کتاب‌های انتشارات پندار تابان

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات پندار تابان از کتابراه

در جستجوی هوش اخلاقی:
مهارت شناختی
مبتنی بر عقل سلیم

دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی اصول اساسی کار

کتاب صوتی اصول اساسی کار
کتاب صوتی اصول اساسی کار، از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون و نیویورک تایمز را می‌توان دستورالعمل و برنامه‌ای کاربردی دانست که ری دالیو برای موفقیت شخصی و شغلی مخاطبانش ارائه کرده است. با شنیدن این کتاب روانشناختی، اصولی را خواهید شناخت که بزرگانی چون استیو جابز، انیشتین، چرچیل و... را به اهدافشان رسانده و می‌توانند شما را نیز به هر آنچه که خواهان آن هستید برسانند.
۷۳۵۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر

کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر
حتما برای شما هم پیش آمده که می‌خواهید روی موضوعی کار کنید اما توجه‌تان به سمت چیزهای مختلف پرت می‌شود. در کتاب صوتی «هنر تمرکز حواس و فکر» یاد می‌گیرید که تمرکز بالا باعث کارایی بیشتر شما و صرفه‌جویی در وقت و انرژی می‌شود؛ با ذهن متمرکز، مسائل را سریع‌تر می‌فهمید و قادر هستید که روشن‌تر فکر کنید؛ تمرکز حافظه، پنج حس شما و همه توانایی‌های ذهنی‌تان را نیرومند می‌کند تا در نهایت به موفقیت برسید.
۵۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

اثر یک فنجان
قهوه لاتـــه در
موفقیت مالی و شخصی

دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی کاهش استرس در چند دقیقه

کتاب صوتی کاهش استرس در چند دقیقه
اگر زندگی‌تان سراسر ترس و اضطراب شده و نمی‌دانید که چگونه از پس آن‌ها بربیایید، فرصت استفاده از کتاب صوتی «کاهش استرس در چند دقیقه» را از دست ندهید. جاسمین کرک براید راهکارهایی کاربردی در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید از پس اضطراب‌ها و نگرانی‌های هر روزه زندگی‌تان بربیایید.
۴۰۵۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش: یادداشت‌های اضطراب

تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش: یادداشت‌های اضطراب
اضطراب خود را بشناسید و آرامشتان را بازیابید. کورین اسویت در کتاب «تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش» راهکارهایی کاربردی برای کنترل اضطراب در اختیار ما می‌گذارد و کمکمان می‌کند سلامت ذهن خود را حفظ کنیم و زندگی آرامی داشته باشیم.
۵۳۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

وقتی بدن نه می‌گوید: بدن چه هزینه‌ای برای فشار روانی پنهان می‌پردازد

وقتی بدن نه می‌گوید: بدن چه هزینه‌ای برای فشار روانی پنهان می‌پردازد
اثری پرفروش در حوزه‌ی بیماری‌های روان‌تنی! کتاب «وقتی بدن نه می‌گوید» نوشته‌ی گابور ماته رابطه‌ی میان ذهن و بدن را نمایان می‌کند و با استناد به تحقیقات علمی، به ما نشان می‌دهد که چرا استرس بیشتر اوقات به بیماری‌های جسمی سخت تغییر وضعیت می‌دهد.
۵۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

اصول اساسی زندگی و کار

اصول اساسی زندگی و کار
می‌خواهید به مهم‌ترین اهداف زندگی‌تان برسید؟ پس کتاب «اصول اساسی زندگی و کار» نوشته‌ی ری دالیو را دستورکار خود قرار دهید و به‌کمک این کتاب پرفروش و پرافتخار، نحوه‌ی تصمیم‌گیری‌تان درباره‌ی زندگی و تجارت را دگرگون کنید.
۶۴۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

قدرت نرم

قدرت نرم
اگر به دنبال راهی برای راضی کردن دیگران هستید و می‌خواهید تحت هر شرایطی به خواسته‌ی خود دست پیدا کنید، کتاب «قدرت نرم» را بخوانید؛ چراکه هیلاری گالو، اهمیت انعطاف‌پذیری را به تصویر می‌کشد. او آشکار می‌کند که پیشرفت لزوماً در تحکم نیست و سازش است که منجر به پیروزی می‌شود. قدرت نرم در حقیقت روشی ابداعی است که نویسنده به وسیله‌ی آن، زندگی خود را تغییر داده و اکنون می‌خواهد زندگی شما را بهبود بخشد.
۵۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی طلوع زمینی نو: کشف هدف زندگی

کتاب صوتی طلوع زمینی نو: کشف هدف زندگی
هدف واقعی زندگی شما چیست؟ برای کشف هدف زندگی لازم است خودتان را بهتر بشناسید و برای شناخت عمیق خود باید به یک سفر درونی معنوی بروید. اکهارت تله به شما کمک می‌کند که به این سفر رفته و زندگی معناداری برای خود بسازید. این کتاب که پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز بوده، با هدف تحول در آگاهی و بیداری انسان‌ها نوشته شده و به شما کمک می‌کند تا معنای حقیقی زندگی را درک کنید. خودآگاهی حاصل از شنیدن این کتاب به درد و رنج این دنیا پایان می‌بخشد و احساسات ناخشنود را از وجودتان پاک می‌کند.
۸۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

فوت و فن پول سازی در فضای مجازی

فوت و فن پول سازی در فضای مجازی
اگر به دنبال یک راهنمای کامل و جامع برای ثروتمند شدن در دنیای مجازی هستید، مطالعه‌ی کتاب «فوت و فن پول سازی در فضای مجازی» را از دست ندهید. کریس اسمیت تمامی شگردها و روش‌های پول درآوردن از راه بازاریابی اینترنتی را براساس مدل قیفی‌شکلِ «رمز تبدیل» به شما می‌آموزد و اطلاعات جالبی درباره‌ی بازاریابی ویروسی، بازاریابی تلفنی و فروشندگی ارائه می‌دهد.
۶۴۵۰۰ تومان
دریافت کتاب