کتاب‌های نشر ماه آوا

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط نشر ماه آوا

🎧 کتاب صوتی سوگنامه رستم و سهراب

alt
گزیده‌ای ویژه از شاهنامه فردوسی، که با صدای شیرین و دل‌نشین مهدی پاکدل، مجید آقاکریمی و رضا عمرانی روایت می‌شود. سهراب و افسانه‌ی او در سراسر زندگانی رستم که خود سراسر بخش داستانی شاهنامه است مانند شعله یا شراره‌ی کوتاهی است که دمی می‌افروزد و به تندی خاموش می‌شود.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی هنر برقراری ارتباط

alt
همۀ ما انسان‌ها نیاز داریم که با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم. وقتی تنها می‌شویم دلمان می‌خواهد با کسی صحبت کنیم. چگونه می‌توانید تشخیص بدهید ارتباط سالم چیست و کدام ارتباط سمی است؟ انرژی تمرکز حواس عاملی ضروری در ارتباط سالم است. تمرکز حواس ایجاب می‌کند قضاوت را رها کنیم و از تنفس و بدن‌مان آگاه باشیم و به آنچه در اطرافمان می‌گذرد توجه کامل داشته باشیم.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی چگونه به زبان همسرتان صحبت کنید

alt
آیا به یک زبان صحبت می‌کنید؟ بسیاری از زوجین به زبانی سخن می‌گویند که شیوه و معنای متفاوت و خاصی دارد. در نتیجه، تداخل به وجود می‌آید یا اینکه آن‌ها پیام‌های خدشه‌دار برای یکدیگر می‌فرستند. کتاب صوتی چگونه به زبان همسرتان صحبت کنید دربردارنده‌ی راهکارها و اطلاعاتی‌ست که برای هر زوجی الزامی است. این کتاب شما را از راه‌های زنده نگه داشتن عشق در رابطه و بهره‌مندی از یک زندگی شیرین آگاه می‌کند.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی