کتاب‌هایی که
به پرسش‌های عمیق شما
پاسخ می‌دهند!

کتاب چگونه یک کشور را اداره کنیم

کتاب چگونه یک کشور را اداره کنیم
کتاب چگونه یک کشور را اداره کنیم، راهنمایی جامع در دنیای علوم سیاسی، از زبان یکی از شناخته‌شده‌ترین فیلسوفان و خطیبان روم باستان یعنی مارکوس تولیوس سیسرون است. این کتاب تاریخی خاص و ویژه، مجموعه‌ای از نکات عملی و دانش نویسنده در امر کشورداری را در خود جای داده است. نکاتی که حاصل کوشش‌های او در امر سیاست، آن هم در برهه‌ای سخت و پرحادثه، را در بر دارد.
25500 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی دلگرمی‌های فلسفی

کتاب صوتی دلگرمی‌های فلسفی
آلن دوباتن در کتاب صوتی دلگرمی‌های فلسفی، با الهام گرفتن از آرا و عقاید شش فیلسوف بزرگ تاریخ، راه‌حل‌هایی برای مشکلاتی چون فقر، دریافت نکردن عشق و تجربه‌ی اضطراب بیان می‌کند. این کتابِ جذاب و سرگرم‌کننده، در نقطه‌ی تلاقی فلسفه و کتاب‌های خودیاری قرار می‌گیرد و از نظر بسیاری از منتقدین، مقدمه‌ای آسان و همه‌فهم برای آغاز فلسفه‌خوانی به‌شمار می‌آید.
98000 49000 تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب چرا کار می‌کنیم؟

کتاب چرا کار می‌کنیم؟
به عنوان یک فرد شاغل تا به حال این سوال برای شما پیش آمده است که دلایل کار کردنتان چیست؟ انگیزه‌های شما برای ادامه دادن در یک محیط کاری شامل چه مواردی می‌شود؟ به چه علت هر روز صبح از خواب برمی‌خیزید تا سرکار بروید؟ احتمالا پاسخ اکثریت افراد به این سوالات «کسب درآمد» است، اما همه چیز به همین‌جا ختم نمی‌شود و دلایلی فراتر از مادیات برای کار کردن افراد وجود دارد.
33000 16500 تومان
دریافت کتاب