کتاب‌های نشر ماه آوا

دانلود قانونی کتاب‌های نشر ماه آوا از کتابراه

زنبق دره؛
رمانی کم‌نظیر
از انوره دوبالزاک

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز: نگرش‌تان را عوض کنید زندگی‌تان عوض می‌شود

کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز: نگرش‌تان را عوض کنید زندگی‌تان عوض می‌شود
مهم‌ترین عامل موفقیت یا شکست آدم‌ها چیست؟ بسیاری افراد شانس را عامل اصلی پیروزی می‌دانند، برخی دیگر از نقش تلاش و پشتکار صحبت می‌کنند، اما جف کلر در کتاب پیش رو به ما نشان می‌دهد که «نگرش یعنی همه‌چیز»! با گوش سپردن به این کتاب، در جاده‌ی موفقیت قدم بزنید!
۲۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی قانون جذب در روابط

کتاب صوتی قانون جذب در روابط
با استفاده از قانون جذب، روابط مطلوب‌تری برای خود رقم بزنید! مایکل لوسیر در کتاب «قانون جذب در روابط» با ما از ایجاد رابطه‌ی کارآمد می‌گوید و یاری‌مان می‌دهد تا در روابط شخصی و حرفه‌ای، موفق‌تر عمل کنیم و شبکه‌ای از ارتباطات مؤثر را شکل دهیم.
۲۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

فکر کردن
بی درنگ و با درنگ؛
شاهکاری از دنیل کانمن!

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی آخرین انسان

کتاب صوتی آخرین انسان
تنها یک انسان بر کره‌ی زمین باقی مانده و تنها آذوقه‌ی او یک انبه است. مارگارت اتوود در یکی از درخشان‌ترین آثار خود با نام «آخرین انسان» جهانی را به تصویر می‌کشد که برای ما بیگانه اما درعین‌حال آشناست. رمان پیش رو در فهرست برترین آثار نویسندگان زن قرار دارد و نامزد دریافت جایزه‌ی بوکر در سال 2003 شده است.
۴۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی برو به دستش بیار: درس‌هایی برای زندگی و تجارت

کتاب صوتی برو به دستش بیار: درس‌هایی برای زندگی و تجارت
اگر فردی به شما بگوید که می‌خواهد روزی صاحب یک جزیره‌ی بسیار زیبا باشد، آیا او را دیوانه می‌پندارید؟ ریچارد برانسون، میلیاردر آمریکایی، روزی چنین آرزویی کرد و موفق شد چهل سال بعد به رؤیایش دست یابد، و حالا، در کتاب «برو به دستش بیار»، از رمزوراز موفقیت خود و از راهکارهایی می‌گوید که منجر به رسیدن به اهداف می‌شوند.
۲۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی چطور از خودم راضی باشم

کتاب صوتی چطور از خودم راضی باشم
تابه‌حال احساس ترس، سرخوردگی یا ناامنی داشته‌اید؟ بدانید که در تجربه‌ی این احساسات منفی تنها نیستید! آندریا اون در کتاب «چطور از خودم راضی باشم» این احساسات ناخوشایند را هدف گرفته و با 16 اصل می‌کوشد تا به ما در داشتن احساس خوشحالی و رضایت کمک کند.
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی آرامش در پرتو ایمان: 31 کلام معجزه گر برای کامیابی در زندگی

کتاب صوتی آرامش در پرتو ایمان: 31 کلام معجزه گر برای کامیابی در زندگی
آیا می‌دانستید هر زمان که جمله‌ای می‌گویید، در حقیقت در حال جان دادن به آن هستید؟ این موضوع را با نام «قدرت کلام» می‌شناسند. به این معنی که شما به هر شکلی که حرف بزنید، زندگی‌تان به همان شکل درمی‌آید. «جول اوستین» در این کتاب 31 بیانیه مطرح کرده که می‌توانید در هر سی و یک روز ماه خیر و برکت را به زندگی خود راه دهید. تنها کافی است چند ثانیه زمان بگذارید و از جملات مثبت و الهام‌بخش استفاده کنید.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

مجموعه ژان کریستف؛
شاهکار موزیکال و
شعرگونه از ادبیات فرانسه!

مشاهده کتاب‌ها

🎧 کتاب صوتی آکواریوم‌های پیونگ یانگ: یک داستان واقعی از پشت پرده آهنین کره شمالی

کتاب صوتی آکواریوم‌های پیونگ یانگ: یک داستان واقعی از پشت پرده آهنین کره شمالی
حتما شما هم درمورد زندگی در کره شمالی و اردوگاه‌های کار اجباری در آن‌جا چیزهایی شنیده‌اید. اما واقعیت در پشت پرده این کشور چگونه است و چه بر سر مردم آن‌جا می‌آید؟ «کانگ چول هوان» نخستین نفری است که موفق شد از اردوگاه‌های کار اجباری کره شمالی فرار کند. او در این کتاب داستان زندگی پرفراز نشیب خود و سختی‌هایی که در این کشور کشیده را برای شما روایت کرده و سعی داشته در خلال این روایت صدای خود و سایر مردم این کشور را به گوش جهانیان برساند.
۳۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی زندگی شما پیام شماست: هماهنگی با خود و دیگران و کائنات

کتاب صوتی زندگی شما پیام شماست: هماهنگی با خود و دیگران و کائنات
«به بندگی اشیا تن ندهید و روح خود را مسخر خواسته‌های بی‌پایان جسمتان نکنید.» این پیامی است که به باور اکنات ایسواران، هسته‌ی تمامی اندیشه‌های مذهبی را، از ادیان شرقی گرفته تا مذاهب غربی، شکل می‌دهد و کتاب «زندگی شما پیام شماست» بنا دارد معنای این عبارت کلیدی را شرح دهد و دستورالعملی برای زندگی ما تدوین کند.
۲۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی یکی از ما نفر بعد است

کتاب صوتی یکی از ما نفر بعد است
کدام را انتخاب می‌کنید؛ جرئت یا حقیقت؟ اگر انتخاب حقیقت یکی از مهم‌ترین رازهایتان را برملا کند، چه؟ اگر انتخاب جرئت به بازی مرگ‌باری ختم شود، چه؟ در کتاب صوتی «یکی از ما نفر بعد است» داستان معمایی و هیجان‌انگیزی را می‌شنویم از بازی هولناکی که میان نوجوانان یک مدرسه در جریان است. این کتاب پرفروش نیویورک تایمز ادامه‌ی رمان «یکی از ما دروغ می‌گوید» است.
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی سایه باد

کتاب صوتی سایه باد
رمانی جادویی و سرشار از تعلیق! دنیل به همراه پدرش به گورستان کتاب‌های فراموش شده می‌روند. کتابخانه‌ای بزرگ که در آن بوی کاغذ کهنه و جادو با هم ترکیب شدند. آن‌جا پناهگاه کتاب‌هایی است که هیچ‌کس به یادشان نمی‌آورد. دنیل فقط اجازه دارد یکی از آن کتاب‌ها را انتخاب کند و روح دوباره‌ای به آن ببخشد. کتابی که دنیل انتخاب می‌کند «سایه باد» نام دارد. او با غرق شدن در دنیای آن کتاب شگفت‌زده می‌شود و تصمیم می‌گیرد کتاب‌های دیگر نویسنده آن را هم پیدا کند. اما نمی‌داند این تازه آغاز ماجراست...
۳۷۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی