کتاب‌های انتشارات پندار تابان

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات پندار تابان از کتابراه

🎧 کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر

کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر
حتما برای شما هم پیش آمده که می‌خواهید روی موضوعی کار کنید اما توجه‌تان به سمت چیزهای مختلف پرت می‌شود. در کتاب صوتی «هنر تمرکز حواس و فکر» یاد می‌گیرید که تمرکز بالا باعث کارایی بیشتر شما و صرفه‌جویی در وقت و انرژی می‌شود؛ با ذهن متمرکز، مسائل را سریع‌تر می‌فهمید و قادر هستید که روشن‌تر فکر کنید؛ تمرکز حافظه، پنج حس شما و همه توانایی‌های ذهنی‌تان را نیرومند می‌کند تا در نهایت به موفقیت برسید.
۱۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی کاهش استرس در چند دقیقه

کتاب صوتی کاهش استرس در چند دقیقه
اگر زندگی‌تان سراسر ترس و اضطراب شده و نمی‌دانید که چگونه از پس آن‌ها بربیایید، فرصت استفاده از کتاب صوتی «کاهش استرس در چند دقیقه» را از دست ندهید. جاسمین کرک براید راهکارهایی کاربردی در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید از پس اضطراب‌ها و نگرانی‌های هر روزه زندگی‌تان بربیایید.
۱۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

قدرت نرم

قدرت نرم
اگر به دنبال راهی برای راضی کردن دیگران هستید و می‌خواهید تحت هر شرایطی به خواسته‌ی خود دست پیدا کنید، کتاب «قدرت نرم» را بخوانید؛ چراکه هیلاری گالو، اهمیت انعطاف‌پذیری را به تصویر می‌کشد. او آشکار می‌کند که پیشرفت لزوماً در تحکم نیست و سازش است که منجر به پیروزی می‌شود. قدرت نرم در حقیقت روشی ابداعی است که نویسنده به وسیله‌ی آن، زندگی خود را تغییر داده و اکنون می‌خواهد زندگی شما را بهبود بخشد.
۱۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی طلوع زمینی نو: کشف هدف زندگی

کتاب صوتی طلوع زمینی نو: کشف هدف زندگی
هدف واقعی زندگی شما چیست؟ برای کشف هدف زندگی لازم است خودتان را بهتر بشناسید و برای شناخت عمیق خود باید به یک سفر درونی معنوی بروید. اکهارت تله به شما کمک می‌کند که به این سفر رفته و زندگی معناداری برای خود بسازید. این کتاب که پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز بوده، با هدف تحول در آگاهی و بیداری انسان‌ها نوشته شده و به شما کمک می‌کند تا معنای حقیقی زندگی را درک کنید. خودآگاهی حاصل از شنیدن این کتاب به درد و رنج این دنیا پایان می‌بخشد و احساسات ناخشنود را از وجودتان پاک می‌کند.
۳۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

فوت و فن پول سازی در فضای مجازی

فوت و فن پول سازی در فضای مجازی
اگر به دنبال یک راهنمای کامل و جامع برای ثروتمند شدن در دنیای مجازی هستید، مطالعه‌ی کتاب «فوت و فن پول سازی در فضای مجازی» را از دست ندهید. کریس اسمیت تمامی شگردها و روش‌های پول درآوردن از راه بازاریابی اینترنتی را براساس مدل قیفی‌شکلِ «رمز تبدیل» به شما می‌آموزد و اطلاعات جالبی درباره‌ی بازاریابی ویروسی، بازاریابی تلفنی و فروشندگی ارائه می‌دهد.
۲۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب