معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های زندگی‌نامه و خاطرات

به دنبال راهی برای پیشرفت هستید؟ تمایل دارید انسان موفقی باشید؟ می‌خواهید از تجربیات دیگران بهره ببرید و اشتباهات آن‌ها را تکرار نکنید؟ اگر شما نیز چنین دغدغه‌های دارید، لازم است بدانید بهترین گزینه برای شما دانلود بهترین کتاب‌های زندگی‌نامه و خاطرات است. قبل از هر اقدامی باید مطمئن شوید قصد دارید اطلاعات خود را چه زمینه‌ای افزایش دهید، سپس بر اساس اهداف خود، به سراغ بهترین زندگی‌نامه‌ها و بهترین کتاب خاطرات بروید. فراموش نکنید که اپلیکیشن کتابراه در طول این مسیر شما را همراهی می‌نماید و با معرفی بهترین آثار اطلاعات کافی در اختیارتان قرار می‌دهد.

انواع کتاب‌های زندگی‌نامه و خاطرات در کتابراه:

همانطور که در سطور بالا ذکر شد، باید قصد خود را از خواندن چنین آثاری بدانید، در غیر این صورت ممکن است تصور کنید که زندگی‌نامه‌ها و خاطرات بی‌فایده و کسل کننده هستند. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید خود را ارتقا دهید، بدون شک دانلود کتاب زندگی‌نامه افراد موفق، دانلود کتاب زندگینامه بزرگان ایران و دانلود کتاب خاطرات افراد مشهور بهترین کاری‌ست که می‌توانید انجام دهید.

شاید هم می‌خواهید در مسیر علم قدم بردارید، بنابراین هر چه زودتر برای خرید کتاب‌های زندگینامه دانشمندان اقدام کنید؛ چرا که این قبیل آثار به شما کمک می‌کنند با سختی‌های پیش روی خود آشنا شوید.

برخی از افراد هم به علوم سیاسی علاقه دارند که در این صورت بهتر است دانلود کتاب خاطرات سیاستمداران را در فهرست کار خود قرار دهند. اپلیکیشن کتابراه پر است از کتاب‌های زندگی‌نامه و خاطرات افراد سیاسی و  در میان آن‌ها می‌توان به مواردی مانند کتاب خاطرات پزشک صدام، کتاب نبرد من، کتاب شدن و... اشاره کرد.

خرید پرفروش‌ترین کتاب‌های زندگی‌نامه و خاطرات در کتابراه:

اگر قصد دارید مسیر زندگی خود را تغییر دهید، فرصت دانلود کتاب انسان در جستجوی معنا را از دست ندهید. در صورت تمایل به خرید کتاب صوتی، می‌توانید برای دانلود کتاب صوتی انسان در جستجوی معنا نیز اقدام نمایید. ویکتور فرانکل ردر این اثر به یاد ماندنی با اشاره به تجربیات شخصی از شما فردی قدرتمند می‌سازد و به شما کمک می‌کند تا با مشکلات و سختی‌های زندگی روبرو شوید. کتاب کفش باز نیز با اشاره به زندگی یک کارآفرین با تجربه‌ی آمریکایی به شما یاری می‌رساند تا در کسب و کار خود موفق شوید و به سمت پیشرفت قدم بردارید.

در ادامه با برخی از پرفروش‌ترین کتاب‌های زندگینامه و خاطرات آشنا می‌شوید:

دانلود کتاب دختری با هفت اسم: فرار از کره شمالی
دانلود کتاب صوتی حرمسرای قذافی
دانلود کتاب هیچ چیز برای از دست دادن، همه چیز برای به دست آوردن
دانلود کتاب آخرین دختر
و...
البته نباید از پرفروش‌ترین کتاب‌های زندگی‌نامه ایرانی نیز غافل ماند و می‌توان برای شروع به سراغ کتاب خاطرات ثریا پهلوی و یا کتاب صوتی هیچ دوستی به جز کوهستان رفت.

دانلود رایگان کتاب‌های زندگی‌نامه و خاطرات:

اپلیکیشن کتابراه منبعی غنی از کتاب‌های رایگان محسوب می‌شود و شما به راحتی این موقعیت را دارید که از کتاب‌های رایگان زندگی‌نامه و کتاب‌های رایگان خاطرات بهره ببرید، فقط کافی‌ست نگاهی به این فروشگاه بیندازید. در سطور پایین برخی از این آثار به شما معرفی می‌شوند: 

دانلود رایگان کتاب ملاعلی
دانلود رایگان کتاب خاطرات یک فعال دانشجویی
دانلود رایگان کتاب یک روز و نیم...
دانلود رایگان کتاب زندگی یک فعال دانشجویی قبل از ورود به دانشگاه 

در مجموع این سایت آثار خود به صورت کتاب پی دی اف (pdf)، کتاب صوتی و کتاب الکترونیکی در اختیارتان قرار می‌دهد و تلاش می‌کند تمام سلایق را در نظر بگیرد.

سایت و اپلیکیشن کتابراه مرجعی مناسب برای دانلود بهترین کتاب‌های زندگی‌نامه و خاطرات با موضوع کتاب زندگینامه افراد موفق، کتاب زندگینامه بزرگان ایران، کتاب زندگی‌نامه برای کودکان، کتاب خاطرات افراد مشهور، کتاب خاطرات سیاستمداران، بهترین کتاب خاطرات، کتاب زندگی‌نامه هنرمندان، اتوبیوگرافی، کتاب مصاحبه و... محسوب می‌شود. 

آنجا که نور وارد می‌شود
ساختن یک خانواده،
کشف خویشتن

دریافت کتاب

آره رفیق! داستان باور نکردنی من

alt
اگر انسان‌های موفق را الگوی خود قرار می‌دهید و از زندگی آن‌ها الهام می‌گیرید، مطالعه‌ی کتاب «آره رفیق! داستان باورنکردنی من» به شما پیشنهاد می‌شود. رونی کلمن که ستاره بدنسازی است برای‌تان از سختی‌ها و موانعی می‌گوید که در این حرفه تجربه کرده است و داستان باورنکردنی زندگی خود را شرح می‌دهد، زندگی‌ای پر از تلخ‌کامی و پیروزی.
۳۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

من نی هستم

alt
هاکان منگوچ مردی صوفی و موسیقی‌دانی برجسته به شمار می‌آید که در کتاب «من نی هستم» به دنبال هویت خود و راهی برای رسیدن به آرامش روحی است. اگر به عرفان و تصوف علاقه‌مند هستید، خاطرات و تجربیات این عارف دنیای مدرن را از دست ندهید؛ چرا که او به شما کمک می‌کند تا حقیقت را درون خود بیابید.
۲۱۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

زنده باد کاتالونیا

alt
شاهکاری دیگر از جورج اورول! این نویسنده در سال ۱۹۳۶ برای تهیه‌ی گزارشی به اسپانیا سفر کرد و در آنجا برای مبارزه با فاشیست‌ها به جنگ پیوست. کتاب «زنده باد کاتالونیا» به جنگ داخلی اسپانیا می‌پردازد و تجربیات شخصی اورول را برای‌تان شرح می‌دهد. آثار جورج اورول همچنان حرف‌هایی برای گفتن دارند و مطالعه‌ی کتاب «زنده باد کاتالونیا» نیز می‌تواند برای تمام ملت‌ها به ویژه ملت‌هایی با چندین قومیت مفید باشد.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

پنجاه چیزی که تقصیر من نیست: دل نوشته‌ای از سال‌های بزرگسالی

alt
کتی گایزوایت با قلمی طنزآلود تجارب شخصی خود را بیان می‌کند و سعی دارد تا مشکلات زنان را بیان و راه‌‌حلی پیدا کند. نویسنده در کتاب «پنجاه چیزی که تقصیر من نیست» در مورد تحصیلات، هیکل، شغل و روابط عاشقانه‌‌ی خود صحبت می‌کند و چیزهایی را با شما در میان می‌گذارد که هر زنی قادر به گفتنش نیست. خواندن کتاب «پنجاه چیزی که تقصیر من نیست» به همه‌ی زنان در هر سنی، توصیه می‌شود.
۱۳۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

هیچ دوستی به جز کوهستان

alt
اگر به زندگی‌نامه و خاطرات مهاجران ایرانی علاقه ‌دارید و به دنبال کتابی متفاوت هستید تا نگاه شما را به دنیا تغییر دهد این کتاب بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود. هیچ دوستی به جز کوهستان شرح ماجرای انسان‌هایی است که سرزمین و خانه‌ی خود را به امید داشتن زندگی بهتر رها می‌کنند، سختی و مشقت را به جان می‌خرند اما در نهایت چیزی جز عذاب نصیبشان نمی‌شود. بهروز بوچانی هم یکی از هزاران مهاجری است که با چنین سودایی دست به تصمیمی سرنوشت‌ساز می‌زند و راهی استرالیا می‌شود. اما...
۲۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

از هیچ تا همه چیز: استارباکس چگونه استارباکس شد؟

alt
شما در چه زمینه‌ای خود را مدیون اطرافیانتان می‌دانید؟ چگونه می‌توان نبوغ و استعداد را به چیزی بیشتر از موفقیت شخصی تبدیل کرد؟ وظیفه‌ی شما در محیطی که زندگی و کار می‌کنید، چیست؟ هوارد شولتز در کتاب «از هیچ تا همه چیز» با روایت داستان زندگی خود، اسرار تبدیل شدن به یک کارآفرین و مدیر موفق را در اختیارتان قرار می‌دهد.
۳۹۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

سرزمین موعود

alt
باراک اوباما خاطرات خود با صداقتی مثال‌زدنی برای‌تان روایت می‌کند و به شما کمک می‌کند تا تصویری واضح از زندگی او داشته باشید. کتاب «سرزمین موعود» از ایام کودکی اوباما شروع می‌شود و تا پایان دوره‌ی نخست ریاست جمهوری وی ادامه می‌یابد. خاطرات باراک اوباما که یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز به شمار می‌آید، می‌توان بهترین کتاب سال ۲۰۲۰ دانست.
۲۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب