دانلود کتاب صوتی علمی و آموزشی

🎧 کتاب صوتی آینده انسان

alt
اگر زمین دیگر زیستگاه مناسب ما نباشد چه باید کرد؟ آیا راهی وجود دارد که انسان از طریق آن به جاودانگی برسد؟ اصلاً حیات در جهان هستی تا چه زمانی ممکن خواهد بود؟ کتاب صوتی «آینده انسان» که یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز است، اطلاعات جالبی درباره‌ی آینده‌ی بسیار دور بشریت ارائه می‌دهد و شما را شگفت‌زده می‌کند. اگر به نجوم، فیزیک، کیهان شناسی علاقه‌مند هستید، فرصت شنیدن صحبت‌های میچیو کاکو فیزیکدان برجسته معاصر را از دست ندهید.
۳۶۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی ساعت ساز نابینا

alt
دفاعی خواندنی و نیرومند از داروینیسم! کتاب صوتی «ساعت ساز نابینا» که برنده‌ی جایزه‌ی کتاب لس‌آنجلس تایمز و برنده‌ی جایزه‌ی دبلیو. اچ هاینمن شده است، یک اثر کلاسیک علمی‌ محسوب می‌شود و کامل‌ترین و مهم‌ترین خوانش مدرن از مسئله تکامل داروین را ارائه می‌دهد. ریچارد داوکینز ایده‌های پیچیده را به ساده‌ترین شکل ممکن برای‌تان روایت می‌کند.
۳۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی ابرقدرت‌های هوش مصنوعی: چین، سیلیکون ولی و نظم نوین جهانی

alt
کتابی جذاب و خواندنی درباره‌ی برتری‌های هوش مصنوعی و چالش‌های آن. کتاب صوتی «ابرقدرت‌های هوش مصنوعی» که یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال محسوب می‌شود، تاریخچه‌ی پیشرفت چین در زمینه‌ی هوش مصنوعی را روایت می‌کند و از رقابت این کشور و آمریکا برای رسیدن به فناوری‌های جدید سخن می‌گوید.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی