کتاب‌های انتشارات کتاب کوله پشتی

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط انتشارات کتاب کوله پشتی

کتابخانه نیمه شب
داستانی شگفت‌انگیز
برای عصر مدرن!

دریافت کتاب

زنی در کیمونوی سفید

alt
رمانی قدرتمند و تأثیرگذار! در دهه‌ی ۶۰ میلادی ناکامورای ۱۷ ساله‌ به ملوانی آمریکایی دل می‌بندد و از او حامله می‌شود. از آنجایی که خانواده و جامعه‌ی سنتی این دختر چنین موضوعی را برنمی‌تابد، زندگی ناکامورا برای سال‌های طولانی تحت تأثیر این اتفاق قرار می‌گیرد. رمان جذاب «زنی در کیمونوی سفید» فضای ژاپن پس از جهانی دوم را به خوبی ترسیم می‌کند و وقایع گذشته را با زمان حال پیوند می‌دهد.
۲۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

قطب نمای برنجی

alt
جاسوسی جوان و زیبا که باید شبانه از دل نیروهای نازی عبور کند و خود را هر چه زودتر به نیروهای متفقین در فرانسه برساند. رمان خواندنی «قطب نمای برنجی» با داستانی حقیقی از جاسوسان زن و فداکاری‌هایشان شما را شیفته‌ی خود می‌کند و در خود چاره‌ای نمی‌بینید مگر این‌که تا پایان «لیلی» را همراهی کنید. کتاب «قطب نمای برنجی» فقط درباره‌ی جاسوسی و یک تعقیب و گریز ساده نیست، بلکه اطلاعات مهمی درباره‌ی اتفاقات جنگ جهانی دوم در اختیارتان قرار می‌دهد.
۲۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

اتاق مهمان

alt
داستانی بی‌نظیر از یک نویسنده‌ای خلاق و بااستعداد! لیزا که شخصیت اصلی رمان «اتاق مهمان» است به عنوان مستأجر وارد خانه‌ی جک و مارتا می‌شود و یادداشت‌های عجیب و وحشتناکی درباره‌ی خودکشی در اتاقش پیدا می‌کند. او با وجود ترس و دلهره‌ای که دارد تصمیم می‌گیرد راز بزرگ این زوج را کشف کند. تمامی دوستداران رمان‌های روانشناسی و پیچیده را به «اتاق مهمان» دعوت می‌کنیم.
۱۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

دختران زیرزمینی کابل: زندگی پنهان دختران افغانستان در پوشش پسرانه

alt
تصور کنید دختری هستید که در سال‌های کودکی و نوجوانی خود مانند مردان لباس پوشیده‌اید و زندگی کرده‌اید، اما یک‌باره وادارتان می‌کنند از دنیای مردانه خارج شوید و به پستوی خانه بروید. این اتفاقی است که برای بسیاری از زنان افغانستان رخ می‌دهد، زنانی که سال‌ها بچه‌پوش بوده‌اند. هیچ‌کس به فکر آسیب‌های روحی این رسم نیست و جنی نوردبرگ در کتاب «دختران زیرزمینی کابل» به سرنوشت تلخ زنان بچه‌پوش می‌پردازد.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

آزمون بازیگری

alt
رمان جذاب «آزمون بازیگری» داستان دلهره‌آور آئویاما را روایت می‌کند که همسر خود را از دست داده است و پسرش از او می‌خواهد که بار دیگر ازدواج کند. این مرد میانسال هم به دختر جوانی به نام یاماساکی دل می‌بندد و بدون توجه به عواقب کار، او را به زندگی خود راه می‌دهد. یاماساکی پس از مدتی چهره‌ی حقیقی خود را نشان می‌دهد، چهره‌ای که ترس و خون برای دیگران به ارمغان می‌آورد!
۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

24/6: روزه تکنولوژی یک روز در هفته

alt
اگر فکر می‌کنید تکنولوژی بخش اعظمی از زندگی‌تان را کنترل می‌کند و از این موضوع ناراحت هستید، زمان آن رسیده است که تغییری در سبک زندگی خود ایجاد کنید. نگران نباشید این تغییر آن‌قدرها هم که تصور می‌کنید دشوار نیست، به خصوص اگر کتابی مانند «24/6: روزه تکنولوژی یک روز در هفته» را برای راهنمایی انتخاب کرده باشید. تیفانی شلین روشی ساده و رایگان در اختیارتان قرار می‌دهد که زندگی‌ خود را بهبود بخشید.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب