کتاب‌هایی که
زلزله در کتابخانه‌تان
ایجاد می‌کند!

کتاب شکار هیولا

کتاب شکار هیولا
کتاب شکار هیولا رمان هیجان‌انگیز نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز، ریچل کین، در ادامه‌ی کتاب محبوب دریاچه متروک نوشته شده است. داستان این کتاب پرفروش وال‌استریت ژورنال این‌گونه شروع می‌شود: شوهر سابق جینا که قاتلی سریالی و مخوف است، از زندان فرار کرده و می‌خواهد همسر و فرزندانش را به دام بیندازد. این‌بار جینا به‌جای فرار، دست به حمله می‌زند. او می‌خواهد بزرگ‌ترین هیولای زندگی‌اش را شکار کند.
۶۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی زندگی در شب

کتاب صوتی زندگی در شب
داستان یک قاچاقچی معروف که فرزند پلیس ارشد شهر است... دنیس لهین کتاب صوتی زندگی در شب را با الهام از یک برهه‌ی اجتماعی مهم در دهه‌ی بیست میلادی در آمریکا نوشته است: دوران ممنوعیت تولید و معامله‌ی هر گونه مشروبات الکلی. او با نگارش این کتاب در ژانر ادبیات داستانی جنایی که روایتی حماسی دارد، جایزه‌ی ادگار را از آن خود کرده است.
۸۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب نجات از هزارتو

کتاب نجات از هزارتو
تا به حال شده با وجود دست یافتن به رویاهایتان، همچنان در خود به دنبال گمشده‌ای ناشناخته بگردید؟ یا با داشتن اطرافیانی ارزشمند، همچنان احساس تنهایی کنید؟ این موضوعی‌ست که زندگی نویسنده‌ی کتاب نجات از هزارتو، یعنی نیکول لپرا، را به کل دگرگون کرد. او از سال‌های پرچالش زندگی‌اش برای بازیابی مجدد احساس شادی در خود می‌گوید و به ما کمک می‌کند تا بار دیگر وجود خود را از میان هزارتوهای درهم‌تنیده‌ی ذهن بازیابیم. گفتنی است که این کتاب از جمله آثار پرفروش نیویورک تایمز به شمار می‌آید.
۸۶۴۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی خط قرمزهای رابطه

 کتاب صوتی خط قرمزهای رابطه
بسیاری از مشکلاتی که در روابطمان داریم، تنها با رعایت نکردن یک نکته‌ی ساده و البته اساسی به وجود آمده‌اند. ندرا گلاور تواب در کتاب صوتی خط قرمزهای رابطه، رعایت نکردن خطر قرمزها و تعیین نکردن صریح آن‌ها را عاملی می‌داند که روابط ما و در نتیجه آرامشمان را تهدید می‌کند. این کتاب که از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز است، با ارائه‌ی مثال‌هایی روشن و واقعی، اهمیت تعیین چهارچوب‌ها را به ما گوشزد می‌کند.
۸۵۸۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی