کتاب‌هایی که همه باید آن را بخوانند

مرجع دانلود برترین کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیکی. همچنین کتابراه امکان دانلود هزاران کتاب صوتی رایگان و هزاران کتاب رایگان را فراهم کرده است.

جذاب‌ترین
کتاب‌هایی که همه
باید بخوانند

کتاب سایه باد

کتاب سایه باد
کتاب سایه باد رمانی است که پس از خواندنش، مطالعه‌ی آن را به همه‌ی کتابخوان‌ها توصیه می‌کنید! کارلوس روئیث ثافون در این کتاب پرافتخار و پرفروش نیویورک تایمز، داستان پسری به نام دانیل را روایت می‌کند که همراه با پدرش به یک کتابخانه‌ی مخفی، به نام گورستان کتاب‌های فراموش‌شده می‌رود! او تنها نسخه‌ی یک کتاب فراموش‌شده را از روی کنجکاوی برمی‌دارد و سعی می‌کند هویت نویسنده‌ی کتاب را کشف کند؛ غافل از اینکه چنین کاری، سرنوشت او را برای همیشه تغییر می‌دهد...
150000 تومان
دریافت کتاب

کتاب اثر میکرو استرس

کتاب اثر میکرو استرس
رابرت ال. کراس و کارن دیلون در کتاب اثر میکرو استرس به بررسی مسائل بسیار جزئی و کوچکی که در ظاهر بی‌اهمیت هستند، اما شما را در زندگی عقب می‌رانند، پرداخته‌اند. کتاب پیشِ رو بیانگر ریزاسترس‌ها یا میکرو استرس‌هایی است که هر روز با آن‌ها مواجه می‌شوید، از وجود و تأثیرشان بی‌خبرید و تهدیدی جدی برای خارج کردن کار و زندگی‌تان از مسیر طبیعی به‌شمار می‌روند.
45000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی بیداری ذهن: اندیشه‌ها و ایده‌های برتر دنیا

کتاب صوتی بیداری ذهن: اندیشه‌ها و ایده‌های برتر دنیا
کتاب صوتی بیداری ذهن اثری از ویل دورانت، نویسنده و مورخ شهیر آمریکایی با بازخوانی جان آر. لیتل دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی تاریخ است. این کتاب سال‌ها پس از درگذشتِ دورانت و در سال ۲۰۲۲به انتشار رسید. او در این کتاب فهرستی خلاصه‌وار، اندیشمندانه و طنزآمیز از برجسته‌ترین اندیشمندان، برترین ایده‌ها و اثرگذارترین رویدادهای جهان ارائه داده است.
72000 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی تئوری مدیریت زندگی

کتاب صوتی تئوری مدیریت زندگی
کتاب صوتی تئوری مدیریت زندگی اثری از کلایتون کریستنسن، استاد مدیریت بازرگانی در مدرسه‌ی بازرگانی هاروارد و نویسنده‌ی آثار پرفروش نیویورک تایمز است. کریستنسن در این کتابِ نامزدِ جایزه‌ی گودریدز به این موضوع پرداخته است که چگونه نظریه‌های آکادمیک آزموده‌شده می‌توانند به ما کمک کنند تا معنا و خوشبختی را نه تنها در محل کار بلکه در زندگیِ شخصیِ خود پیدا کنیم.
20000 تومان
دریافت کتاب صوتی