کتاب‌های انتشارات کتاب کوله پشتی

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط انتشارات کتاب کوله پشتی

24/6: روزه تکنولوژی یک روز در هفته

alt
اگر فکر می‌کنید تکنولوژی بخش اعظمی از زندگی‌تان را کنترل می‌کند و از این موضوع ناراحت هستید، زمان آن رسیده است که تغییری در سبک زندگی خود ایجاد کنید. نگران نباشید این تغییر آن‌قدرها هم که تصور می‌کنید دشوار نیست، به خصوص اگر کتابی مانند «24/6: روزه تکنولوژی یک روز در هفته» را برای راهنمایی انتخاب کرده باشید. تیفانی شلین روشی ساده و رایگان در اختیارتان قرار می‌دهد که زندگی‌ خود را بهبود بخشید.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

محمد بن سلمان: قدرت سیاسی ولیعهد و رویای پادشاهی عربستان سعودی

alt
محمد بن سلمان ولیعهد عربستان است و به عنوان قدرت اصلی در سیستم حکومتی پدرش شناخته می‌شود. این شخصیت مرموز تاکنون اصلاحات بسیاری در عربستان ایجاد کرده که بازتاب جهانی داشته است. به همین روی، بن هوبارد که یکی از روزنامه‌نگاران کارکشته‌ی نیویورک تایمز محسوب می‌شود، در کتاب «محمد بن سلمان» عملکرد این ولیعهد جوان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد و سیاست‌های خاندان آل سعود را برای‌تان آشکار می‌کند.
۱۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

داماد یخ زده

alt
مارگارت اتوود نویسنده‌ای نام‌آشنا است که در هر کتاب شما را به دنیایی جدید و متفاوت می‌برد. مجموعه داستان «داماد یخ زده» نیز در این گروه قرار دارد و داستان‌هایش بیشتر به افسانه‌هایی جذاب می‌ماند. اتوود در کتاب داماد یخ زده، در اوج هنر و بازی‌های کلامی خود قرار دارد و شما را شگفت‌زده می‌سازد.
۱۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب