کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط انتشارات نسل نواندیش

من نی هستم

alt
هاکان منگوچ مردی صوفی و موسیقی‌دانی برجسته به شمار می‌آید که در کتاب «من نی هستم» به دنبال هویت خود و راهی برای رسیدن به آرامش روحی است. اگر به عرفان و تصوف علاقه‌مند هستید، خاطرات و تجربیات این عارف دنیای مدرن را از دست ندهید؛ چرا که او به شما کمک می‌کند تا حقیقت را درون خود بیابید.
۲۱۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن

alt
زبان بدن چیست و چرا در روابط دنیای امروز تا این حد مهم است؟ اگر به ارتباطات انسانی علاقه دارید می‌خواهید به اسرار حرکات بدن پی ببرید، «کتاب جامع اسرار زبان بدن» برای شما انتخاب مناسبی محسوب می‌شود. آلن پیز و باربارا پیز تلاش می‌کنند به شما کمک می‌کنند با این علم آشنا شوید و روش‌های ساده‌ای را بیاموزید تا احساسات خود را بهتر آشکار کنید و روابط باکیفیت‌تری داشته باشید.
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

برادر ثروتمند، خواهر ثروتمند

alt
رابرت کیوساکی و امی کیوساکی خواهر و برادری هستند که هر کدام راهی متفاوت در زندگی پیش گرفتند اما اکنون در پایان مسیر به عنوان اشخاصی غنی و موفق هم‌تراز هم هستند. آن‌ها در کتاب «برادر ثروتمند، خواهر ثروتمند» بهترین راه‌های غلبه بر موانع و رسیدن به یک زندگی پربار و ارزشمند را برای‌تان شرح می‌دهند. اگر می‌خواهید در زندگی موفق باشید، تبدیل به فردی ثروتمند شوید و خود را از لحاظ معنوی تقویت کنید، کتاب «برادر ثروتمند، خواهر ثروتمند» برای‌تان بهترین گزینه محسوب می‌شود.
۱۵۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

قانون ارتباط

alt
آیا در زندگی یا محل کارتان اشخاصی هستند که نمی‌توانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید؟ شما چیزی می‌گویید، آن‌ها مفهوم دیگری را برداشت می‌کنند؟ اگر پاسختان به این سوال‌ها مثبت است، باید بدانید که در انتقال مفاهیم خود به دیگران دچار مشکل هستید. از آنجایی که هنر ارتباط برقرار کردن با دیگران یکی از مهارت‌های مهم در دنیای امروز محسوب می‌شود، لازم است هر چه زودتر کتاب «قانون ارتباط» را بخوانید؛ چرا که مایکل لوسیر با شیوه‌هایی شگفت‌‌انگیز این مشکل را برای همیشه رفع می‌کند.
۱۳۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

با ان ال پی در اوج تندرستی

alt
کتاب «با ان ال پی در اوج تندرستی» درباره‌ی تندرست ماندن و تندرست شدن است، نه درباره بیماری و درمان. جوزف اوکانر و یان مک‌درموت تلاش دارند تا الگوی رایج دانش پزشکی را کامل‌تر کنند و راه‌های توانمند‌سازی نیروی شفابخش طبیعی را به شما آموزش دهند. با این اوصاف، اگر از آن دسته افرادی هستید که برای سلامت جسم و جان خود اهمیت بسیاری قائلید، کتاب «با ان ال پی در اوج تندرستی» برای شماست.
۳۰۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

همین لحظه جذب کن: تجلی در لحظه حال

alt
اگر می‌خواهید سطح کیفیت زندگی خود را ارتقا دهید و به خواسته‌های خود برسید، فرصت مطالعه‌ی کتاب «همین لحظه جذب کن» را از دست ندهید. آیدل احمد با راهنمایی‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد شما را در مسیر موفقیت همراهی می‌کند و ابزارها و روش‌های مطمئنی را معرفی می‌نماید.
۲۲۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت

alt
صوفیان و عارفان چگونه زندگی می‌کنند؟ چه رسومات و باورهایی دارند؟ اگر شما هم تمایل دارید جواب سوال‌هایی از این دست را بدانید، حتماً در اولین فرصت کتاب «دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت» را بخوانید. هاکان منگوچ نویسنده‌ی ترکی است که شما را با زندگی صوفیانه آشنا می‌کند و اطلاعات مفیدی درباره‌ی زندگی و راه و رسم آن‌ها در اختیارتان قرار می‌دهد.
۲۳۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

از هیچ تا همه چیز: استارباکس چگونه استارباکس شد؟

alt
شما در چه زمینه‌ای خود را مدیون اطرافیانتان می‌دانید؟ چگونه می‌توان نبوغ و استعداد را به چیزی بیشتر از موفقیت شخصی تبدیل کرد؟ وظیفه‌ی شما در محیطی که زندگی و کار می‌کنید، چیست؟ هوارد شولتز در کتاب «از هیچ تا همه چیز» با روایت داستان زندگی خود، اسرار تبدیل شدن به یک کارآفرین و مدیر موفق را در اختیارتان قرار می‌دهد.
۳۹۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

نسخه بهتر خودت: هفت نکته کلیدی برای بهبود زندگی روزانه

alt
چگونه می‌توانم نسخه بهتری از خودم شوم؟ فرقی ندارد زندگی بر وفق مرادت باشد یا جلوی چشمانت از هم بپاشد، تمام ما می‌خواهیم بهتر شویم. خداوند در اعماق وجود ما آرزویی را نهاده است؛ می‌خواهیم بیشتر شبیه او شویم. در ژرفنای جان، صدایی را می‌شنویم: «تو برای بهتر از این‌ها به دنیا آمده‌ای؛ قرار بود در سطحی بالاتر از آنچه هم‌ اینک هستی زندگی کنی. به کمترین قانع نشو. می‌توانی بهتر باشی.»
۲۵۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

تصمیم دردناک

alt
شروع یک زندگی تازه، بهای گزافی دارد! سالی برای نجات پسرش از چنگ شوهر زورگو و مستبد از خانه می‌گریزد تا نزد تنها خویشاوند خود برود. این زن رنجدیده در راه به مردی علاقه‌مند می‌شود اما شوهر قلدر سالی همچنان در پی او است. رمان خواندنی «تصمیم دردناک» شما را غرق زندگی طاقت‌فرسای زنی بی‌پناه می‌کند که در زندگی حتی یک روز خوش هم نداشته است.
۲۸۹۰۰ تومان
دریافت کتاب