کتاب‌های انتشارات کتاب کوله پشتی

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط انتشارات کتاب کوله پشتی

دختران زیرزمینی کابل: زندگی پنهان دختران افغانستان در پوشش پسرانه

alt
تصور کنید دختری هستید که در سال‌های کودکی و نوجوانی خود مانند مردان لباس پوشیده‌اید و زندگی کرده‌اید، اما یک‌باره وادارتان می‌کنند از دنیای مردانه خارج شوید و به پستوی خانه بروید. این اتفاقی است که برای بسیاری از زنان افغانستان رخ می‌دهد، زنانی که سال‌ها بچه‌پوش بوده‌اند. هیچ‌کس به فکر آسیب‌های روحی این رسم نیست و جنی نوردبرگ در کتاب «دختران زیرزمینی کابل» به سرنوشت تلخ زنان بچه‌پوش می‌پردازد.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

آزمون بازیگری

alt
رمان جذاب «آزمون بازیگری» داستان دلهره‌آور آئویاما را روایت می‌کند که همسر خود را از دست داده است و پسرش از او می‌خواهد که بار دیگر ازدواج کند. این مرد میانسال هم به دختر جوانی به نام یاماساکی دل می‌بندد و بدون توجه به عواقب کار، او را به زندگی خود راه می‌دهد. یاماساکی پس از مدتی چهره‌ی حقیقی خود را نشان می‌دهد، چهره‌ای که ترس و خون برای دیگران به ارمغان می‌آورد!
۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

24/6: روزه تکنولوژی یک روز در هفته

alt
اگر فکر می‌کنید تکنولوژی بخش اعظمی از زندگی‌تان را کنترل می‌کند و از این موضوع ناراحت هستید، زمان آن رسیده است که تغییری در سبک زندگی خود ایجاد کنید. نگران نباشید این تغییر آن‌قدرها هم که تصور می‌کنید دشوار نیست، به خصوص اگر کتابی مانند «24/6: روزه تکنولوژی یک روز در هفته» را برای راهنمایی انتخاب کرده باشید. تیفانی شلین روشی ساده و رایگان در اختیارتان قرار می‌دهد که زندگی‌ خود را بهبود بخشید.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب