کتاب‌هایی که
به معتبرترین
جوایز رسیدند

کتاب اردوگاه عذاب

کتاب اردوگاه عذاب
کتاب اردوگاه عذاب داستان زندگی لئوی هفده ساله، ساکن رومانی است که ناگهان به اردوگاه کار اجباری در شوروی اعزام می‌شود و پنج سال از بهترین سال‌های زندگی‌اش را در وضعیتی فلاکت‌بار می‌گذراند. داستان در اواخر دهه پنجاه میلادی رخ می‌دهد، پس از پایان جنگ جهانی دوم. زندگی این نوجوان با چالش های بزرگی پیوند می‌خورد که طبیعی‌ترین حقوق اولیه انسانی او را نقض می‌کند.
۱۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی مروارید

کتاب صوتی مروارید
جان اشتاین بک، نویسنده‌ی شهیر آمریکایی و برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبیات، در کتاب صوتی مروارید داستان خانواده‌‌ی مکزیکی فقیری را روایت می‌کند که وقوع اتفاقی، آنان را به امکان رهایی از دشواری‌های اقتصادی امیدوار می‌کند؛ اما افسوس که آینده مطابق آرزوهایشان پیش نمی‌رود. در تحلیل پایانی، باید گفت کتاب مروارید یکی از بهترین داستان‌های جان اشتاین بک، و از درخشان‌ترین نمونه‌های ناتورالیسم ادبی است.
۵۸۵۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب تغییرات اقلیمی و آینده بشر

کتاب تغییرات اقلیمی و آینده بشر
بیل گیتس، تاجر و کارآفرین مشهور آمریکایی، در کتاب تغییرات اقلیمی و آینده بشر به بررسی موضوع حساس بحران‌های زیست‌محیطی پرداخته و راهکارهای خود را برای برون‌رفت از این بحران‌ها، با بهره‌گیری از زبانی ساده و روشن، بیان کرده است. گفتنی است که اثر حاضر یکی از پرفروش‌ترین عناوین غیرداستانیِ نیویورک تایمز به شمار می‌رود.
۱۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی آن فرانک، خاطرات یک دختر جوان

کتاب صوتی آن فرانک، خاطرات یک دختر جوان
کتاب صوتی آن فرانک، خاطرات یک دختر جوان، روایت‌گر خاطرات روزانه‌‌‌ی دختری است که در فاجعه‌ی هولوکاست قربانی شد، او و خانواده‌اش بیش از دو سال در یک اتاقک زیرشیروانی به صورت مخفیانه زندگی کردند و در نهایت توسط نازی‌ها لو رفتند. این اثر جایزه‌ی پولیتزر را دریافت کرده و به بیش از 60 زبان مختلف جهان ترجمه شده است.
۴۶۸۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب ساعت‌های استخوانی

کتاب ساعت‌های استخوانی
هالی اسکایز در سن 15 سالگی بعد از دعوایی شدید با مادرش، خانه و زندگی‌اش را ترک می‌کند. او یک نوجوان عادی نیست و از قدرت ذهنی خارق‌العاده‌ایی برخوردار است. هالی از شهر فاصله می‌گیرد و هرچه به مناطق روستایی انگلیس نزدیک‌تر می‌شود، اتفاقات عجیبی برایش رخ می‌دهد یا شاید هم تغییر واقعیت‌های ذهنی او، کابوسی در بیداری برایش رقم می‌زند. داستان به همین‌جا ختم نمی‌شود، بلکه اتفاقاتی رازآلود همه‌ی جنبه‌های زندگی هالی و اطرافیانش را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
۲۰۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی تحصیل‌کرده

کتاب صوتی تحصیل‌کرده
تارا وستوور نویسنده‌ی آمریکایی، داستان زندگی خود را از خلال تجربه‌نگاری‌ها و خاطرات در کتاب صوتی تحصیل‌کرده به رشته‌ی تحریر درآورده است. او زندگی پرفرازونشیب خود را در برهه‌های گوناگون روایت می‌کند؛ از چشم گشودن در خانواده‌ای مذهبی و متعصب، تا تلاش‌های سرسختانه در راستای راضی کردن پدر و مادر برای این که اجازه دهند او درس بخواند. این کتاب پرفروش نیویورک تایمز تاکنون جوایز و افتخارات زیادی را کسب کرده است.
۱۱۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی