کتاب‌های آوانامه

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط آوانامه

ابله، از معروف‌ترین
رمان‌‌های فئودور داستایوفسکی
با صدای آرمان سلطان زاده

دریافت کتاب صوتی

از خدا بخواه او می‌دهد،
بر قدرت اراده و خواستن
خود تمرکز کنید!

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی سنت شکنان

alt
معرفی بسیار سرگرم‌کننده از پدران بنیانگذار فلسفه‌ی مدرن! گالیله، دکارت، اسپینوزا، لاک، لایب نیتس، نیوتن و... اندیشمندانی هستند که زندان، شکنجه و آزار و اذیت‌های بسیاری را به جان خریدند تا در ذهن و اندیشه‌ی انسان تغییری ایجاد کنند و استیون نادلر و بن نادلر نیز با زبانی طنز و صمیمانه در قالب داستان‌هایی جالب، تاریخ فلسفه‌ی مدرن و زندگی این فیلسوفان بزرگ را به تصویر می‌کشند. شما نیز می‌توانید با گوش سپردن به کتاب صوتی «سنت‌شکنان» با این اندیشمندان آشنا شوید.
۱۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی حکمت شادان

alt
اگر به افکار و اندیشه‌های فیلسوفان آلمانی علاقه‌مند هستید، بهتر است بیشتر از این وقت خود را هدر ندهید و شنیدن کتاب صوتی «حکمت شادان» را شروع کنید. فردریش نیچه که فیلسوف نام‌آشنایی محسوب می‌شود برای اولین بار در کتاب «حکمت شادان» موضوع مرگ خدا را مطرح می‌کند و به هنر، اخلاق و... نیز می‌پردازد.
۳۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی پیر گنجه در جستجوی ناکجا آباد

alt
عبدالحسین زرین‌کوب در کتاب صوتی «پیر گنجه در جستجوی ناکجا آباد» وضعیت و اوضاع شهر گنجه در دوران نظامی گنجوی را از جهات مختلفی مانند قومیت، دین و... بررسی می‌کند و حقایق جذابی را از این شهر فاش می‌نماید؛ در بخش دیگری نیز شما را به اندر احوالات نظامی گنجوی می‌کشاند و درباره‌ی خمسه نظامی یا همان پنج گنج نظامی اطلاعات مفیدی می‌دهد.
۲۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی شاه سلیمان

alt
کتاب صوتی «شاه سلیمان» داستان عشقِ ماندگار و فراموش نشدنیِ جنگ‌جویی به نام سلیمان را روایت می‌کند، جنگجویی که دیگر در روزهای پایانی عمر خود به‌سرمی‌برد. رومن گاری معجونی از عشق، قدرت و روابط انسانی را همراه با دیالوگ‌هایی جذاب و شنیدنی در اختیارتان قرار می‌دهد.
۲۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی آشنایی با تاریخ ایران

alt
عبدالحسین زرین کوب یکی از تاریخ‌نگاران درخشان و مطرح ایران محسوب می‌شود؛ کتاب صوتی «آشنایی با تاریخ ایران» مجموعه‌ای از کنفرانس‌های درخشان و جذاب او است که به بررسی تاریخ ایران در قبل و بعد از اسلام می‌پردازد و به شما این امکان را می‌دهد که در دل تاریخ این سرزمین کنکاش کنید.
۲۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی اسب رقصان

alt
کتاب صوتی «اسب رقصان» مانند سایر آثار جوجو مویز طرفداران بسیاری دارد اما موضوع آن به نسبت سایر آثار خالقش کمی عجیب و متفاوت است و شما را شیفته‌ی دنیای اسب‌ها و سوارکاری می‌کند. ماجرای رمان جذاب و خواندنی «اسب رقصان» درباره‌ی پیرمردی است که به صورت حرفه‌ای، سوارکاری می‌کند و اکنون می‌خواهد تجربیات خود را به نوه‌اش منتقل کند.
۴۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی