دانلود کتاب صوتی علمی و آموزشی

🎧 کتاب صوتی سینماگران قرن بیست و یک: آندری زویاگینتسف

کتاب صوتی سینماگران قرن بیست و یک: آندری زویاگینتسف
کتابی درباره‌ی آندری زویاگینتسف، فیلم‌ساز پرافتخار روسی. مازیار فکری ارشاد در کتاب «سینماگران قرن بیست و یک: آندری زویاگینتسف» مجموعه‌مقالاتی را درباره‌ی این کارگردان برجسته به رشته‌ی تحریر درآورده و از مضامین و درون‌مایه‌های اگزیستانسیالیستی آثار او سخن می‌گوید.
۲۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی چه چیزی جهان را می‌خورد؟ و سایر سوالات کیهانی

کتاب صوتی چه چیزی جهان را می‌خورد؟ و سایر سوالات کیهانی
آیا کیهان و اجرام آسمانی شما را هم غرق شگفتی کرده و پرسش‌های بی‌شماری را در ذهنتان برانگیخته است؟ پائول دیویس در کتاب «چه چیزی جهان را می‌خورد؟ و سایر سؤالات کیهانی» حاصل پژوهش‌های علمی خود را با ما درمیان می‌گذارد و از ده‌ها پرسشی می‌گوید که ذهن انسان‌ها را به خود مشغول کرده است.
۴۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی هنر رزم

کتاب صوتی هنر رزم
اگر دوست دارید در تمامی نبردهای زندگی پیروز شوید، این کتاب مناسب شماست! کتاب حاضر با نهایت ایجاز و اختصار حکمت‌های برگزیدهٔ فرهنگ چین را برای شما بازگو می‌کند. این اثر که از قدیمی‌ترین و موفق‌ترین آثار در حوزهٔ استراتژی نظامی به شمار می‌آید، تاکتیک‌های اصلی درمورد کسب‌وکار را براساس تفکر جنگی به شما می‌آموزد. کلمه «رزم» در این کتاب به هر موقعیت دشواری در زندگی اطلاق می‌شود که شما باید از پس آن برآیید. پس تعلل نکنید و هرچه زودتر «هنر رزم» را یاد بگیرید!
۲۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی آهنگ زمان

کتاب صوتی آهنگ زمان
تا به حال از خود پرسیده‌اید که چرا ما گذشته را به یاد می‌آوریم اما آینده را نه؟ دانشمندان زیادی سعی کرده‌اند که راز نهفته در زمان را دریابند اما این موضوع پیچیده هر روز شگفتی‌های تازه‌ای دارد. کارلو روولی، فیزیک‌دان مشهور، نظریات علمی مختلفی که درمورد زمان وجود دارند را بررسی کرده و معنای جدیدی را برای این موضوع تعریف می‌کند. این کتاب که یکی از ده کتاب غیرداستانی برتر دهه در مجله TIME بوده، نشان می‌دهد که چگونه فیزیک مدرن درک مشترک همه ما از زمان را از بین برده است.
۳۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی جهان در پوست گردو

کتاب صوتی جهان در پوست گردو
استیون هاوکینگ فیزیک‌دان و دانشمند بزرگی‌ست که با نظریه‌های خود انقلابی در کیهان‌شناسی به وجود آورده است. او اکنون در کتاب صوتی «جهان در پوست گردو» مرزهای فیزیک نظری را توضیح می‌دهد و با استفاده از نظریه‌ی نسبیت عام انیشتین و تئوری تاریخچه‌های چندگانه ریچارد فینمان شما را به یک سفر هیجان‌انگیز فراتر از زمان و مکان می‌برد. کتاب «جهان در پوست گردو» که توانست جایزه عمومی کتاب علمی انجمن سلطنتی را به دست بیاورد، برای دوستداران فیزیک تجربه‌ی جالبی خواهد بود.
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی آینده انسان

کتاب صوتی آینده انسان
اگر زمین دیگر زیستگاه مناسب ما نباشد چه باید کرد؟ آیا راهی وجود دارد که انسان از طریق آن به جاودانگی برسد؟ اصلاً حیات در جهان هستی تا چه زمانی ممکن خواهد بود؟ کتاب صوتی «آینده انسان» که یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز است، اطلاعات جالبی درباره‌ی آینده‌ی بسیار دور بشریت ارائه می‌دهد و شما را شگفت‌زده می‌کند. اگر به نجوم، فیزیک، کیهان شناسی علاقه‌مند هستید، فرصت شنیدن صحبت‌های میچیو کاکو فیزیکدان برجسته معاصر را از دست ندهید.
۵۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی ساعت ساز نابینا

کتاب صوتی ساعت ساز نابینا
دفاعی خواندنی و نیرومند از داروینیسم! کتاب صوتی «ساعت ساز نابینا» که برنده‌ی جایزه‌ی کتاب لس‌آنجلس تایمز و برنده‌ی جایزه‌ی دبلیو. اچ هاینمن شده است، یک اثر کلاسیک علمی‌ محسوب می‌شود و کامل‌ترین و مهم‌ترین خوانش مدرن از مسئله تکامل داروین را ارائه می‌دهد. ریچارد داوکینز ایده‌های پیچیده را به ساده‌ترین شکل ممکن برای‌تان روایت می‌کند.
۵۴۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی