با این کتاب‌ها مهارت‌های زندگی را بیاموزید

مرجع دانلود برترین کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیکی. همچنین کتابراه امکان دانلود هزاران کتاب صوتی رایگان و هزاران کتاب رایگان را فراهم کرده است.

با این کتاب‌ها
مهارت‌های زندگی
را بیاموزید!

کتاب فلسفه موفقیت: هفده درس جدید و ناب

کتاب فلسفه موفقیت: هفده درس جدید و ناب
ناپلئون هیل، نویسنده‌ی کتاب فلسفه موفقیت، زندگی خود را وقف مطالعه‌ و رسیدن به جواب این سؤال کرد که چه چیزی باعث موفقیت واقعی یک فرد می‌شود؟ پس از تجزیه و تحلیل الگوی زندگی بیش از 500 نفر از بزرگترین و مهم‌ترین افراد در قرن بیستم، تحقیقات جامع او ثابت کرد که جوهر موفقیت در 17 اصل نهفته است. به گفته‌ی این نویسنده‌ی پرفروش، 17 اصل مشترک جهانی، در کنار هم فرمولی خطاناپذیر هستند که شما با اجرایشان قطعاً به آنچه که آرزویش را دارید، خواهید رسید.
۵۹۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی برند ماندگار: 12/5 اصل برای ساخت برندی فراموش نشدنی

کتاب صوتی برند ماندگار: 12/5 اصل برای ساخت برندی فراموش نشدنی
جرمی میلر در کتاب صوتی برند ماندگار که از عناوین پرفروش حوزه‌ی بازاریابی است، به کمک کسب‌وکارهای کوچک و متوسط آمده تا با الهام از موفقیت کمپانی‌های بزرگ در برندسازی، برند خودشان را طراحی و پیاده‌سازی کنند تا از این طریق، در دنیای تجارت بیشتر و بهتر دیده شوند و به فروش بالاتر و موفقیت روزافزون برسند.
۸۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب چگونه شخص شخیصی باشیم؟: 65 راهکار خفن برای بچه‌ی آدم بودن

کتاب چگونه شخص شخیصی باشیم؟: 65 راهکار خفن برای بچه‌ی آدم بودن
کتاب چگونه شخص شخیصی باشیم؟ اثر پرفروش کاترین نیومن در حوزه‌ی مهارت‌آموزی، با مخاطب قرار دادن کودکان و نوجوانان به آن‌ها می‌آموزد که چگونه با یادگیری و به‌کاربردن مجموعه‌ای از مهارت‌های فردی و اجتماعی نظیر توسعه‌ی استعدادهای فنی، مشارکت در کارهای خانه، صرفه‌جویی، سپاسگزاری، معذرت‌‌خواهی و... می‌توانند ضمن کسب رضایت والدین، خود را برای ورود به دنیای بزرگسالان آماده کنند.
۷۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب