر سر راه‌تان قرار می‌گیرد بپردازید.
۲۹۹۰۰ تومان
دریافت کتاب