کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش از کتابراه

هیچ ملاقاتی تصادفی نیست

هیچ ملاقاتی تصادفی نیست
آیا می‌توان سرنوشت را تغییر داد؟ کتاب «هیچ ملاقاتی تصادفی نیست» به شما کمک می‌کند تا از راه‌های جدیدی که پیش پایتان قرار می‌گیرد استقبال کنید و در مقابل شرایط پیش آمده تسلیم نشوید. اگر به کتاب‌های صوفیانه و عرفانی علاقه‌مند هستید، فرصت مطالعه‌ی آثار هاکان منگوچ را از دست ندهید؛ چرا که شما را به دنیای جدیدی راه می‌دهد و یاری می‌رساند تا از معنویات در زندگی روزمره‌ی خود استفاده کنید.
۱۵۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

من نی هستم

من نی هستم
هاکان منگوچ مردی صوفی و موسیقی‌دانی برجسته به شمار می‌آید که در کتاب «من نی هستم» به دنبال هویت خود و راهی برای رسیدن به آرامش روحی است. اگر به عرفان و تصوف علاقه‌مند هستید، خاطرات و تجربیات این عارف دنیای مدرن را از دست ندهید؛ چرا که او به شما کمک می‌کند تا حقیقت را درون خود بیابید.
۲۱۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی چرا آدم‌های خوب کارهای بد می‌کنند

کتاب صوتی چرا آدم‌های خوب کارهای بد می‌کنند
سرکوب کردن احساسات سرخورده درونی نوعی واکنش دفاعی است که انسان‌ها برای مقابله با طرد شدن از خود نشان می‌دهند. دلیل این موضوع این است که شما هنوز صفات خود را نپذیرفته‌اید و نیمه تاریک درون خود را از دید خود و بقیه پنهان می‌کنید. شما این کار را برای دوست داشتنی بودن انجام می‌دهید. اما دبی فورد به شما می‌گوید که این موضوع دقیقا نتیجهٔ عکس دارد. با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه از این تضادهای درونی رهایی یابید و با همه تمایلات خوب و بد خود آشتی کنید.
۲۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

غذای خام به جای غذای پخته: تغذیه طبیعی برای سلامتی واقعی

غذای خام به جای غذای پخته: تغذیه طبیعی برای سلامتی واقعی
آیا دوست دارید خام گیاه‌خواری را تجربه کنید؟ می‌خواهید تغذیه سالمی داشته باشید؟ اگر پاسختان مثبت است، مطالعه‌ی کتاب «غذای خام به جای غذای پخته» را در اولویت قرار دهید. هلموت واندمیکر، برنامه‌‌های غذایی مناسبی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا به سلامت واقعی برسید و از ابتلای شما به هر گونه بیماری جلوگیری می‌کند.
۲۵۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

فکر بهتر، زندگی بهتر: زندگی توام با موفقیت از ذهن شما آغاز می‌شود

فکر بهتر، زندگی بهتر: زندگی توام با موفقیت از ذهن شما آغاز می‌شود
شما نباید دنبال معجزه بگردید؛ شما خودتان معجزه‌اید! کتاب «فکر بهتر، زندگی بهتر» با ایده‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد به شما یاری می‌رساند تا با برنامه‌ریزی ذهن‌ خود بتوانید به اهداف جدیدی در سطوح بالاتر برسید. در حقیقت شما با کمک جول اوستین آماده می‌شوید تا به مدیریت تمام مشکلاتی که بر سر راه‌تان قرار می‌گیرد بپردازید.
۱۱۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن

کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن
زبان بدن چیست و چرا در روابط دنیای امروز تا این حد مهم است؟ اگر به ارتباطات انسانی علاقه دارید می‌خواهید به اسرار حرکات بدن پی ببرید، «کتاب جامع اسرار زبان بدن» برای شما انتخاب مناسبی محسوب می‌شود. آلن پیز و باربارا پیز تلاش می‌کنند به شما کمک می‌کنند با این علم آشنا شوید و روش‌های ساده‌ای را بیاموزید تا احساسات خود را بهتر آشکار کنید و روابط باکیفیت‌تری داشته باشید.
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

چرا بهترین‌ها استخدام نمی‌شوند؟

چرا بهترین‌ها استخدام نمی‌شوند؟
آیا به دنبال شغل و کاری مناسب هستید؟ نمی‌دانید برای رسیدن به شغل دلخواهتان چه کاری باید انجام دهید؟ نگران نباشید محمدحسن نوری با راه‌حل‌هایی که دارد به شما کمک می‌کند تا رزومه‌ای حرفه‌ای داشته باشید و به شغل رویایی خود برسید. کتاب «چرا بهترین‌ها استخدام نمی‌شوند؟» باعث می‌شود در مصاحبه‌های شغلی نیز موفق عمل کنید و تبدیل به نیروی موردعلاقه‌ی تمام کارفرماها شوید!
۱۰۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند

ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند
کتاب «ماورای طبیعی شدن» راهنمای عملی و منحصر به فردی‌ست که یک دانشمند بااستعداد و یک معلم پرشور در اختیارتان قرار می‌دهد و گام به گام به شما توضیح می‌دهد چگونه از مرزهای محدود شناخته شده عبور کنید و وارد یک زندگی جدید و خارق‌العاده شوید. اگر به مباحث انرژی درمانی، مراقبه و علم کوانتوم علاقه‌ دارید، فرصت استفاده از گفته‌های جو دیسپنزا را از دست ندهید.
۴۵۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

۱۰۱ نوشته‌ای که شیوه تفکرتان را متحول می‌کند

۱۰۱ نوشته‌ای که شیوه تفکرتان را متحول می‌کند
آیا به دنبال راهی هستید تا شناخت بهتری از خود و جهان هستی پیدا کنید؟ تمایل دارید در زندگی‌تان تغییراتی جدید ایجاد کنید؟ پس فرصت مطالعه‌ی کتاب «۱۰۱ نوشته‌ای که شیوه تفکرتان را متحول می‌کند» را از دست ندهید؛ چرا که برایانا ویست به قدری در دیدگاه‌تان تأثیرگذار خواهد بود که شما را به شخص دیگری تبدیل می‌کند.
۳۴۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

برادر ثروتمند، خواهر ثروتمند

برادر ثروتمند، خواهر ثروتمند
رابرت کیوساکی و امی کیوساکی خواهر و برادری هستند که هر کدام راهی متفاوت در زندگی پیش گرفتند اما اکنون در پایان مسیر به عنوان اشخاصی غنی و موفق هم‌تراز هم هستند. آن‌ها در کتاب «برادر ثروتمند، خواهر ثروتمند» بهترین راه‌های غلبه بر موانع و رسیدن به یک زندگی پربار و ارزشمند را برای‌تان شرح می‌دهند. اگر می‌خواهید در زندگی موفق باشید، تبدیل به فردی ثروتمند شوید و خود را از لحاظ معنوی تقویت کنید، کتاب «برادر ثروتمند، خواهر ثروتمند» برای‌تان بهترین گزینه محسوب می‌شود.
۱۵۹۰۰ تومان
دریافت کتاب